Muzyka filmowa - Forum FilmMusic.pl

muzyka filmowa i nie tylko...
Dzisiaj jest śr kwie 25, 2018 10:27 am

Strefa czasowa UTC+02:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 527 Następna

Kto wygra EURO 2016?
Czas głosowania minął sob cze 11, 2016 16:55 pm
Albania 20%  20%  [ 1 ]
Anglia 0%  0%  [ 0 ]
Austria 0%  0%  [ 0 ]
Belgia 0%  0%  [ 0 ]
Chorwacja 0%  0%  [ 0 ]
Czechy 0%  0%  [ 0 ]
Francja 0%  0%  [ 0 ]
Hiszpania 0%  0%  [ 0 ]
Irlandia 0%  0%  [ 0 ]
Irlandia Północna 0%  0%  [ 0 ]
Islandia 20%  20%  [ 1 ]
Niemcy 20%  20%  [ 1 ]
Polska 20%  20%  [ 1 ]
Portugalia 0%  0%  [ 0 ]
Rosja 0%  0%  [ 0 ]
Rumunia 0%  0%  [ 0 ]
Słowacja 0%  0%  [ 0 ]
Szwajcaria 0%  0%  [ 0 ]
Szwecja 0%  0%  [ 0 ]
Turcja 0%  0%  [ 0 ]
Ukraina 0%  0%  [ 0 ]
Walia 0%  0%  [ 0 ]
Węgry 0%  0%  [ 0 ]
Włochy 20%  20%  [ 1 ]
Liczba głosów: 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: EURO 2016
Post: czw cze 09, 2016 16:55 pm 
Offline
+ W.A. Mozart +
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Posty: 9825
Lokalizacja: Warsaw City
Zasady takie same:

- typy zgłasza się do godziny rozpoczęcia danego meczu
- do zabawy można dołączyć w każdej chwili
- za wytypowanie wyniku 3 punkty
- za wytypowanie wygranej/remisu/porażki 1 punkt

Można obstawiać od razu dowolną ilość meczów, nawet wszystkie jak ktoś chce i do momentu rozpoczęcia meczu można zmieniać swoje typy. Jedna uwaga tylko, w przypadku chęci zmiany, można albo zrobić edycję postu albo dodać nowy, w przypadku edycji zmieniać możemy posty zawierające tylko typy nierozpoczętych meczów. Także nie edytować jeśli już któryś się rozpoczął/skończył, w takim przypadku wyłącznie nowy post. Nie będę uznawał typów z postów, które były edytowane po rozpoczęciu spotkania :P

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabela końcowa:
(po 51 meczach)

Zwycięzcą zostaje:


1. Kaonashi - 37 pkt

Na kolejnych miejscach uplasowali się:

2. Althazan - 35 pkt
    Krelian - 35 pkt


4. Bucholc Krok - 34 pkt
    Templar - 34 pkt

6. Mystery - 33 pkt
    Koper - 33 pkt

8. Szczypior - 31 pkt

9. WhiteHussar - 30 pkt

10. nadszyszkownik Kilkujadek - 23 pkt

11. Wawrzyniec - 21 pkt

12. Mefisto - 6 pkt

13. Ghostek - 0 pkt



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyniki meczów i nasze typy:

