Geoff Zanelli

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2981
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: RE: Re: Geoff Zanelli

#31 Post autor: qnebra » śr paź 12, 2016 10:44 am

galljaronim pisze: Koniec końców będzie tak, że Geoff zarzuci jakimś fragmentem na dente drewniane, co rozsierdzi Bruckheimera, który walnie mu rejectem. Jerry ładnie uśmiechnie się do Hansa, a ten pod przykrywką coś skleci, zastrzegając, że nie chce być ujęty w creditsach, a znając prawa marketingu, wyląduje na okładce jako główny kompozytor[emoji3]
Przy PotC 3 Hans dawał dętymi drewnianymi ino deski trzeszczały, a Jerry nie zrobił mu rejectu.

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1148
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: Geoff Zanelli

#32 Post autor: galljaronim » śr paź 12, 2016 11:09 am

Ma się rozumieć, ale Jerry chyba nie lubi fletów[emoji14] To chyba z ich powodu wywalił score Silvestriego z pierwszych piratów.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Geoff Zanelli

#33 Post autor: Mystery » sob paź 15, 2016 15:35 pm

Obrazek

1. Go Time
2. The Getaway
3. What If I Went With You?
4. 17. Million. Dollars!
5. One Four Three
6. You Can’t Even Make The Local News
7. Interpol Chase
8. McKinney
9. What Were Your Intentions?
10. Corndog at a Hotdog Party
11. Vagaway Fight
12. Chambers Takes Charge
13. How Would You Like To Go To Rio?
14. Sometimes The Only Way Out Is Through
15. You Robbed A Bank For Me

Cóż, tegoroczny "Man From U.N.C.L.E." to nie jest, ba nawet ubiegłoroczny "Mortdecai" tego samego kompozytora wspominam lepiej, ale całkiem klawe to granie, trójeczkę można śmiało postawić.

A co do jego nowych Piratów, to nie będę na to czekać, ale mam nadzieję, że Geoff mile nas zaskoczy, nie będzie poszukiwania brzmienia jak w poprzednio, będzie miał znaną, wielką przygodę i w końcu będzie mógł się wykazać, to w trailerze jest już chyba jego i to póki co dobry prognostyk.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Geoff Zanelli

#34 Post autor: Koper » ndz paź 16, 2016 19:14 pm

Jak pamiętam jak to się wykazywał przy wikingach, to może niech się już nie wykazuje... :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Geoff Zanelli

#35 Post autor: Adam » pt mar 03, 2017 22:30 pm

ok, finalny zwiastun Salazara mnie zmiażdżył :o co tam się będzie działo :shock: Zanel ma szanse na score życia 8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Geoff Zanelli

#36 Post autor: Wawrzyniec » sob mar 04, 2017 00:53 am

Widzę, że "theforceawakenizacja" kinematografii trwa w najlepsze. :roll: Przecież to wygląda jak remake pierwszej części, czy wręcz wszystkich filmów, nawet wstawiono podobną parę robiącą za Willa i Elizabeth. Dobrze, że Hans opuścił pokład, nawet jeżeli trochę za późno i powinien to uczynić po trzeciej części. Gdyż dla mnie ta seria skończyła się na trójce.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Geoff Zanelli

#37 Post autor: lis23 » sob mar 04, 2017 08:53 am

Adam pisze:
pt mar 03, 2017 22:30 pm
ok, finalny zwiastun Salazara mnie zmiażdżył :o co tam się będzie działo :shock: Zanel ma szanse na score życia 8)
Skoro za Zimmera (poza trójką) to było dno i kilo mułu, to ten score będzie trzeba od razu spuścić w klozecie i zapomnieć :mrgreen:
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Geoff Zanelli

#38 Post autor: Ghostek » sob mar 04, 2017 10:27 am

Wawrzyniec pisze:
sob mar 04, 2017 00:53 am
Widzę, że "theforceawakenizacja" kinematografii trwa w najlepsze. :roll: Przecież to wygląda jak remake pierwszej części, czy wręcz wszystkich filmów, nawet wstawiono podobną parę robiącą za Willa i Elizabeth. Dobrze, że Hans opuścił pokład, nawet jeżeli trochę za późno i powinien to uczynić po trzeciej części. Gdyż dla mnie ta seria skończyła się na trójce.
Widać producentom już się retoryka zmieniła. Zamiast zapowiadanej trylogii jest The Final Adventure. Czyli jednak prognozy nie są zbyt optymistyczne. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Geoff Zanelli

