Muzyka filmowa - Forum FilmMusic.pl

muzyka filmowa i nie tylko...
Dzisiaj jest sob lut 24, 2018 06:57 am

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 14
Autor Wiadomość
Ennio Morricone
Awatar użytkownika

Cytuj:
Bardziej mi się kojarzył z Les Revenants, ale co do porównań do Stranger Things to te też są zrozumiałe i właśnie tak poleciłem serial siostrze, coś a'la Les Revenants/Stranger Things i od razu się rzuciła
A to Revenants takie dobre? Opisy tak średnio mnie zachęcają, a widzę że oceny ma wysokie...
Cytuj:
ale fajnie było poznać tą historię, motywacje i działania Kaczynskiego
Przez moment myślłem, że mowa o "Uchu Prezesa"... :D
Cytuj:
Black Mirror 4 - 6
Było nieźle, ale to najsłabszy sezon i jednak rozczarowanie, gdzie te emocje i to towarzyszące uczucie zaskoczenia, zadumy i walenia obuchem w głowę...
No niestety, a i pomysły jakieś mało świeże.
Cytuj:
Godless - 8
Chyba najładniej nakręcona rzecz w telewizji w 2018, mocny western z dobrymi historiami i postaciami, no i co warto wspomnieć naprawdę udanym scorem okraszającym wiele scen, mam nadzieję, że się ukaże.
I dostanie 1 za oryginalność. ;)
Ale fakt, jedyna rzecz jaką miałbym ochotę posłuchać poza filmem, to nie wydali. :(

A ktoś oglądał Dirka Gently'ego? Przednia zabawa, o ile ktoś lubi klimaty Douglasa Adamsa :)

James Horner
Awatar użytkownika

Revenants bardzo dobre, szczególnie pierwszy sezon, który mocno wciąga i intryguje, drugi był jak dla mnie zbędny, ale też dobrze się oglądało, choć czasami niedopowiedzenia są lepsze od samej prawdy ;) Pewnie teraz nie zrobił by takiego wrażenia, ale myślę, że warto zobaczyć, alboprzynajmniej dać szanse pilotowi.

Dirka Gently, jestem ciekaw, po Wilfredzie jakoś tęsknie za Woodem ;)

Jean-Baptiste Lully
Awatar użytkownika

Barbara i Jan (1964). Jakoś wcześniej nie było okazji, chociaż gdyby nie Kobuszewski to pewnie w ogóle bym nie obejrzał. Całkiem udany, choć odcinek z mięsnym złodziejem strasznie naciągany. Natomiast do odcinka z saperem pewnie jeszcze wrócę. :)

Hans Zimmer
Awatar użytkownika

Cytuj:
Orville 1 - 7
Spore pozytywne zaskoczenie, fajna ekipa, świetny wątek miłosny, luźna atmosfera, pod względem czystego sci-fi i moralnej wymowy, parę odcinków to prawdziwe perełki, fajnie, że będzie drugi sezon, a teraz dawać score, normalnie McNeely/Broughton/Debney w Star Trekowym/Alienowym Horner/Goldsmith mode ;)
Ano, po trailerze i pierwszych zapowiedziach myślałem, że to będzie jakaś głupia podróbka "Galaxy Quest". A tak naprawdę to nie jest też drugi Family Guy i motywy komediowe są, ale nie można nazwać serialu parodią. To po prostu "Star Trek" z elementami humorystycznymi, ale to nie one są siłą napędową tego serialu. Przede wszystkim mamy bardzo fajną załogę, gdzie jest chemia między aktorami. Mamy też fajne występy gościnne, naprawdę aktorów z pierwszej ligii.
A muzycznie też dobrze, ale wiadomo w jakich klimatach Seth MacFarlane gustuje. W odcinku "Krill", motyw dla głównych złoczyńców, ich odpowiedników Klingonów, miał nawet coś z Aliena. :)

Parkingowy przed studiem nagrań
Awatar użytkownika

Ja skusiłam się na The Good Doctor.
Niesamowicie podoba mi się humor w tym serialu, a w szczególności gra aktorska Freddiego Highmore'a.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 14

Strefa czasowa UTC+01:00