W karczmie u Jankiela

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
Piotr Hummel
Szofer w RCP
Posty: 202
Rejestracja: pn sie 11, 2008 09:16 am
Kontakt:

Re: W karczmie u Jankiela

#16 Post autor: Piotr Hummel » ndz mar 10, 2013 17:39 pm

Skoro to dema to ok możesz kroić na te 30 sec. Ale wydaje mi się, że nikogo nie zachęcisz by to kupić. 30 sec to za mało. W Karczmie u Jankiela odebrałem jak samoistne dzieło krótkie z jakimś tam temacikiem. Zgrabnie zorkiestrowane bez przepychu, kameralnie. Piszesz, że moje utwory są głośne. Zapewniam Cie, że te wydawane na płytach są jeszcze bardziej windowane. Standard w dzisiejszym świecie. Proponuję przywyknąć. Co do uwag o moim wykształceniu muzycznym, no cóż bardzo ubolewam, że nie posiadam. Ale czy to jest wymagane by pisać muzykę dla dzisiejszych trybun. Obejrzyj się w koło Zimmer, Vangelis, Preisner i wielu innych. Sample masz potężne, ale co z tego skoro wyciągasz z nich 30% możliwości. Brzmieniowo jest po prostu słabo. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: W karczmie u Jankiela

#17 Post autor: Paweł Stroiński » ndz mar 10, 2013 19:06 pm

Łukaszu, jeśli nie potrafisz korzystać z sampli, jak to doskonale wykazał ci Piotr (szkoda, przy okazji, że musiałeś się posunąć do osobistej wycieczki, czyżby coś cię ubodło w jego wypowiedzi na temat twych sampli? Jeśli jeszcze raz coś takiego powiesz, też usunę posta), to po prostu przestań komponować na komputerze i dzielić się tym z ludźmi. Widać, że masz jakieś kompleksy, skoro krytykujesz ludzi, którzy, z tego co widzę, osiągnęli trochę więcej od ciebie.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: W karczmie u Jankiela

#18 Post autor: Adam » ndz mar 10, 2013 19:37 pm

uśmiałem się jak przeczytałem ten tekst o Rubiku - facet z czym do ludzi po takich tekstach? Paweł to powinien skasować..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: W karczmie u Jankiela

#19 Post autor: Paweł Stroiński » ndz mar 10, 2013 19:56 pm

Nie... Pośmiejmy się dalej.

adimuz

Re: W karczmie u Jankiela

#20 Post autor: adimuz » ndz mar 10, 2013 23:05 pm

Żałosne jest najbardziej to, że biorą się za krytykę ludzie, którzy, gdyby nie komputer i klawiatura za pomocą ołówka i kartki papieru nutowego napisać by mogli co najwyżej CODA. Nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa, a reagując na własną krytykę zgłaszają wypowiedzi do usunięcia. Ale w takim właśnie o to świecie żyjemy, gdzie hołdowane są prostactwo i łatwizna, nie wymaga się od słuchacza więcej niż się jest mu w stanie zaoferować. Przykre to i smutne. A najbardziej to, że robią to ludzie, którzy uważają się za artystów.

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: W karczmie u Jankiela

#21 Post autor: Paweł Stroiński » ndz mar 10, 2013 23:15 pm

Nikt nie zgłosił tego posta do usunięcia. Była to moja własna suwerenna decyzja jako administratora tego forum.

adimuz

Re: W karczmie u Jankiela

#22 Post autor: adimuz » ndz mar 10, 2013 23:19 pm

W ogóle to najbardziej mnie boli, że na takich forach nie odbywają sie rozmowy o cudzych utworach na poziomie fachowców, artystów, ludzi z dusza. O harmonii w nich, melodyce, rytmie, czy uczuciach, które w słuchaczu wzbudzają. Natomiast rozmowa schodzi na poziom podłogi, dzieci w przedszkolu a mi się podobało a mi nie.

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: W karczmie u Jankiela

#23 Post autor: Paweł Stroiński » ndz mar 10, 2013 23:26 pm

Na prośbę adimuza usunąłem mu konto.

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13574
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: W karczmie u Jankiela

#24 Post autor: Kaonashi » ndz mar 10, 2013 23:27 pm

:shock: :mrgreen:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: W karczmie u Jankiela

#25 Post autor: Templar » ndz mar 10, 2013 23:40 pm

Strzelił focha :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: W karczmie u Jankiela

#26 Post autor: Adam » pn mar 11, 2013 08:19 am

spoko, na innym forum się zarejestruje i tam będzie wylewał żółć że już nie tylko Rubik mu ukradł utwory, ale i sam Williams od niego zżynał, dlatego teraz publikuje tylko 30 sekund szajsu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#FUCKVINYL

Piotr Hummel
Szofer w RCP
Posty: 202
Rejestracja: pn sie 11, 2008 09:16 am
Kontakt:

Re: W karczmie u Jankiela

#27 Post autor: Piotr Hummel » pn mar 11, 2013 13:56 pm

Ooo chyba coś mnie omineło? :)

ODPOWIEDZ