Czego ostatnio słuchaliście? Wersja niefilmowa

Tutaj rozmawiamy o każdej muzyce poza filmową: projekty kompozytorów niezwiązane ze światem filmu i gier komputerowych, inne gatunki muzyczne i inni twórcy.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ewelina
Michał Lorenc
Posty: 697
Rejestracja: pt lut 26, 2010 01:23 am
Lokalizacja: Kraków

#31 Post autor: ewelina » śr mar 17, 2010 15:21 pm

Marek Napiórkowski ''Nap''-płyta genialna,Tomasz Stańko Quintet ''Dark Eyes'' i Polucjanci w wersji i starszej i najnowszej ''Druga płyta'',''Tak po prostu''.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13108
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

#32 Post autor: lis23 » śr mar 17, 2010 16:12 pm

O,Queen - właśnie kupiłem sobie gazetkę " Teraz Rock - Queen po całości " - i wróciłem do mojego pierwszego zespołu,ogólnie mojego pierwszego kontaktu z muzyką rockową :P / był to film " Nieśmiertelny " :wink: / i posłuchałem sobie trochę albumu " A Day At The Races ".

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#33 Post autor: Wawrzyniec » śr mar 17, 2010 22:19 pm

Ja tam za Queen jakoś specjalnie nigdy nie przepadałem więc się nie wypowiadam. Ja z niefilmówki nie licząc "zOMG" Jeremy'ego Soule'a, to przesłuchałem sobie już po raz kolejny:

Mike Oldfield - Tubular Bells III

Chyba jedna z tych płyt Oldfielda do, których najczęściej wracam i na której znajduję najwięcej utworów, które mi się podobają. Oczywiście nie za wszystkimi utworami przepadam i zazwyczaj słucham poszczególnych utworów, ale te naprawdę są bardzo dobre. A już dla mnie mistrzostwem świata jest genialny ostatni utwór pt. "Far About The Clouds", których szanowany i lubiany przeze mnie Bucholc nazwał "technem" :P :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#34 Post autor: Marek Łach » czw mar 18, 2010 14:44 pm

lis23 pisze:O,Queen - właśnie kupiłem sobie gazetkę " Teraz Rock - Queen po całości " - i wróciłem do mojego pierwszego zespołu,ogólnie mojego pierwszego kontaktu z muzyką rockową :P / był to film " Nieśmiertelny " :wink: / i posłuchałem sobie trochę albumu " A Day At The Races ".
O rany nie wiedziałem, że coś takiego wyszło lecę do sklepu!!!!!!!

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13108
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

#35 Post autor: lis23 » czw mar 18, 2010 15:29 pm

Marek Łach pisze:
O rany nie wiedziałem, że coś takiego wyszło lecę do sklepu!!!!!!!
Wyszło :) kosztuje 9,90 zł i powinno być w Empiku i w dobrych salonach z prasą - ja zakupiłem w poniedziałek. :P
Czekam aż wydadzą coś takiego o Genesis,The Police,Peterze Gabrielu,Philu Collinsie,Stingu i o Eltonie Johnie :D

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#36 Post autor: Bucholc Krok » czw mar 18, 2010 21:16 pm

Wawrzyniec pisze:Mike Oldfield - Tubular Bells III
Chyba jedna z tych płyt Oldfielda do, których najczęściej wracam i na której znajduję najwięcej utworów, które mi się podobają.


Właśnie ją sobie przypomniałem.. oj, ubożuchno tu.. ubożuchno.
Oczywiście nie za wszystkimi utworami przepadam i zazwyczaj słucham poszczególnych utworów, ale te naprawdę są bardzo dobre. A już dla mnie mistrzostwem świata jest genialny ostatni utwór pt. "Far About The Clouds", których szanowany i lubiany przeze mnie Bucholc nazwał "technem" :P :wink:
Ten dzieciak strasznie mnie wnerwia, aczkolwiek sama końcówka, gdzie słychać ptaki, fajna. :P Już wolę wcześniejszy kawałek "Secrets", choć tam też zalatuje.. :) Wawrzyniec, prawdziwa jest tylko część pierwsza i jej wersja orkiestrowa! :P
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#37 Post autor: Adam » pt mar 19, 2010 08:28 am

ale wiesz, w tej o której pisze Wawrzyniec znalazł elementy hanso-rcp-podobne ;-) pewnie dlatego ją ceni bardziej ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#38 Post autor: Wawrzyniec » pt mar 19, 2010 11:08 am

Każdy ma prawo wyrażać opinie, tak samo jak ja, jak i Wy. Dlatego też szanuję Wasze opinie, ale i tak się z nimi nie zgadzam.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#39 Post autor: Bucholc Krok » pt mar 19, 2010 16:35 pm

Przesłuchałem kilka razy ten kawałek i taki ostatni znowu nie jest. :) Biedacka była wersja koncertowa.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#40 Post autor: Marek Łach » sob mar 20, 2010 15:05 pm

AC/DC - Back in Black

Mało oryginalnie. No ale koncert już za 2 miechy ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#41 Post autor: Adam » sob mar 20, 2010 22:01 pm

Ano mało. Ale i tak są niezastąpieni :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#42 Post autor: Wawrzyniec » ndz mar 21, 2010 00:38 am

Życzę udanego koncertu :) Ja tam za AC/DC jakoś nigdy szczególnie nie przepadałem. Dla mnie te ich utwory strasznie podobnie do siebie brzmią. Ale wypowiadam się naturalnie nie jako ekspert :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#43 Post autor: Marek Łach » ndz mar 21, 2010 09:40 am

Dziękować, dziękować! Ano brzmią nieraz na jedno kopyto, tylko że dają przy tym fantastyczne show. O ile im oczywiście geriavitu starczy w maju :P

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#44 Post autor: Marek Łach » ndz mar 21, 2010 12:46 pm

Sting - Ten Summoner's Tales

Klasa.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13108
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

#45 Post autor: lis23 » ndz mar 21, 2010 16:10 pm

Marek Łach pisze:Sting - Ten Summoner's Tales

Klasa.
Hmm ... muszę się w końcu zabrać za " In on a Winter's Night " a jeśli chodzi o normalne albumy to najbardziej jednak lubię te trzy pierwsze: " The Dream of the Blue Turtles "," Nothing Like The Sun " i " The Soul Cage " a z późniejszych - " Mercury Falling " :wink:

ODPOWIEDZ