Hans Zimmer

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13574
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Hans Zimmer

#3226 Post autor: Kaonashi » pn lis 26, 2018 21:10 pm

Tyle że ta bajeczka miała 6 lat na wyśrubowanie wyniku, a nie 2-3 dni.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3227 Post autor: Wawrzyniec » wt lis 27, 2018 17:12 pm

Ja się wcale nie zdziwię jak ten nowy Lion King nie zgarnie miliarda dolarów.
A co do Hansa to teraz bądźmy bardzo szczerzy. Ktoś przychodzi do Was z propozycją pracy i oferuje miliony, miliardy dolarów, za przepisanie, czy też skopiowanie wcześniejszej roboty. To ja wiem, że tutaj są sami idealiści, ale nie mówcie, że to nie jest kusząca propozycja. To tak jak Michael Caine mówił chyba o Jaws 4, że nigdy nie widział tego filmu, podobno jest okropny, po czym dodał, że za to dom który wybudował za tę rolę, wygląda naprawdę wybornie. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer

#3228 Post autor: Adam » wt lis 27, 2018 17:13 pm

z miliardami bym nie przesadzał :mrgreen: miliony owszem :)

i są ludzie którzy odrzucają znacznie bardziej gigantyczne oferty, jak np 250 baniek za reaktywację Zeppelinów. także nie tłumaczymy tak hansowej decyzji :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13574
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Hans Zimmer

#3229 Post autor: Kaonashi » wt lis 27, 2018 17:27 pm

Wawrzyniec pisze:
wt lis 27, 2018 17:12 pm
A co do Hansa to teraz bądźmy bardzo szczerzy. Ktoś przychodzi do Was z propozycją pracy i oferuje miliony, miliardy dolarów, za przepisanie, czy też skopiowanie wcześniejszej roboty.
Samo w sobie to nie jest jakiś straszny problem, fakt. Problemem jest natomiast to, że gość sprawia wrażenie, jakby na dzień dzisiejszy był skończony twórczo (ostatnio naprawdę dobrą rzeczą, jaka wyszła spod jego ręki był Interstellar, ewentualnie jeszcze fragmentami Chappie), teraz tylko odcina kupony od swojego dorobku, a ten remake "Króla lwa" doskonale się wpisuje w ten trend i jego obecną formę.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Hans Zimmer

#3230 Post autor: Mystery » wt lis 27, 2018 18:09 pm

Adam pisze:
wt lis 27, 2018 17:13 pm
z miliardami bym nie przesadzał :mrgreen: miliony owszem :)

i są ludzie którzy odrzucają znacznie bardziej gigantyczne oferty, jak np 250 baniek za reaktywację Zeppelinów. także nie tłumaczymy tak hansowej decyzji :)
Co nie zmienia to faktu, że może to być jeden z łatwiejszych i większych czeków jakie Hans przytulił ;)
Skoro "Piękna i Bestia" i "Księga Dżungli", zagarnęły po miliardzie, to Król Lew winien iść na przynajmniej 2 :wink: Nie ma co, Disney w 2019 będzie bić kolejny rekord, Avengers, Toy Story 4, The Lion King, Frozen 2, Star Wars: Episode IX, wszystko ponad mld, a będzie jeszcze Captain Marvel, Dumbo, Aladdin, także będą mogli pozwolić sobie na ewentualnego flopa "Artemis Fowl", którego zwiastun właśnie się ukazał :wink:

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13574
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Hans Zimmer

#3231 Post autor: Kaonashi » wt lis 27, 2018 18:19 pm

Mystery pisze:
wt lis 27, 2018 18:09 pm
Co nie zmienia to faktu, że może to być jeden z łatwiejszych i większych czeków jakie Hans przytulił ;)
Skoro "Piękna i Bestia" i "Księga Dżungli", zagarnęły po miliardzie, to Król Lew winien iść na przynajmniej 2 :wink: Nie ma co, Disney w 2019 będzie bić kolejny rekord, Avengers, Toy Story 4, The Lion King, Frozen 2, Star Wars: Episode IX, wszystko ponad mld,
I wszystko odgrzewany kotlet. :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Hans Zimmer

#3232 Post autor: lis23 » wt lis 27, 2018 18:23 pm

W przyszłym roku Disney może pobić swój rekord z 2016 w którym zgarnął chyba siedem miliardów zielonych z kin na całym świecie - tylko "Avengers 4", "The Lion King' i "Frozen 2" mogą zarobić z pięć miliardów.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3233 Post autor: Koper » śr lis 28, 2018 18:34 pm

