Hans Zimmer

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3106 Post autor: Ghostek » śr sie 22, 2018 21:39 pm

"Skończyłem z kinem komiksowym" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Hans Zimmer

#3107 Post autor: Radosław Rozbicki » śr sie 22, 2018 21:43 pm

Ghostek pisze:
śr sie 22, 2018 21:39 pm
"Skończyłem z kinem komiksowym" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hehe też mi się to przypomniało ;) Wychodzi na to, że mistrzunio strasznie zatęsknił za komiksem :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3108 Post autor: Ghostek » śr sie 22, 2018 21:45 pm

radzillla1 pisze:
śr sie 22, 2018 21:43 pm
Ghostek pisze:
śr sie 22, 2018 21:39 pm
"Skończyłem z kinem komiksowym" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hehe też mi się to przypomniało ;) Wychodzi na to, że mistrzunio strasznie zatęsknił za komiksem :mrgreen:
Stęsknił się za grubym hajsem z tantiemów. W końcu to Hajs Zimmer ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Radosław Rozbicki
Asystent orkiestratora
Posty: 369
Rejestracja: pt lis 12, 2010 17:25 pm

Re: Hans Zimmer

#3109 Post autor: Radosław Rozbicki » śr sie 22, 2018 21:54 pm

Córki dorastają, mają coraz większe zachcianki... :mrgreen:

Ciekawi mnie jaka będzie gadka odnośnie tego angażu, coś o kobietach o walce kobiet w dzisiejszych czasach etc. ? oj będzie dobra bajera przy okazji promocji muzyki ze strony mistrzunia coś tak czuję... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Hans Zimmer

#3110 Post autor: Wojteł » czw sie 23, 2018 00:07 am

Wiem, wiem, bardzo dojrzale, ale jedyne, co mi się ciśnie w tej chwili na usta xD
Spoiler:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer

#3111 Post autor: Adam » czw sie 23, 2018 00:20 am

Ten angaż to jest mindfuck i wyżyny hipokryzji. Po pierwsze - Hansu krzyczał we wszystkich mediach, że muszą być parytety i on chce i poleca by sequel robiła kobieta-kompozytor. Po drugie - reżyserka filmu krzyczała we wszystkich mediach że #metoo, że kobiety są biedne i niedoceniane.. To drugie jeszcze można przymknąć oko, ale to pierwsze?! Zimmer tym angażem publicznie teraz zrobił sobie z gęby szmatę i po prostu się ośmieszył, bo te jego poprzednie wypowiedzi dalej są na necie. Koleś wali słodkie frazesy o kobietach, a po cichu przyklepuje sobie swój angaż i to do tego wlasnie samego projektu o którym krzyczał że chce tam kobiety (gdyby to był inny film to bym się słowem nie odezwał - tekst o końcu z kinem komiksowym juz jest dawno nie aktualny przecież).

A co do spraw muzycznych... Uważam że ten angaż to zły i nietrafiony pomysł. Abstrahując od tego, że mógł to oddać choćby Tinie Guo (znów wracamy wtedy do jego słynnej wypowiedzi, że chce widzieć w sequelu kobietę), to score RGW do jedynki był całkiem udany jak na tą całą RCPową wylęgarnię tych inteligentnych-inaczej klikaczy sampli i facet powinien robić dwójkę. A jak nie on to jest tyle innych nazwisk.

Do niczego poza memicznym kontentem angaż do sequela tego nazwiska nie był potrzebny.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Hans Zimmer

#3112 Post autor: Wojteł » czw sie 23, 2018 00:36 am

Chociaż moment, przypomniało mi się, że miałem mem przygotowany zaraz po tym jego ogłoszeniu emerytury

Obrazek
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Hans Zimmer

#3113 Post autor: Kaonashi » czw sie 23, 2018 00:40 am

Spokojnie, niedługo przyjdzie Paweł i powie, że to nie jest żadna hipokryzja, a za angażem stoją jakieś wyższe idee. :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer

#3114 Post autor: Adam » czw sie 23, 2018 00:43 am

Rozumiem że studio i włodarze cisnęli na niego, Ok, jasna sprawa, marketing musi być. Ale czy tam nie ma jakiegoś trzeźwo myślącego doradcy czy asystenta, który by zapytał: ale ludzie czekajcie, ośmieszymy się tym, ośmieszysz się tym, przeczytaj co o tym konkretnym filmie mówiłeś gazetom ze 3 msc temu, jak to teraz bedzie wyglądać.. A Hans na to powinien powiedzieć: Kurwa rzeczywiście, gadałem tak, to trudno, nie mogę teraz tego brać, dajcie komuś innemu, nie zbiednieję przecież. I tak to powinno wyglądać gdyby strony miały moralny kręgosłup. Juz nie wspomnę o tym, jaki oręż tym angażem dano żeńskiej części muzyki filmowej, kompozytorkom, aktywistkom, feministkom i hejterom. Hansu zrobił z kobiet ściery..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Hans Zimmer

