Ludwig Göransson

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Ludwig Göransson

#76 Post autor: Adam » wt lip 31, 2018 15:11 pm

finalny zwiastun - epicki kurwa, epicki :shock: :o :!:


youtu.be/xLCn88bfW1o

Dawać już ten film !!!!!!!!! #TomFuckingHardy
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#77 Post autor: Ghostek » wt lip 31, 2018 15:25 pm

A ile potencjału w muzie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Ludwig Göransson

#78 Post autor: Adam » wt lip 31, 2018 15:34 pm

i CD być musi bo to Sony 8) Ludwiczek <3
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#79 Post autor: Wawrzyniec » czw sie 02, 2018 23:33 pm

Fajnie, że widzicie potencjał w muzie, gdyż ja po trailerach, to nie widze, żadnego potencjału w filmie, który zapowiada się mega schematycznie. Kolejna szef Evil-Korpo i pod koniec CGI nawalanka Venomena i jego klona. Oryginalnie jak The Force Awakens. :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Ludwig Göransson

#80 Post autor: Adam » pt sie 10, 2018 10:04 am

Żenada - robią dokrętki by jednak obniżyć kategorię wiekową - nie będzie R, a PG13 :roll: :roll: :roll:

https://naekranie.pl/aktualnosci/venom- ... cu-3424254
#FUCKVINYL

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: Ludwig Göransson

#81 Post autor: Jedi-Master » pt sie 10, 2018 10:13 am

Wielka szkoda, liczyłem na R-kę, a tak nie będę oglądał tego popcorn hitu dla gimbazy. Może muzykę się wciągnie jak będzie dobra, oby z Predatorem nie było to samo.

Arthur.Flowerkis

Re: Ludwig Göransson

#82 Post autor: Arthur.Flowerkis » pt sie 10, 2018 10:45 am

Jedi-Master pisze:
pt sie 10, 2018 10:13 am
Wielka szkoda, liczyłem na R-kę, a tak nie będę oglądał tego popcorn hitu dla gimbazy. Może muzykę się wciągnie jak będzie dobra, oby z Predatorem nie było to samo.
Co to za nietolerancyjne określenie "gimbaza" - Jedi master używając takich określeń sugeruje, że ma poziom kultury jak nieudolni użytkownicy z filmweb, którego już od dłuższego czasu nie czytam. To pogardliwe określenie jak "drugi sort".

Co z tego, że PG 13? Jeśli film się uda, to nie będzie przeszkadzać.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Ludwig Göransson

#83 Post autor: Adam » pt sie 10, 2018 10:46 am

aha, to obejrzyj sobie deadpoola w pg13 :roll:
#FUCKVINYL

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: Ludwig Göransson

#84 Post autor: Jedi-Master » pt sie 10, 2018 10:59 am

Jedi master używając takich określeń sugeruje, że ma poziom kultury jak nieudolni użytkownicy z filmweb
Określenie gimbaza nie jest zarezerwowane tylko dla użytkowników Filmweb,po drugie nie wiesz jaki mam poziom kultury więc nie obrażaj, po trzecie:
To pogardliwe określenie jak "drugi sort"
Nie dzielę ludzi na lepszych i gorszych.
Co z tego, że PG 13? Jeśli film się uda, to nie będzie przeszkadzać.
Będzie przeszkadzać i to bardzo bo producenci zapowiadali R-kę, i czuję się oszukany, niektóre filmy tylko tak powinny wyglądać, a Venom jest takim filmem. Jak Predatora zrobią pod PG 13 to też się wkurzę. Te filmy dlatego się nie udają bo wszytko robione jest pod jedno dyktando by zarobić jak najwięcej kasy i film być dla wszystkich, jak ma być dla wszystkich to w końcu jest dla nikogo.
Wlatach 90-tych, jeszcze wcześniej 80-tych jak film miał być dla młodzieży to był, jak dla starszej widowni to też był i tyle.
Były Star Warsy dla wszystkich i Rambo ,Predator, Alien, i inna gama filmów z R-ką i było ok.
aha, to obejrzyj sobie deadpoola w pg13
No dokładnie nie da się zabiłoby to cały klimat i tą postać.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#85 Post autor: Ghostek » pt sie 10, 2018 12:16 pm

No to pozamiatane. Będą na siłe zmieniać ton na 3 miesiące przed premierą i wyjdzie im niewiadomo co, jak JL. Żenada i szkoda, że fajnie zapowiadający się film na siłe próbują upchnać na jedną półkę z wychuchanymi i obliczonymi na zyski obrazami z MCU. Obawiam się tylko, że grupa docelowa straci zainteresowanie tym filmem, a cała reszta, dla której Venom, to jakiś noname, po prostu oleje ten film. I będzie sytuacja jak z "Solo". Wydadzą kupę kasy na postprodukcję, a do kin przyjdzie garstka hardkorów.

P.S. Poza tym... Hardy i komediowe scenki? Plisssss
Obrazek

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: Ludwig Göransson

#86 Post autor: Jedi-Master » pt sie 10, 2018 12:29 pm

Oby te PG13 to była pomyłka oby.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Ludwig Göransson

#87 Post autor: Adam » pt sie 10, 2018 12:30 pm

no nie pomyłka, tylko oficjalne info przecież jest, że zmniejszają kategorię filmu. wszezie już o tym pisza - https://screenrant.com/venom-movie-rating-pg-13/
#FUCKVINYL

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: Ludwig Göransson

#88 Post autor: Jedi-Master » pt sie 10, 2018 12:33 pm

No trudno ale jestem :evil: . Teraz tylko Predator w PG13 i :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#89 Post autor: Ghostek » pt sie 10, 2018 12:38 pm

Dziwi mnie taka decyzja. Wszystkie znaki na niebie i nastroje widowni, wskazują, że ludzie chcą właśnie takich odważnych, mocnych filmów. Najlepiej się sprzedają niż poprawiane naprędce, nijakie pseudomocne popierdółki. Sami się w tym gównie utopią i taka będzie historia Venoma w MCU.
Obrazek

Arthur.Flowerkis

Re: Ludwig Göransson

#90 Post autor: Arthur.Flowerkis » pt sie 10, 2018 14:45 pm

[quote=Adam post_id=297818 time=1533890773 user_id=1147]
aha, to obejrzyj sobie deadpoola w pg13 :roll:
[/quote]

Użytkownik Adam, jak zwykle odwraca wypowiedź na swoją korzyść - mój komentarz dotyczył głównie obraźliwego określenia.

Zwróciłem tylko uwagę, że Venom nie musi mieć kategorii R - gdy inne elementy filmu (aktorstwo, historia, strona techniczna) będą dobre, to film będzie dobry. Jeśli nie, to i litry krwi niewiele polepszą ocenę filmu. Poza tym Venom nigdy nie zjadał mężczyzna mózgów - Komiksomaniak zwrócił na to uwagę.

Niektóre filmy muszą mieć R, inne niekoniecznie - ja nic nie pisałem, by wszystkie filmy kręcili w R, tylko że gdy nie ma tego plusa, trzeba szukać innych plusów (może bez R Venom też będzie cool - jest 10% szansy. Albo muzyka będzie ekstra).
Użytkownik Adam od razu wyskakuje z Deadpoolem - "Ty, mnie synek nie pouczaj", jestem fanem tej postaci od lat i być może większymi fanem - filmy są takie, o jakich marzyłem.
Poza tym kategoria wiekowa to iluzja, gdyż Deadpool'a oglądali dwunastolatkowie.

ODPOWIEDZ