Wysypisko

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#31 Post autor: Adam » ndz lut 28, 2010 21:56 pm

dialog podałem wyżej :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#32 Post autor: Bucholc Krok » ndz lut 28, 2010 21:59 pm

Jakie "dialogi"???
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#33 Post autor: dziekan » ndz lut 28, 2010 22:44 pm

Adam Krysiński pisze:Podsumowanie dnia jest takie ... Dziekanowi założyłem poprzeczkę w ripostach, po dzisiejszym słynnym dialogu - Bucholc, uwiodłeś mnie tym ;-)

Bucholc Krok : "Gold(en-age) to kopalnia"
Adam Krysiński : "Taaa raczej biedaszyby"

:D
Adam zwyczajnie w świecie zniszczyl Bucholca :P

A słyszałes Adam,że Bucholc jak gra w koszykówke to zawsze rzuca z dwutaktu za trzy? :)
Słyszałem też,że Bucholc podczas Euro 2012 ma sprzedawac przed stadionem swoją kolekcje archeologii w zestawie z Kotletem Szwajcarskim i musztardką sarepską :)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#34 Post autor: Bucholc Krok » pn mar 01, 2010 07:26 am

Adam musi najpierw zajrzeć do słownika i sprawdzić definicję biedaszybu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Biedaszyb
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#35 Post autor: dziekan » wt mar 02, 2010 03:27 am

Ale on ma swój własny słownik definicji :P

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#36 Post autor: Adam » pt mar 05, 2010 08:59 am

Bucholc Krok pisze:Adam musi najpierw zajrzeć do słownika i sprawdzić definicję biedaszybu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Biedaszyb
nie musiałem sprawdzać.. bo właśnie z takich syfków wygrzebują te Twoje goldeny wszystkie ;-):P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#37 Post autor: Bucholc Krok » wt kwie 13, 2010 17:37 pm

Adam Krysiński pisze:Bucholc - nie byłem fanem ex-prezydenta - prawda - ale nawet jakbym był to teraz miałbym takie same zdanie... Wawel to nie miejsce dla polityków, a tym bardziej polityka który nic nie zrobił dla kraju, poza tym że tragicznie się rozwalił w samolocie (nie wiadomo jeszcze czy przypadkiem aby nie z jego winy - vide pamiętne bohaterskie scenki z lotniska Tbilisi sprzed 2 lat).

Nie wiem jakim trzeba być megalomanem żeby Kaczyńskiego stawiać koło takich wieczczów jak Mickiewicz, Słowacki, Norwid czy Piłsudski, nie wspominając o tysiącletniej historii kraju i wszystkich królach którzy tam leża... Doprawdy litości..

Sam to musiałem zrobić, bo widać inaczej się nie dało.
Po 1. mnie też się to nie bardzo podoba.
Po 2. królowie nie byli politykmi? Piłsudski nie był politykiem? Litości..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#38 Post autor: Adam » wt kwie 13, 2010 18:20 pm

nie bede tego już komentował bo szkoda klawiatury, temat zamykam - Jareczek powinien wsiąść na rower i zrobić coś takiego :

http://www.youtube.com/watch?v=Gzw8vFCw ... r_embedded

no ale może za parę lat jego dołożą tam też, bo sobie tak zażyczy... kpina z tysiącletniej historii naszego kraju, królów i tych którzy kształtowali historię..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#39 Post autor: Bucholc Krok » wt kwie 13, 2010 19:45 pm

Adam Krysiński pisze:nie bede tego już komentował bo szkoda klawiatury, temat zamykam
Ale może już nie pisz takich bredni, że królowie i Piłsudski nie byli politykami. Dzieci w szkole podstawowej to wiedzą.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#40 Post autor: dziekan » wt kwie 13, 2010 19:51 pm

Bucholc Krok pisze:
Adam Krysiński pisze:nie bede tego już komentował bo szkoda klawiatury, temat zamykam
Ale może już nie pisz takich bredni, że królowie i Piłsudski nie byli politykami. Dzieci w szkole podstawowej to wiedzą.
EPIC FAIL :mrgreen: ???????????
Czy nie????????

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#41 Post autor: Adam » wt kwie 13, 2010 19:52 pm

polityk A POLITYK to co innego :) szale i wagi tez chyba są w tym temacie tak?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#42 Post autor: Bucholc Krok » wt kwie 13, 2010 20:24 pm

Oczywiście, że ważne jest, czym się ludzie zasłużyli, co nie zmienia faktu, że na Wawelu leżą także POLITYCY. Nawet budzący tak różne odczucia jak Piłsudski, w przypadku którego też były onegdaj kontrowersje, czy powinien tam leżeć. Dlatego, jak słusznie zauważył kumoter hejkum-kejkum nadszyszkownik, za 50-100 lat się obaczy.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#43 Post autor: Koper » śr kwie 14, 2010 00:09 am

Litości... Lechu na Wawelu i tylko dlatego że się samolotem rozbił (kto mu w ogóle kazał lecieć do Katynia? Sam sobie tę imprezę zorganizował, bo Ruscy go nie zaprosili zdaje się). A jak pomrą Wałęsa i Kwach to też Wawel? W końcu prezydenci i to bardziej zasłużeni. Ale może się muszą rozbić samolotem z 90 innymi osobami na pokładzie?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10224
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#44 Post autor: Ghostek » śr kwie 14, 2010 01:07 am

Politycznie, ale na wesoło...

http://www.polskieradio.pl/trojka/srebrneusta/2008.aspx

Słuchamy przede wszystkim słownego wyczynu Nelli Rokity :D
Obrazek

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#45 Post autor: dziekan » śr kwie 14, 2010 01:44 am

Niepotrzebnie ta kwestia związana z lokalizacją pochówku naszego Prezydenta znalazła sie w tym dziale.
Przemyślałeś to w 100% Bucholc?
To gdzie pochowają Pana Kaczyńskiego to nie nasza sprawa i nie powinno nas to obchodzic,ale to tylko moje zdanie.

Problem tkwi w tym czy Kraków jest przygotowany na taką ceremonie z Barackiem Obamą na czele...

ODPOWIEDZ