51. Portugalia - Francja 0:0 (dogrywka 1:0) (Stade de France, Saint-Denis, godz. 21:00)
Bucholc Krok 1:3 / Kaonashi 0:1 / Szczypior 0:2 / Mefisto 2:2 (1 pkt) / WhiteHussar 2:3 / Krelian 1:1 (1 pkt) / Koper 0:1 / Althazan 1:2 / Wawrzyniec 0:1 / Mystery 1:3 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:2 (1 pkt) / Templar 2:0
50. Niemcy - Francja 0:2 (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 21:00)
WhiteHussar 1:1 / Mefisto 3:1 / Kaonashi 1:0 / Koper 1:2 (1 pkt) / Krelian 1:1 / Althazan 3:1 / Wawrzyniec 2:1 / Szczypior 2:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:2 / Mystery 1:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 / Templar 4:0
49. Portugalia - Walia 2:0 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 21:00)
WhiteHussar 1:0 (1 pkt) / Mefisto 1:2 / Kaonashi 1:0 (1 pkt) / Koper 2:1 (1 pkt) / Krelian 0:0 / Althazan 2:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:3 / Szczypior 1:2 / Mystery 1:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Bucholc Krok 1:1 / Templar 2:0 (3 pkt)
48. Francja - Islandia 5:2 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 21:00)
Mefisto 1:2 / WhiteHussar 1:2 / Kaonashi 1:1 / Wawrzyniec 2:1 (1 pkt) / Szczypior 1:1 / Koper 2:1 (1 pkt) / Althazan 1:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Mystery 2:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 / Krelian 2:0 (1 pkt) / Templar 0:2
47. Niemcy - Włochy 1:1 (k. 6:5) (Stade de Bordeaux, Bordeaux, godz. 21:00)
Mefisto 1:2 / WhiteHussar 2:1 / Kaonashi 1:1 (3 pkt) / Wawrzyniec 2:1 / Szczypior 1:1 (3 pkt) / Koper 2:1 / Krelian 0:0 (1 pkt) / Althazan 0:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:2 (1 pkt) / Templar 0:0 (1 pkt) / Mystery 1:2 / Bucholc Krok 1:1 (3 pkt)
46. Walia - Belgia 3:1 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 21:00)
Mefisto 1:1 / WhiteHussar 2:0 (1 pkt) / Kaonashi 1:1 / Wawrzyniec 1:2 / Szczypior 1:2 / Koper 0:2 / Krelian 1:2 / Althazan 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:2 / Bucholc Krok 0:1 / Mystery 1:2 / Templar 1:0 (1 pkt)
45. Polska - Portugalia 1:1 (k. 3:5) (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 21:00)
Mefisto 1:1 (3 pkt) / WhiteHussar 1:0 / Kaonashi 1:1 (3 pkt) / Wawrzyniec 0:0 (1 pkt) / Szczypior 0:1 / Koper 1:1 (3 pkt) / Krelian 0:1 / Althazan 2:1 / Mystery 2:1 / Ghostek 4:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Templar 3:0 / Bucholc Krok 1:1 (3 pkt)
44. Anglia - Islandia 1:2 (Stade de Nice, Nicea, godz. 21:00)
Krelian 1:0 / Kaonashi 1:0 / Szczypior 1:0 / Althazan 2:1 / Mefisto 2:1 / Wawrzyniec 1:1 / Bucholc Krok 1:1 / Mystery 1:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Templar 1:1 / Koper 2:1
43. Włochy - Hiszpania 2:0 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 18:00)
Krelian 1:1 / Kaonashi 0:0 / Szczypior 0:0 / Althazan 1:1 / Mefisto 1:1 / Wawrzyniec 2:0 (3 pkt) / Bucholc Krok 1:1 / Mystery 0:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:0 (1 pkt) / Templar 1:0 (1 pkt) / Koper 0:1
42. Węgry - Belgia 0:4 (Stadium de Toulouse, Tuluza, godz. 21:00)
Krelian 0:1 (1 pkt) / Mystery 1:2 (1 pkt) / Althazan 0:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / Koper 0:2 (1 pkt) / WhiteHussar 2:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Templar 2:0 / Mefisto 2:2 / Kaonashi 0:0 / Szczypior 1:0
41. Niemcy - Słowacja 3:0 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 18:00)
Krelian 2:0 (1 pkt) / Mystery 2:0 (1 pkt) / Althazan 3:0 (3 pkt) / Bucholc Krok 1:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / Koper 2:0 (1 pkt) / WhiteHussar 2:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Templar 1:0 (1 pkt) / Mefisto 3:1 (1 pkt) / Kaonashi 1:0 (1 pkt) / Szczypior 2:0 (1 pkt)
40. Francja - Irlandia 2:1 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 15:00)
Krelian 0:0 / Mystery 1:0 (1 pkt) / Althazan 2:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / Koper 2:0 (1 pkt) / WhiteHussar 1:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Templar 0:1
39. Chorwacja - Portugalia 0:0 (dogrywka 0:1) (Stade Bollaert-Delelis, Lens, godz. 21:00)
