U0VTSkEh.... :/ Base 64 - Bitwa rozpoczęta...

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

U0VTSkEh.... :/ Base 64 - Bitwa rozpoczęta...

#1 Post autor: Thedues » pn sty 16, 2006 15:49 pm

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!.... Zbliża się dzień prawdy z każdą godziną z każda minutą czy też sekundą... System Eliminacji Studentów właśnie ruszył wszechwładna SESJA ogarnia mój umysł... Człowiek siedzi po kilkanaście godzin nad durnymi rzeczami i próbuje na wszelkie sposoby zaszczepić coś pożytecznego do głowy... (Niekiedy bezskutecznie)Czy wy macie ten sam problem..?? Czy raczej każdy z was jest prymusem:> i nie opuścił żadnego wykładu;)?? Wiele osób z naszego kręgu właśnie zaczęło SESJE… Dla mnie zdanie jej bez poprawek będzie graniczyło z cudem… no cóż biedny student…:/ (trza się było uczyć a nie obijać: ale co to byłoby za życie :D:D) Piszcie, wyżywajcie się, płaczcie, żalcie się lamentujcie albo odwrotnie dodawajcie sił, otuchy oraz pokrzepienia :-)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Gosia
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 68
Rejestracja: czw sty 05, 2006 19:37 pm
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

#2 Post autor: Gosia » wt sty 17, 2006 17:30 pm

ja zaczynam za poltora tygodnia. to bedzie moja pierwsza sesja wiec pewnie boje sie tylko na zapas ale jak pomysle o egzaminie z fizyki to az mnie skreca :evil:
"Never let your wife prevent you from buying equipment. A house will not buy a synthesizer, but a synthesizer can buy a house." Hans Zimmer

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#3 Post autor: Thedues » wt sty 17, 2006 19:19 pm

Nie musisz mi nic mowic o fizyce:/ bo tez mam z tego egzamin:/ Co za przedmiot!!! normalnie tragedia! Strach pomyśleć co będzie w następnym semestrze jak dojdzie przedmiot o nazwie Zjawiska Falowe:/ ehhhh
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

ODPOWIEDZ