Dwa utwory początkującej:)

Tworzysz? Chcesz się podzielić z innymi swoją pracą? To miejsce dla Ciebie. Pochwal się, a inni z pewnością pochwalą, skrytykują, lub choćby skomentują...
Wiadomość
Autor
MartynaD
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 01, 2010 22:29 pm
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Dwa utwory początkującej:)

#1 Post autor: MartynaD » pn lis 01, 2010 23:07 pm

Witam:)
Ostatnio skomponowałam moje dwa pierwsze utwory i będę wdzięczna za wszelkiego rodzaju opinie i wskazówki które mogą pomóc mi w dalszym pisaniu.
Uwielbiam to robić jednak nie wiem czy to co tworzę jest dobre i nadaje się do czegokolwiek:D

http://www.youtube.com/watch?v=oNmmoeRrdPY
http://www.youtube.com/watch?v=y0PH6PZO9mc

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#2 Post autor: dziekan » pn lis 01, 2010 23:11 pm

Nie jest najgorzej :wink:
Nawet ładny ten pierwszy utwor.
A ty ukonczylas szkole muzyczną?

bladerunner

#3 Post autor: bladerunner » pn lis 01, 2010 23:15 pm

Pierwszy utwór niezły, pełen ciepła. :)

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#4 Post autor: dziekan » pn lis 01, 2010 23:18 pm

Drugiego utworu narazie mi sie nie chce sluchac :P
Boli mnie głowa bo za dużo wypiłem,ale jak otrzeźwieje to obiecuje,że przeslucham.

MartynaD
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 01, 2010 22:29 pm
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#5 Post autor: MartynaD » pn lis 01, 2010 23:45 pm

hehe:D trzymam za słowo myślę, że na kaca drugi kawałek będzie w sam raz:P Jeśli chodzi o szkołę muzyczną to skończyłam pierwszy stopień na flecie.

bladerunner

#6 Post autor: bladerunner » wt lis 02, 2010 00:02 am

MartynaD pisze:hehe:D trzymam za słowo myślę, że na kaca drugi kawałek będzie w sam raz:P Jeśli chodzi o szkołę muzyczną to skończyłam pierwszy stopień na flecie.
Umiem na flecie ode do radości :D . Pozdro dla wszystkich flecistówi flecistek :P.

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#7 Post autor: dziekan » wt lis 02, 2010 14:38 pm

Witam :wink:

Hmmm..no więc znalazłem czas i przesłuchałem calosc :wink:
Utwór ''Feniks'' słucha sie naprawde przyzwoicie.Taki chwytliwy temacik pełen pozytywnych uczuc :wink:
Już wczoraj byłem zadowolony z odsluchu.

W przypadku utworu ''Dreams'' jesli mam byc szczery to kilka niedociągniec jest :D
Oczywiscie żartuje :wink: Nie jestem wybitnym znawcą muzyki filmowej i nie przesluchalem tyle co inni,ale doszedłem do wniosku,że chyba lubisz muzyke Jana A.P. Kaczmarka? :P
Chodzi mi o to,że odniosłem takie wrazenie podczas odsluchu,że nieco zainspirowałaś sie jego tworczoscią,ale oczywiscie moge sie mylic :)
Generalnie fajny i niezobowiązujący odsłuch i przynajmniej jasno określiłaś jakie emocje chcesz przekazac i w jakims tam stopniu są to utwory ukierunkowane.Takie utwory idealnie pasują do takich melodramatycznych obrazów :wink:

Piotr Hummel
Szofer w RCP
Posty: 202
Rejestracja: pn sie 11, 2008 09:16 am
Kontakt:

#8 Post autor: Piotr Hummel » wt lis 02, 2010 19:10 pm

Bardzo fajnie komponujesz. Melodia jest ładnie prowadzona, utwory sprawiają wrażenie dopracowanych kompozycyjnie co się chwali. Jest myśl, idea, którą realizujesz i rozwijasz przez cały czas trwania utworu. To nie są dźwięki przypadkowe i to mi się bardzo podoba. Myślę, że warto się rozwinąć i pójść dalej w kierunku kompozycji. Pozdrawiam

MartynaD
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 01, 2010 22:29 pm
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#9 Post autor: MartynaD » wt lis 02, 2010 19:47 pm

Dziękuje bardzo za opinie:)

bladerunner

#10 Post autor: bladerunner » czw lis 18, 2010 10:57 am

dziekan pisze:W przypadku utworu ''Dreams'' jesli mam byc szczery to kilka niedociągniec jest :D
Dziekan pieprzne kiedyś na zawał przez Ciebie :D .

ODPOWIEDZ