WhiteHussar 2:1 / Krelian 0:0 (3 pkt) / Mefisto 3:2 / Szczypior 0:1 / Wawrzyniec 2:1 / Althazan 3:1 / Kaonashi 0:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 (1 pkt) / Mystery 2:1 / Koper 3:2 / Bucholc Krok 2:2 (1 pkt) / Templar 2:2 (1 pkt)
38. Walia - Irlandia Północna 1:0 (Parc des Princes, Paryż, godz. 18:00)
WhiteHussar 1:1 / Krelian 2:0 (1 pkt) / Mefisto 3:0 (1 pkt) / Szczypior 2:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:0 (3 pkt) / Althazan 1:0 (3 pkt) / Kaonashi 0:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 (1 pkt) / Mystery 1:0 (3 pkt) / Koper 2:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:1 (1 pkt) / Templar 0:0
37. Szwajcaria - Polska 1:1 (k. 4:5) (Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne, godz. 15:00)
WhiteHussar 1:1 (3 pkt) / Krelian 1:0 / Mefisto 1:2 / Szczypior 1:0 / Wawrzyniec 0:0 (1 pkt) / Althazan 0:1 / Kaonashi 0:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 0:2 / Mystery 1:2 / Koper 0:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:2 / Templar 0:2
36. Szwecja - Belgia 0:1 (Stade de Nice, Nicea, godz. 21:00)
Althazan 0:1 (3 pkt) / WhiteHussar 1:1 / Bucholc Krok 1:1 / Mystery 1:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / Koper 0:1 (3 pkt) / Szczypior 1:1 / Kaonashi 1:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Templar 0:1 (3 pkt)
35. Włochy - Irlandia 0:1 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 21:00)
Althazan 0:0 / WhiteHussar 1:1 / Bucholc Krok 2:0 / Mystery 2:1 / Wawrzyniec 2:0 / Koper 1:1 / Szczypior 2:0 / Kaonashi 1:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Templar 0:2 (1 pkt)
34. Węgry - Portugalia 3:3 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 18:00)
Althazan 1:2 / WhiteHussar 2:0 / Bucholc Krok 1:1 (1 pkt) / Mystery 1:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:1 / Koper 0:2 / Szczypior 0:1 / Kaonashi 0:1 / Templar 1:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 0:1
33. Islandia - Austria 2:1 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 18:00)
Althazan 1:0 (1 pkt) / WhiteHussar 2:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:0 (1 pkt) / Mystery 1:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / Koper 1:1 / Szczypior 0:0 / Kaonashi 0:1 / Templar 2:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:0 (1 pkt)
32. Chorwacja - Hiszpania 2:1 (Stade de Bordeaux, Bordeaux, godz. 21:00)
WhiteHussar 0:2 / Kaonashi 0:1 / Wawrzyniec 0:0 / Althazan 0:0 / Bucholc Krok 1:1 / Mystery 1:2 / Templar 0:1 / Koper 0:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Szczypior 1:2 / Krelian 1:1
31. Czechy - Turcja 0:2 (Stade Bollaert-Delelis, Lens, godz. 21:00)
WhiteHussar 1:0 / Kaonashi 1:0 / Wawrzyniec 1:0 / Althazan 1:1 / Bucholc Krok 1:0 / Mystery 2:1 / Templar 1:0 / Koper 2:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 / Szczypior 2:0 / Krelian 2:0
30. Irlandia Północna - Niemcy 0:1 (Parc des Princes, Paryż, godz. 18:00)
WhiteHussar 0:2 (1 pkt) / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 0:3 (1 pkt) / Althazan 0:1 (3 pkt) / Bucholc Krok 0:1 (3 pkt) / Mystery 0:2 (1 pkt) / Templar 1:0 / Krelian 0:3 (1 pkt) / Koper 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:0 / Szczypior 0:1 (3 pkt)
29. Ukraina - Polska 0:1 (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 18:00)
WhiteHussar 0:2 (1 pkt) / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / Althazan 1:3 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:2 (1 pkt) / Mystery 0:2 (1 pkt) / Templar 0:3 (1 pkt) / Krelian 0:0 / Koper 1:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:3 (1 pkt) / Szczypior 0:2 (1 pkt)
28. Słowacja - Anglia 0:0 (Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne, godz. 21:00)
Koper 1:2 / Althazan 1:3 / WhiteHussar 1:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:1 / Szczypior 0:2 / Wawrzyniec 1:2 / Kaonashi 0:2 / Templar 1:1 (1 pkt) / Krelian 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:2 (1 pkt) / Mystery 1:1 (1 pkt)
27. Rosja - Walia 0:3 (Stadium de Toulouse, Tuluza, godz. 21:00)
Koper 1:0 / Althazan 1:2 (1 pkt) / WhiteHussar 1:1 / Bucholc Krok 0:0 / Szczypior 1:0 / Wawrzyniec 0:1 (1 pkt) / Kaonashi 0:1 (1 pkt) / Templar 1:0 / Krelian 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Mystery 2:1
26. Szwajcaria - Francja 0:0 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 21:00)