Kaonashi pisze:
pn lis 26, 2018 21:10 pm
Tyle że ta bajeczka miała 6 lat na wyśrubowanie wyniku, a nie 2-3 dni.
Tylko, że za 6 lat nikt do zwiastuna Króla Lwa za bardzo wracał nie będzie. Wszyscy się rzucili, obejrzeli i teraz ten wynik już będzie rósł duuużo wolniej.
lis23 pisze:
wt lis 27, 2018 18:23 pm
W przyszłym roku Disney może pobić swój rekord z 2016 w którym zgarnął chyba siedem miliardów zielonych z kin na całym świecie - tylko "Avengers 4", "The Lion King' i "Frozen 2" mogą zarobić z pięć miliardów.
a Ty jakimś ich akcjonariuszem jesteś czy co? :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13574
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Hans Zimmer

#3234 Post autor: Kaonashi » śr lis 28, 2018 19:07 pm

Koper pisze: Tylko, że za 6 lat nikt do zwiastuna Króla Lwa za bardzo wracał nie będzie. Wszyscy się rzucili, obejrzeli i teraz ten wynik już będzie rósł duuużo wolniej.
Zwyczajną bzdurą jest po prostu porównywanie trailera z pełną produkcją, nawet jeśli krótką. Ja wiem, że lubisz wbijać szpilę w Disneya, Lisa i tak dalej, skądinąd czasem słusznie, ale tutaj kompletnie przestrzeliłeś.

A czy tego chcemy, czy nie, zainteresowanie nowym Królem Lwem jest, i to jak widać duże. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_m ... t_24_hours
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3235 Post autor: Koper » pt lis 30, 2018 13:25 pm

Kaonashi pisze: Zwyczajną bzdurą jest po prostu porównywanie trailera z pełną produkcją, nawet jeśli krótką.
Ale to nie ja wyskoczyłem z wynikami trailera, tylko akcjonariusz Disneya- Lisu.
Kaonashi pisze:Ja wiem, że lubisz wbijać szpilę w Disneya, Lisa i tak dalej, skądinąd czasem słusznie, ale tutaj kompletnie przestrzeliłeś.
Zwróciłem tylko uwagę, że zainteresowanie nijak się ma do jakości danego produktu. Na sprzedaż biletów też nie musi mieć przełożenia jakiegoś proporcjonalnego, bo ja też ten zwiastun obejrzałem a za Chiny Ludowe nikt mnie na to do kina nie zaciągnie. Aczkolwiek obstawiam, że z tych remako-odświeżeń Disneya Lion King może mieć najlepszy wynik - dzieciaki łatwiej zaciągnąć do kin na gadające zwierzaczki CGI niż na aktorskie wersje klasycznych baśni.
Kaonashi pisze: A czy tego chcemy, czy nie, zainteresowanie nowym Królem Lwem jest, i to jak widać duże. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_m ... t_24_hours
No i na takim 20 miejscu masz np. Venoma, który nawet na tle innych blockbusterowych kup okazał się kupą, a i chyba rekordów oglądalności nie bił. Zresztą jakoś 90% tych produkcji z listy pozostawia sporo do życzenia, no ale takie mamy teraz kino.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13574
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Hans Zimmer

#3236 Post autor: Kaonashi » pt lis 30, 2018 13:41 pm

Ale nikt tu nie mówi nic o jakości, a jedynie o popularności. I jak widać Król Lew zgarnie pewnie kupę kasy, bo zainteresowanie jest.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3237 Post autor: Koper » pt lis 30, 2018 19:42 pm

To na pewno (niestety), niemniej rekordy zwiastuna niekoniecznie muszą się przełożyć na adekwatnie rekordowe box-office filmu, bo jak mówię - ludzie chcieli rzucić okiem z ciekawości jak to bajeczka będzie wyglądać w "live"-action. Część oczywiście do kin pójdzie, ale część zobaczyła trailer i jej starczy. ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3238 Post autor: Wawrzyniec » sob gru 01, 2018 00:24 am

A ja uważam, że z miliard to ta nowa wersja zarobi. Gdyż pójdą rodzice co pamiętają oryginał jak byli dziećmi i zabiorą ze sobą swoje dzieci i już zysk nam się dwoi. Do tego ja pamiętam jak swego czasu wyszło The Force Awakens, które też było słabszym remakiem A New Hope i ile zarobiło.
Dlatego ciągle to powtarzam, że my tutaj możemy pisoczyć, ale jako widzowie chcą tego samego to dlaczego Disney ma się wysilać, czy tym bardziej Hans?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer

#3239 Post autor: Adam » pt gru 07, 2018 10:55 am

:mrgreen:

Obrazek
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer

#3240 Post autor: Adam » pn gru 24, 2018 07:39 am

Wczoraj Gadot napisała że po 4 msc zakończyli zdjęcia do WW2. Premiera dopiero w 2020 także gruuuuby okres postprodukcji mają :? Hansik ma aż 1,5 roku czasu do premiery od potwierdzenia angażu, a wiedział jeszcze wcześniej, także tu nie będzie już taryfy ulgowej, jak przy Wdowach. Czekamy na retrosynthy <3
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