Vangelis

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Vangelis

#91 Post autor: Bucholc Krok » pt lip 29, 2016 13:22 pm

Pawel P. pisze:Tu można, na tę chwilę, kupić jeden ze stu egzemplarzy z autografem Vangelisa. 10 funciaków. Ja właśnie to zrobiłem, autograf Vangelisa to dla mnie prawie tak samo jak autograf Johna (który udało mi się kiedyś zdobyć wysyłkowo) :)

https://store.udiscovermusic.com/*/*/Ro ... 9BY0000000
Szkoda tylko, że jeno CD podpisane. Lipa. :| No chyba że były, ino się zmyły to zwracam... ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1436
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Vangelis

#92 Post autor: Pawel P. » pt lip 29, 2016 16:02 pm

Bucholc Krok pisze:
Pawel P. pisze:Tu można, na tę chwilę, kupić jeden ze stu egzemplarzy z autografem Vangelisa. 10 funciaków. Ja właśnie to zrobiłem, autograf Vangelisa to dla mnie prawie tak samo jak autograf Johna (który udało mi się kiedyś zdobyć wysyłkowo) :)

https://store.udiscovermusic.com/*/*/Ro ... 9BY0000000
Szkoda tylko, że jeno CD podpisane. Lipa. :| No chyba że były, ino się zmyły to zwracam... ;)
Jaka lipa. Fakt, że artysta tej wielkości co Vangelis podpisuje płyty, do tego nie są droższe od tych niepodpisanych, to wielkie zaskoczenie. Dla przykładu, na ostatnim koncercie Black Sabbath epka The End kosztowała bez autografów 100 zł, a z - 300. Karygodne, mimo to widziałem, jak ludzie brali z tymi autografami.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Vangelis

#93 Post autor: Bucholc Krok » pt lip 29, 2016 16:43 pm

Pawel P. pisze:Jaka lipa. Fakt, że artysta tej wielkości co Vangelis podpisuje płyty, do tego nie są droższe od tych niepodpisanych, to wielkie zaskoczenie.
No i bardzo fajnie, tylko dlaczego same CD? Ale coś mi się zdaje, że jednak były te LP-y ino zeszły. Ciekawe po ile będą na Ebay.
Dla przykładu, na ostatnim koncercie Black Sabbath epka The End kosztowała bez autografów 100 zł, a z - 300. Karygodne, mimo to widziałem, jak ludzie brali z tymi autografami.
O, takich też znam. Płyta "czysta" kosztuje 20 funtów, a z autografem 30. :D W przypadku BS trochę to dziwi. Kto to sprzedawał?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1436
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Vangelis

#94 Post autor: Pawel P. » pt lip 29, 2016 18:29 pm

Bucholc Krok pisze:No i bardzo fajnie, tylko dlaczego same CD? Ale coś mi się zdaje, że jednak były te LP-y ino zeszły. Ciekawe po ile będą na Ebay.
Były zestawy CD+vinyl, w których podpisane były tylko CD.
O, takich też znam. Płyta "czysta" kosztuje 20 funtów, a z autografem 30. :D W przypadku BS trochę to dziwi. Kto to sprzedawał?
Oficjalny merchandise. "The End" przynajmniej na razie dostępny jest wyłącznie na koncertach, a zawiera m.in. cztery niepublikowane utwory studyjne, więc ludzie kupowali. Ja też, choć wystarczyła mi wersja za 100. Autografy BS na dwóch płytach i tak mam, tyle ze Dio zamiast Ozzy'ego, wzięte kiedyś osobiście. Ale i bez nich w życiu nie dałbym 200 stów.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Vangelis

#95 Post autor: Bucholc Krok » pt lip 29, 2016 20:13 pm

Pawel P. pisze:Były zestawy CD+vinyl, w których podpisane były tylko CD.
No właśnie, ale takie coś mnie nie interesowało.
Oficjalny merchandise. "The End" przynajmniej na razie dostępny jest wyłącznie na koncertach, a zawiera m.in. cztery niepublikowane utwory studyjne, więc ludzie kupowali. Ja też, choć wystarczyła mi wersja za 100. Autografy BS na dwóch płytach i tak mam, tyle ze Dio zamiast Ozzy'ego, wzięte kiedyś osobiście. Ale i bez nich w życiu nie dałbym 200 stów.
Może chłopaki klepią biedę. Prawdziwy fan by wsparł. ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7851
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Vangelis

#96 Post autor: DanielosVK » pt sie 19, 2016 16:19 pm

Video promocyjne Rosetty:

https://www.youtube.com/watch?v=rOsW1SudRL4

Wszystko fajnie, ale co on chciał z tą kaczuszką... :P

Btw słychać już tutaj i na fragmentach wrzucanych na Facebooka, iż z niczym nowym na pewno do czynienia mieć nie będziemy - ale niektóre momenty brzmią nawet nieźle, może coś z tego będzie.
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Vangelis

#97 Post autor: Adam » pt wrz 16, 2016 23:31 pm

Zaciekawił mne ten długi materiał, bardzo fajny fragmenty .. ja myślałem że chłop już dawno nie żyje :o
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7851
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Vangelis

#98 Post autor: DanielosVK » wt wrz 20, 2016 21:01 pm

Z okazji nadchodzącej Rosetty mała seryjka recek Vangelisa. :)

Na pierwszy ogień poszedł Dominik z "Sex Power":
http://filmmusic.pl/index.php?act=recki&id=2279
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Mefisto

Re: Vangelis

#99 Post autor: Mefisto » czw wrz 22, 2016 17:22 pm

Chyba brakuje jednej oceny - mega epic fail! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Vangelis

#100 Post autor: Kaonashi » czw wrz 22, 2016 17:34 pm

U Was na mf.pl brakuje tej oceny w 1366 na 1366 recek, więc o co chodzi :?: :P
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Mefisto

Re: Vangelis

#101 Post autor: Mefisto » czw wrz 22, 2016 19:45 pm

Nie pyskuj! :twisted: Jak już macie oceny cząstkowe, to jednak zobowiązują one do obejrzenia filmu. A tak, to feil!

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7851
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Vangelis

#102 Post autor: DanielosVK » czw wrz 22, 2016 21:50 pm

Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Vangelis

#103 Post autor: Kaonashi » czw wrz 22, 2016 21:52 pm

Mefisto pisze:Nie pyskuj! :twisted: Jak już macie oceny cząstkowe, to jednak zobowiązują one do obejrzenia filmu. A tak, to feil!
Nie zobowiązują, jeśli nie ma filmu dostępnego w przyzwoitej wersji, a poza tym nie jest to pierwsza taka recenzja na fm.pl.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Mefisto

Re: Vangelis

#104 Post autor: Mefisto » pt wrz 23, 2016 01:51 am

Tym większy fail :P
A tych recenzji to trzaskacie tyle, że już głowa mała. :evil:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Vangelis

#105 Post autor: Adam » pt wrz 23, 2016 07:28 am

a i tak nikt nie czyta poza czasami hitowymi nowościami.. chłopaki mają zapał bo młodzi są, ale przejdzie im, jak wszystkim wcześniej, spokojnie :P
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