Bucholc Krok 0:1 / Mystery 1:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 0:1 / WhiteHussar 1:1 (1 pkt) / Krelian 0:0 (3 pkt) / Koper 1:1 (1 pkt) / Kaonashi 0:1 / Wawrzyniec 0:1 / Szczypior 0:2 / Althazan 0:2 / Templar 1:0
25. Rumunia - Albania 0:1 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 21:00)
Bucholc Krok 2:0 / Mystery 1:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:0 / WhiteHussar 0:1 (3 pkt) / Krelian 1:0 / Koper 1:1 / Kaonashi 1:0 / Wawrzyniec 1:0 / Szczypior 2:0 / Althazan 1:0 / Templar 0:1 (3 pkt)
24. Portugalia - Austria 0:0 (Parc des Princes, Paryż, godz. 21:00)
Mystery 2:0 / WhiteHussar 2:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Althazan 2:0 / Kaonashi 2:1 / Bucholc Krok 1:0 / Wawrzyniec 1:0 / Koper 2:0 / Krelian 1:0 / Szczypior 2:0 / Templar 2:0
23. Islandia - Węgry 1:1 (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 18:00)
Mystery 0:1 / WhiteHussar 0:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Althazan 0:0 (1 pkt) / Kaonashi 0:1 / Bucholc Krok 0:1 / Wawrzyniec 1:2 / Koper 2:1 / Krelian 1:2 / Szczypior 0:1 / Templar 2:2 (1 pkt)
22. Belgia - Irlandia 3:0 (Stade de Bordeaux, Bordeaux, godz. 15:00)
Mystery 1:0 (1 pkt) / WhiteHussar 0:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 (1 pkt) / Althazan 2:1 (1 pkt) / Kaonashi 1:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 / Wawrzyniec 1:1 / Koper 2:0 (1 pkt) / Krelian 2:0 (1 pkt) / Szczypior 1:1 / Templar 0:1
21. Hiszpania - Turcja 3:0 (Stade de Nice, Nicea, godz. 21:00)
Koper 1:0 (1 pkt) / Althazan 3:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:0 (1 pkt) / Szczypior 2:0 (1 pkt) / Krelian 2:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:0 (1 pkt) / WhiteHussar 1:0 (1 pkt) / Mystery 2:0 (1 pkt) / Templar 3:0 (3 pkt) / Kaonashi 2:0 (1 pkt)
20. Czechy - Chorwacja 2:2 (Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne, godz. 18:00)
Koper 1:2 / Althazan 1:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Szczypior 1:0 / Krelian 0:1 / Wawrzyniec 1:2 / Bucholc Krok 1:1 (1 pkt) / WhiteHussar 2:0 / Mystery 1:2 / Templar 0:1 / Kaonashi 1:1 (1 pkt)
19. Włochy - Szwecja 1:0 (Stadium de Toulouse, Tuluza, godz. 15:00)
Koper 1:0 (3 pkt) / Althazan 0:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:0 (3 pkt) / Szczypior 1:0 (3 pkt) / Krelian 1:0 (3 pkt) / Wawrzyniec 2:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 / WhiteHussar 2:0 (1 pkt) / Mystery 1:0 (3 pkt) / Templar 2:0 (1 pkt) / Kaonashi 1:0 (3 pkt)
18. Niemcy - Polska 0:0 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 21:00)
Koper 1:1 (1 pkt) / Althazan 1:2 / Bucholc Krok 1:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Szczypior 2:0 / Wawrzyniec 5:1 / Krelian 1:0 / WhiteHussar 1:1 (1 pkt) / Mystery 1:2 / Kaonashi 1:0 / Templar 0:2
17. Ukraina - Irlandia Północna 0:2 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 18:00)
Koper 2:1 / Althazan 2:0 / Bucholc Krok 1:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:1 (1 pkt) / Szczypior 1:0 / Wawrzyniec 2:0 / Krelian 1:0 / WhiteHussar 2:0 / Mystery 2:0 / Kaonashi 0:0 / Templar 0:1 (1 pkt)
16. Anglia - Walia 2:1 (Stade Bollaert-Delelis, Lens, godz. 15:00)
Koper 2:1 (3 pkt) / Althazan 3:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 (3 pkt) / Szczypior 2:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:2 / Krelian 1:1 / WhiteHussar 1:0 (1 pkt) / Mystery 2:1 (3 pkt) / Kaonashi 1:0 (1 pkt) / Templar 2:0 (1 pkt)
15. Francja - Albania 2:0 (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 21:00)
Koper 2:0 (3 pkt) / WhiteHussar 1:0 (1 pkt) / Althazan 3:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 (3 pkt) / Wawrzyniec 1:0 (1 pkt) / Krelian 2:0 (3 pkt) / Kaonashi 2:0 (3 pkt) / Templar 1:0 (1 pkt) / Mystery 2:0 (3 pkt) / Szczypior 2:0 (3 pkt) / Bucholc Krok 2:0 (3 pkt)
14. Rumunia - Szwajcaria 1:1 (Parc des Princes, Paryż, godz. 18:00)
Koper 2:1 / WhiteHussar 1:1 (3 pkt) / Althazan 1:1 (3 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:0 / Wawrzyniec 1:0 / Krelian 2:1 / Kaonashi 1:1 (3 pkt) / Templar 1:0 / Mystery 0:1 / Szczypior 0:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 (3 pkt)