#3115 Post autor: Mystery » czw sie 23, 2018 00:57 am

Po prostu, po tym jak jedynka osiągnęła sukces, Hansu połasił się na dwójkę. Jak Aquaman będzie hitem, to też z sequela pogoni RGW :P
Kto by jeszcze nie tak dawno pomyślał, że w przyszłym roku Hans będzie miał dwa komiksowe filmy i remake Króla Lwa :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Hans Zimmer

#3116 Post autor: Wojteł » czw sie 23, 2018 01:57 am

Adam pisze:
czw sie 23, 2018 00:43 am
Rozumiem że studio i włodarze cisnęli na niego, Ok, jasna sprawa, marketing musi być. Ale czy tam nie ma jakiegoś trzeźwo myślącego doradcy czy asystenta, który by zapytał: ale ludzie czekajcie, ośmieszymy się tym, ośmieszysz się tym, przeczytaj co o tym konkretnym filmie mówiłeś gazetom ze 3 msc temu, jak to teraz bedzie wyglądać.. A Hans na to powinien powiedzieć: Kurwa rzeczywiście, gadałem tak, to trudno, nie mogę teraz tego brać, dajcie komuś innemu, nie zbiednieję przecież. I tak to powinno wyglądać gdyby strony miały moralny kręgosłup. Juz nie wspomnę o tym, jaki oręż tym angażem dano żeńskiej części muzyki filmowej, kompozytorkom, aktywistkom, feministkom i hejterom. Hansu zrobił z kobiet ściery..
Sorry Adaś, tylko on się ośmieszył co najwyżej w oczach branży (a cholera wie, jakie tam układy chodzą pod stołem) i bandy nerwów na interncie. 95% ludzi, którzy kojarzy nazwisko Zimmer, nie ma pojęcia o tych jego szczytnych gadkach i wycofywania się z danego typu kina, oni kojarzą, że OMG TEN SUPER HANS ZIMMER CO NAPISAŁ TAKI ZAJEBIASZCZY TEMAT NAPISZE TERAZ MUZE DO SEQUELA MUSZĘ POWIEDZIEĆ MATIEMU Z PODWURKA. Więc hajs jak zwykle się zgadza, marketingowo zrobi im więcej dobrego niż złego.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer

#3117 Post autor: Adam » czw sie 23, 2018 07:52 am

No wiadomo że to tylko o oczy branży chodzi, bo reszta jest nieważna. Robi wszystko żeby go koledzy i koleżanki po fachu kochali i szanowali bardziej... Ale że po tych wypowiedziach itd nie dał tego choćby T.Guo, to po prostu się w pale nie mieści..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Hans Zimmer

#3118 Post autor: lis23 » czw sie 23, 2018 09:14 am

Mystery pisze:
czw sie 23, 2018 00:57 am
Po prostu, po tym jak jedynka osiągnęła sukces, Hansu połasił się na dwójkę. Jak Aquaman będzie hitem, to też z sequela pogoni RGW :P
Kto by jeszcze nie tak dawno pomyślał, że w przyszłym roku Hans będzie miał dwa komiksowe filmy i remake Króla Lwa :mrgreen:
Pal licho te filmy komiksowe, ja tam najbardziej obawiam się o tego "Króla Lwa" ... Jak pokazuje przypadek "Pięknej i Bestii", angaż tego samego kompozytora nie zawsze popłaca.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer

#3119 Post autor: Adam » czw sie 23, 2018 12:27 pm

Hmm ciekawa rzecz - ŻADEN poczytny magazyn (THR, Variety, Rolling Stone, Empire, itp) nie podał tego newsa o WW1984, a tylko parę mniej lub bardziej fanbojskich tylko filmowych portali to podało, ale podając się na news Hybrida. Może to jest jakaś bzdura..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: Hans Zimmer

#3120 Post autor: bladerunner22 » czw sie 23, 2018 12:39 pm

ta po prawej od Hansa jest niezła dziunia. :P
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

ODPOWIEDZ