Proof

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
MaJLo
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 54
Rejestracja: pn cze 21, 2010 14:04 pm
Kontakt:

Proof

#1 Post autor: MaJLo » ndz gru 11, 2011 00:51 am

Witam. Zapraszam do posluchania mojego utworku. Utwor napisane pod konkurs ze strony soundtracks.pl/forum

Co tam bede duzo pisal zapraszam do sluchania

http://soundcloud.com/majlo17/proof

jojok21
Szofer w RCP
Posty: 134
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 10:45 am

Re: Proof

#2 Post autor: jojok21 » ndz gru 11, 2011 22:24 pm

Brawo, bardzo klimatyczny utwór. Idealnie wpasowuje się w temat. Zaczyna się nieco sztampowo, ale potem... to już majstersztyk w budowaniu napięcia prostymi, ale jakże skutecznymi metodami. Bohater zaczyna łączyć pozornie nic wcześniej nie znaczące fakty i odkrywa zaskakującą, przerażającą, dramatyczną prawdę, która może zmienić losy wielu ludzi, gdy tylko zostanie ujawniona.
Na minus: w masterze - subiektywnie - irytuje trochę pustka dźwiękowa, nierównowaga, w granicy trochę na lewo od środka (gdy wchodzą wszystkie instrumenty staje się ona wyczuwalna). W tej sytuacji prawa strona przytłacza.

MaJLo
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 54
Rejestracja: pn cze 21, 2010 14:04 pm
Kontakt:

Re: Proof

#3 Post autor: MaJLo » pn gru 12, 2011 01:55 am

Oj Dziękuje ::)

Pustka wywołana jest tym, ze na prawje stronie graja niskie rejestry czyli bass, kontrabasyy itd, a po lewej wysokie tony i masz rajce moglbym to wycentrowac...ale akurat takie miałem zamierzenie :)

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Proof

#4 Post autor: Ghostek » pn gru 12, 2011 10:53 am

Ciekawy, dobrze wykonany i zmiksowany kawałek. Gratulacje! :)
To mi przypomniało, że dawno sam niczego dla funu nie spłodziłem na moim DAW. :)
Obrazek

ODPOWIEDZ