13. Rosja - Słowacja 1:2 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 15:00)
Koper 1:1 / WhiteHussar 1:0 / Althazan 2:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Wawrzyniec 1:1 / Krelian 1:0 / Kaonashi 1:0 / Templar 1:1 / Mystery 2:1 / Szczypior 1:0 / Bucholc Krok 2:0
12. Portugalia - Islandia 1:1 (Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne, godz. 21:00)
Koper 2:1 / Wawrzyniec 1:0 / Krelian 3:0 / WhiteHussar 2:0 / Szczypior 2:0 / Althazan 3:0 / Kaonashi 1:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:0 (1 pkt) / Mystery 2:0 / Bucholc Krok 1:0 / Templar 3:1
11. Austria - Węgry 0:2 (Stade de Bordeaux, Bordeaux, godz. 18:00)
Koper 2:1 / Wawrzyniec 0:0 / Krelian 1:0 / WhiteHussar 1:0 / Szczypior 0:1 (1 pkt) / Althazan 2:1 / Kaonashi 1:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Mystery 2:1 / Bucholc Krok 0:0 / Templar 0:1 (1 pkt)
10. Belgia - Włochy 0:2 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 21:00)
Koper 1:1 / Krelian 0:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / WhiteHussar 0:2 (3 pkt) / Althazan 0:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / Templar 0:1 (1 pkt) / Szczypior 0:2 (3 pkt) / Bucholc Krok 1:1 / Kaonashi 0:1 (1 pkt) / Mystery 1:1
9. Irlandia - Szwecja 1:1 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 18:00)
Koper 0:1 / Krelian 0:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:0 / WhiteHussar 1:0 / Althazan 0:2 / Wawrzyniec 0:1 / Templar 1:0 / Szczypior 0:2 / Bucholc Krok 0:2 / Kaonashi 0:0 (1 pkt) / Mystery 1:2
8. Hiszpania - Czechy 1:0 (Stadium de Toulouse, Tuluza, godz. 15:00)
Koper 2:0 (1 pkt) / Krelian 2:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / WhiteHussar 2:1 (1 pkt) / Althazan 4:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / Templar 2:0 (1 pkt) / Szczypior 3:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:1 (1 pkt) / Kaonashi 2:0 (1 pkt)
7. Niemcy - Ukraina 2:0 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 21:00)
Koper 2:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 3:1 (1 pkt) / Krelian 3:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 (1 pkt) / WhiteHussar 2:1 (1 pkt) / Mystery 3:1 (1 pkt) /Bucholc Krok 3:0 (1 pkt) / Templar 3:2 (1 pkt) / Kaonashi 3:0 (1 pkt) / Szczypior 2:0 (3 pkt) / Althazan 3:0 (1 pkt)
6. Polska - Irlandia Północna 1:0 (Stade de Nice, Nicea, godz. 18:00)
Koper 2:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / Krelian 1:0 (3 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 (1 pkt) / WhiteHussar 2:1 (1 pkt) / Mystery 2:1 (1 pkt) /Bucholc Krok 2:1 (1 pkt) / Templar 2:1 (1 pkt) / Kaonashi 2:1 (1 pkt) / Szczypior 1:0 (3 pkt) / Althazan 3:1 (1 pkt)
5. Turcja - Chorwacja 0:1 (Parc des Princes, Paryż, 15:00)
Koper 2:1 / Wawrzyniec 1:2 (1 pkt) / Krelian 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (1 pkt) / WhiteHussar 2:1 / Mystery 1:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 / Templar 1:3 (1 pkt) / Kaonashi 0:1 (3 pkt) / Szczypior p.c. / Althazan p.c.
4. Anglia - Rosja 1:1 (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 21:00)
Koper 2:1 / WhiteHussar 2:0 / Wawrzyniec 2:0 / Szczypior 2:1 / Templar 1:0 / Althazan 0:0 (1 pkt) / Kaonashi 1:0 / Bucholc Krok 1:1 (3 pkt) / Mystery 2:1 / Krelian 1:1 (3 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2
3. Walia - Słowacja 2:1 (Stade de Bordeaux, Bordeaux, godz. 18:00)
Koper 1:1 / WhiteHussar 1:1 / Wawrzyniec 1:0 (1 pkt) / Szczypior 0:0 / Templar 0:2 / Althazan 3:1 (1 pkt) / Kaonashi 1:1 / Bucholc Krok 0:0 / Mystery 1:1 / Krelian 0:0
2. Albania - Szwajcaria 0:1 (Stade Bollaert-Delelis, Lens, godz. 15:00)
Koper 1:2 (1 pkt) / WhiteHussar 1:1 / Wawrzyniec 1:2 (1 pkt) / Szczypior 0:2 (1 pkt) / Templar 1:1 / Althazan 0:0 / Kaonashi 0:1 (3 pkt) / Bucholc Krok 0:2 (1 pkt) / Mystery 0:1 (3 pkt) / Krelian 0:3 (1 pkt)
1. Francja - Rumunia 2:1 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 21:00)
Koper 2:0 (1 pkt) / WhiteHussar 2:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:0 (1 pkt) / Szczypior 2:0 (1 pkt) / Templar 3:1 (1 pkt) / Althazan 1:0 (1 pkt) / Krelian 2:0 (1 pkt) / Kaonashi 2:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 3:0 (1 pkt) / Mystery 2:0 (1 pkt)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Terminarz:

