Mój pierwszy cover... Jan A.P Kaczmarek "Goodbye" by misiek

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
misiek7582
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 12, 2012 23:06 pm

Mój pierwszy cover... Jan A.P Kaczmarek "Goodbye" by misiek

#1 Post autor: misiek7582 » pn lis 12, 2012 23:23 pm

Witam wszystkich! Jestem nowy na forum i chciałbym zaprezentować wam moja pierwsza pracę.
Jestem wielkim miłośnikiem muzyki filmowej i tworzenie jej traktuję jako hobby, gdyż na co dzień jestem bębniarzem :)
Na pierwszy rzut zrobiłem cover utworu "goodbye" Jana A.P Kaczmarka z drobniutkimi zmianami z mojej strony (przede wszystkim lekko zmieniłem zakończenie i parę szczegółów po drodze) Nagrywałem to w 100% ze słuchu. Oczywiście w niedalekiej przyszłości planuję skomponować coś własnego :) Zapraszam do słuchania i ewentualnych konstruktywnych uwag, gdyż chciałbym się czegoś nauczyć aby rozwijać swoją pasję, a mam jeszcze wiele do zrobienia ;) Pozdrawiam i miłego słuchania

http://www.youtube.com/watch?v=eHCtXzbtlsU

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13571
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Mój pierwszy cover... Jan A.P Kaczmarek "Goodbye" by mis

#2 Post autor: Kaonashi » pn lis 19, 2012 14:39 pm

Kurczę świetny masz świetny sprzęt i słuch, aczkolwiek aranż raczej nieznaczny, choć jestem pod wrażeniem. Zastanawia mnie też dlaczego akurat wybrałeś ten kawałek?
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Mój pierwszy cover... Jan A.P Kaczmarek "Goodbye" by mis

#3 Post autor: Adam » pn lis 19, 2012 14:44 pm

bo on miażdży?
#FUCKVINYL

misiek7582
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 12, 2012 23:06 pm

Re: Mój pierwszy cover... Jan A.P Kaczmarek "Goodbye" by mis

#4 Post autor: misiek7582 » wt lis 20, 2012 11:47 am

Miło mi że się podoba choć zdaję sobie sprawę że to praca odtwórcza, a kawałek wybrałem bo bardzo mi się spodobał soundtrack po obejrzeniu filmu i chciałem się pobawić oraz przetestować możliwości sprzętu, a też utwór jest stosunkowo prosty dlatego byłem w stanie go ogarnąć ze słuchu :) No i zgadzam się z Adamem że ten kawałek miażdzy jak dla mnie, gdyż bardzo lubię proste, dobrze dobrane i skuteczne tematy co jest kwintesencją w muzyce filmowej, jak np. jeden z moich topowych soundtracków "Braveheart" gdzie główny temat jest wybitnie prosty, (oparty o proste funkcje F,G,a) a rozwala na łopatki przynajmniej mnie :) pozdrawiam

ODPOWIEDZ