Harry Gregson-Williams

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23151
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Harry Gregson-Williams

#271 Post autor: Mystery » śr lis 02, 2016 11:32 am

:mrgreen:

Ale, tak to jest jak ogłaszają kompozytora 2 lata przed premierą, albo HGW przestraszył się nowego wyglądu face huggera, czy jak to już piszą...
Spoiler:
https://www.comicbookmovie.com/other/sp ... en-a146361


Srejtenfeld wróci, mówię wam :]
Rupert teraz na topie, choć to było by dziwne :wink:

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Harry Gregson-Williams

#272 Post autor: Wawrzyniec » pt lis 04, 2016 01:58 am

Smutna wiadomość. :( Szczególnie, że oglądając te zdjęcia projektów z tą wielką waginą, naprawdę zacząłem się jarać tym scorem. Ba, są nawet teorie spiskowe, że HGWu został zwolniony, gdyż jego syn właśnie na swym facebooku zapuścił zdjęcia "dick huggerów" .
W te akurat mniej wierzę, ale szkoda, gdyż po "Marsjaninie" myślałem, że wreszcie się u Ridley'a sprawa z kompozytorami rozwiązała.

Co do kompozytorów to ja Wam mówię, że padnie albo na Jóhannssona, albo na Pembertona. Zobaczycie, że tak będzie i wtedy będzie musieli przyznać mi rację.

Gdyż raczej wątpię, aby tak jak w przypadku "Exodusa", tym razem Australia wymagała swojego kompozytora. Powrót Streitenfelda dla mnie odpada i jest nierealny, tak samo jak marzenie aby wrócił Zimmer.

Jóhannssona, albo na Pembertona tak mówię i tak będzie :!:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Mefisto

Re: Harry Gregson-Williams

#273 Post autor: Mefisto » ndz lis 06, 2016 15:33 pm

Wawrzyniec pisze:oglądając te zdjęcia projektów z tą wielką waginą, naprawdę zacząłem się jarać tym scorem.
zboczuś :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Harry Gregson-Williams

#274 Post autor: Adam » pn lis 07, 2016 12:27 pm

sprawa kompozytora może mieć również powód zwolnień podatkowych - możliwe że pojawił się wymóg osoby z kraju gdzie film kręcą.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Harry Gregson-Williams

#275 Post autor: Wawrzyniec » pn lis 07, 2016 13:18 pm

Schedules and one's expectations of scoring a film don't always fit and this one wasn't going to work out. I move on to another project with gratitude to have worked on many movies with Ridley Scott where the moons did indeed align and I had the chance to burrow in to the core of the project and do the job!
Harry Gregson Williams na Facebooku.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23151
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Harry Gregson-Williams

#276 Post autor: Mystery » czw lis 24, 2016 10:19 am

Okazuje się, że Aliena przełożono z października na 19 maja, także pewnie stąd absencja HGW. Z tego powodu na pewno przełożono też sesję, a HGW zajęty "Live by Night" i mając zobowiązania przy marcowym "The Zookeeper's Wife", najpewniej musiał Ridleyowi podziękować.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Harry Gregson-Williams

#277 Post autor: Adam » czw lis 24, 2016 12:46 pm

o, to możliwe.

tak czy siak szkoda HGW, bo to byłby dobry score, wystarczyłby poziom Marsjanina. Dostaniemy pewnie jakąś lamę z RCP, albo jakiegoś odgórnego w związku z ulgami podatkowymi..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23151
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Harry Gregson-Williams

#278 Post autor: Mystery » czw lis 24, 2016 13:04 pm

Pojawił się plakat, także może niedługo może czekać nas zwiastun i wtedy może też poznamy kompozytora. Streitenfeld jest pewnie wolny, chyba, że Harry poleci nierozchwytywanego ostatnio braciszka, ale to by była zmiana w stylu "zamienił stryjek siekierkę na kijek" :wink: Mi tam do Aliena Harry pasował, tak samo jak Mark w Prometeuszu, czyli wcale, to jest Alien, ambienty, liryki i ciepłe kluchy tam nie pasują, ja chcę brutalnego, mrocznego kosmicznego klimatu pierwszych 4 części, ale kto z możliwych wyborów mógłby to dziś dostarczyć, to nie wiem.

