Kilka moich kompozycji

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
hexplor
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 18, 2013 19:15 pm
Kontakt:

Kilka moich kompozycji

#1 Post autor: hexplor » ndz wrz 22, 2013 15:01 pm

Jestem tu nowy ( na forum) więc zanim wkleję bezczelnie linka to krótko się przedstawię.
Nazywam się Karol Orzeł, muzyką filmową interesuje się od małego. W dzieciństwie oprócz muzyki filmowej, gorączkowo szukałem wszelakich ścieżek dźwiękowych na płytach z gier komputerowych. Z biegem zaowocowało to głębszym zainteresowaniem branżą filmową. Postępująca technika i możliwości sprawiły że zacząłem próbować swoich sił w tej dziedzinie. Dalej jestem na szarym początku jednak sprawia mi to tyle frajdy, że na pewno będę od czasu do czasu próbował się gdzieś przebić. Moim bardzo odległym marzeniem jest ujrzenie swojego imienia i nazwiska w napisach początkowych jakiegoś filmu lub serialu. Ok. Dość przynudzania. Oto link.

http://www.composer.karolorzel.com

W sekcji Film Cues są fragmenty filmów i animacje z moją muzyką. W sekcji Music, wyselekcjonowane wyjątki z wymienionych fragmentów. Miłego oglądania/słuchania :)

Piotr Hummel
Szofer w RCP
Posty: 202
Rejestracja: pn sie 11, 2008 09:16 am
Kontakt:

Re: Kilka moich kompozycji

#2 Post autor: Piotr Hummel » pn wrz 23, 2013 20:37 pm

Szare początki wkrótce mogą nabrać rumieńców. W tym momencie najważniejsza jest motywacja, konsekwencja i odrobina szczęścia. Trzymam kciuki za Twój dalszy rozwój. Lubię to!:)

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13574
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Kilka moich kompozycji

#3 Post autor: Kaonashi » pn wrz 23, 2013 20:53 pm

Rzuciłem uchem na dział "music". Third Miracle bardzo dobry utwór. Reszta dla mnie trochę zbyt poprawna, w sensie, że brakuje mi czegoś charakterystycznego co by je wyróżniało, a co ma właśnie ta kompozycja o której wspomniałem, niemniej piszesz dobrą muzykę.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
hexplor
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 18, 2013 19:15 pm
Kontakt:

Re: Kilka moich kompozycji

#4 Post autor: hexplor » pn wrz 23, 2013 23:12 pm

Piotr Hummel pisze:Szare początki wkrótce mogą nabrać rumieńców. W tym momencie najważniejsza jest motywacja, konsekwencja i odrobina szczęścia. Trzymam kciuki za Twój dalszy rozwój. Lubię to!:)
Otóż to, wypunktowałeś chyba najważniejsze aspekty w pracy kompozytora. Konsekwencja chyba najważniejsza z tego wszystkiego. Reszta przyjdzie z czasem :)
Rzuciłem uchem na dział "music". Third Miracle bardzo dobry utwór. Reszta dla mnie trochę zbyt poprawna, w sensie, że brakuje mi czegoś charakterystycznego co by je wyróżniało, a co ma właśnie ta kompozycja o której wspomniałem, niemniej piszesz dobrą muzykę.
Dzięki :) Miło słyszeć że komuś się podoba. Co do tego czegoś charakterystycznego to sam też chyba z tego zdaje sobie sprawę. Myślę że z czasem wyrobię sobie jakiś tam swój styl. Do tego dochodzi się latami. Chwilowo jeszcze się uczę i poznaje dopiero czym to się je :)

ODPOWIEDZ