#39 Post autor: Mystery » sob mar 04, 2017 12:44 pm

Ghostek pisze:
sob mar 04, 2017 10:27 am
Wawrzyniec pisze:
sob mar 04, 2017 00:53 am
Widzę, że "theforceawakenizacja" kinematografii trwa w najlepsze. :roll: Przecież to wygląda jak remake pierwszej części, czy wręcz wszystkich filmów, nawet wstawiono podobną parę robiącą za Willa i Elizabeth. Dobrze, że Hans opuścił pokład, nawet jeżeli trochę za późno i powinien to uczynić po trzeciej części. Gdyż dla mnie ta seria skończyła się na trójce.
Widać producentom już się retoryka zmieniła. Zamiast zapowiadanej trylogii jest The Final Adventure. Czyli jednak prognozy nie są zbyt optymistyczne. ;)
Po porażce Disneya z "Alicją 2" nie wierzą już tak bardzo w kolejny hit z nie mającym dobrej passy Deepem, dlatego też tak mało go i w zwiastunach. Film pewnie kosztował krocie, a po kiepskawym "On Stranger Tides" na którego jednak oczekiwano, ciężko będzie znów uzbierać miliard, choć o dziwo film się jednak broni udanymi zapowiedziami i dobrym ich przyjęciem, a zagraniczne rynki pewnie i tak dobrze go przyjmą i odnoszę wrażenie, że jednak widzowie trochę się już za tymi przygodami stęsknili.

A Zanelli może dać tu dobrze radę, jak widać będzie miał duże predyspozycje do popisania, także życiowa szansa przed nim.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Geoff Zanelli

#40 Post autor: Wawrzyniec » wt lip 17, 2018 00:30 am

RCP Alert :!:

Obrazek

Już nie sam Jon Brion, komponuje do "Christopher Robin", ale teraz nagle dołączył mu "do pomocy" Geoff Zanelli:

Obrazek
I’m happy I could step into the Hundred Acre Woods and be part of this special movie! Loved spending time with these three, and working alongside the uber-talented Jon Brion.

Christopher Robin comes out August 3rd!

— Geoff Zanelli
https://www.facebook.com/GeoffZanelliMu ... ater&ifg=1
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Geoff Zanelli

#41 Post autor: Ghostek » pn lip 27, 2020 14:08 pm

You Should Have Get The F*ck Out of Here

Obrazek

https://filmmusic.pl/index.php?act=recki&id=3023
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Geoff Zanelli

#42 Post autor: Adam » pn lip 27, 2020 20:25 pm

Zanel się skończył zaraz po tym, jak w Lone Rangerze przepisał Hansowi cały temat z Psów Lorenca. Choć tyle, że wiedział z kogo rżnąć...
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Geoff Zanelli

#43 Post autor: Ghostek » pn lip 27, 2020 22:33 pm

No to w takim razie guffno wiesz o tym co i jak robi Zanell po odcięciu pępowiny RCP
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Geoff Zanelli

#44 Post autor: Adam » wt lip 28, 2020 00:00 am

Wystarczy że słucham na rewindzie i nic mnie nie urzeka :P przepisanie Piratów trudno uznać za sukces..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Geoff Zanelli

#45 Post autor: Wawrzyniec » wt lip 28, 2020 19:19 pm

Adam pisze:
pn lip 27, 2020 20:25 pm
Zanel się skończył zaraz po tym, jak w Lone Rangerze przepisał Hansowi cały temat z Psów Lorenca. Choć tyle, że wiedział z kogo rżnąć...
Zaraz o który temat Tobie chodzi?
A jeżeli chodzi o Zanelliego to dla mnie jego najlepszym ociągnięciem pozostaje:

youtu.be/NMBWqr91whI
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