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: Harry Gregson-Williams

#279 Post autor: bladerunner22 » czw lis 24, 2016 14:36 pm

HGW się skończył na KoH :mrgreen:
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: Harry Gregson-Williams

#280 Post autor: Tomek » czw lis 24, 2016 15:22 pm

Mystery pisze:Pojawił się plakat, także może niedługo może czekać nas zwiastun i wtedy może też poznamy kompozytora. Streitenfeld jest pewnie wolny, chyba, że Harry poleci nierozchwytywanego ostatnio braciszka, ale to by była zmiana w stylu "zamienił stryjek siekierkę na kijek" :wink: Mi tam do Aliena Harry pasował, tak samo jak Mark w Prometeuszu, czyli wcale, to jest Alien, ambienty, liryki i ciepłe kluchy tam nie pasują, ja chcę brutalnego, mrocznego kosmicznego klimatu pierwszych 4 części, ale kto z możliwych wyborów mógłby to dziś dostarczyć, to nie wiem.
Nie ma sensu żyć nostalgią, bo tego kalibru filmów (mówię o oryginalnej trylogii) już nie dostaniemy, a na pewno nie od dzisiejszego Scotta i to samo muzycznie. Nie po to Fox wykłada na produkcję tego setki milionów, żeby jakieś awangardy w typie Goldsmitha i Goldenthala potem stwarzały im jakieś problemy ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Harry Gregson-Williams

#281 Post autor: Wawrzyniec » ndz lis 27, 2016 18:55 pm

Na razie jeszcze nie wiemy kto zajmie się tym scorem. A jak Villenevue, który pracuje przy Blade Runnerze 2, poleci Scottowi swojego stałego kompozytora, to ciekawe czy Tomek będzie tak samo negatywnie nastawiony ;)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33729
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Harry Gregson-Williams

#282 Post autor: Wawrzyniec » wt lis 29, 2016 19:14 pm

Hm, dałbym przysiąc, że tutaj był post Adama, ale gdzieś zniknął. :?

Cóż dalsze spekulacje odnośnie tego Aliena:
Schedules and one's expectations of scoring a film don't always fit and this one wasn't going to work out. I move on to another project with gratitude to have worked on many movies with Ridley Scott where the moons did indeed align and I had the chance to burrow in to the core of the project and do the job!
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23151
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Harry Gregson-Williams

#283 Post autor: Mystery » ndz gru 25, 2016 10:31 am

Wawrzyniec pisze:Co do kompozytorów to ja Wam mówię, że padnie albo na Jóhannssona, albo na Pembertona. Zobaczycie, że tak będzie i wtedy będzie musieli przyznać mi rację.
Nie miałeś racji.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Harry Gregson-Williams

#284 Post autor: Adam » wt gru 27, 2016 13:37 pm

HGW mówił nie tylko o konflikcie terminów (swoją droga przecież nic nie robi na połowę roku, a dwa filmy które wchodzą teraz na ekrany nagrał dawno), ale też o różnicach kreatywnych -

"schedules and one's expectations of scoring a film don't always fit and this one wasn't going to work out."

ewidentnie był tu reject.

A o alienową franczyze chyba już można się bać, bo Scott powiedział, że będą jeszcze 2 sequele :? No ja rozumiem że on ma ambicję stać za kamerą do 90. urodzin ale bądźmy rozsądni, nikt nie żyje wiecznie..

"Alien: Covenant would be the first of three additional films in the Alien prequel series, before linking up with the original "Alien".
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Harry Gregson-Williams

#285 Post autor: Paweł Stroiński » wt gru 27, 2016 15:33 pm

Gdzie Ty tutaj znajdujesz info o odrzucie?

"Czasem terminarz i oczekiwania, że się zrobi score do filmu się nie dopasują".

Adam, jeśli się tłumaczy z angielskiego, to trzeba najpierw ten język jednak znać...

ODPOWIEDZ