Inception -Time ( Cover )

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Mikołaj Krajewski
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 18, 2013 20:04 pm

Inception -Time ( Cover )

#1 Post autor: Mikołaj Krajewski » śr sty 01, 2014 23:32 pm

Witam, chciałbym przedstawić swoje wykonanie słynnego i genialnego motywu z Incepcji .
Mam nadzieję, że nie jest tragicznie i nie skrzywdziłem tego utworu ; )))
Zapraszam do wysłuchanie nie tylko mojej wersji Time, ale również o innych utworów w tym własnych kompozycji na moim profilu na YouTube : )

http://www.youtube.com/watch?v=pxXwHr27oi0

Pozdrawiam ; )))

Awatar użytkownika
Marcin
Początkujący orkiestrator
Posty: 538
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 16:59 pm
Lokalizacja: Gąsawa

Re: Inception -Time ( Cover )

#2 Post autor: Marcin » śr sty 01, 2014 23:56 pm

Powiem szczerze, że nie podobało mi się. Twoja wersja tego utworu jest za mało 'Twoja' (moim zdaniem żaden to genialny utwór gdyż jest niemal kopią innego słynnego utworu Niemca: Journey to the Line ze ścieżki do The Thin Red Line - i ten utwór to dopiero absolutny geniusz, jeśli nie słyszałeś, radzę Ci, zrób to natychmiast :wink: )
Będę szczery, Tylko Jerry 8)

Mikołaj Krajewski
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 18, 2013 20:04 pm

Re: Inception -Time ( Cover )

#3 Post autor: Mikołaj Krajewski » czw sty 02, 2014 02:10 am

Spoko, dzieki za opinie ;)
Znam ten utwor, który przytoczyłeś jest on bardzo dobry, lecz uważam, ze Time jest sensowniej rozplanowany i od strony dynamicznej sprytnie ewoluuje.Oczywiście czysto melodycznie to te motywy sa na tym samym oparte, lecz Time według mnie niesamowicie to rozwija i dlatego mysle, ze jest godny podziwu :)
Pozdrawiam ;)

Piotr Hummel
Szofer w RCP
Posty: 202
Rejestracja: pn sie 11, 2008 09:16 am
Kontakt:

Re: Inception -Time ( Cover )

#4 Post autor: Piotr Hummel » pt sty 03, 2014 21:51 pm

Prawie kropka w kropkę:) "Pianino" mi zginęło gdzieś po drodze. Zresztą pięknie brzmi!

ODPOWIEDZ