Faza grupowa


Grupa A

10 czerwca, piątek
(1) Francja - Rumunia 2:1 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 21:00)

11 czerwca, sobota
(2) Albania - Szwajcaria 0:1 (Stade Bollaert-Delelis, Lens, godz. 15:00)

Grupa B

11 czerwca, sobota
(3) Walia - Słowacja 2:1 (Stade de Bordeaux, Bordeaux, godz. 18:00)
(4) Anglia - Rosja 1:1 (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 21:00)

Grupa D

12 czerwca, niedziela
(5) Turcja - Chorwacja 0:1 (Parc des Princes, Paryż, 15:00)

Grupa C

12 czerwca, niedziela
(6) Polska - Irlandia Północna 1:0 (Stade de Nice, Nicea, godz. 18:00)
(7) Niemcy - Ukraina 2:0 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 21:00)

Grupa D

13 czerwca, poniedziałek
(8) Hiszpania - Czechy 1:0 (Stadium de Toulouse, Tuluza, godz. 15:00)

Grupa E

13 czerwca, poniedziałek
(9) Irlandia - Szwecja 1:1 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 18:00)
(10) Belgia - Włochy 0:2 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 21:00)

Grupa F

14 czerwca, wtorek
(11) Austria - Węgry 0:2 (Stade de Bordeaux, Bordeaux, godz. 18:00)
(12) Portugalia - Islandia 1:1 (Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne, godz. 21:00)

Grupa B

15 czerwca, środa
(13) Rosja - Słowacja 1:2 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 15:00)

Grupa A

15 czerwca, środa
(14) Rumunia - Szwajcaria 1:1 (Parc des Princes, Paryż, godz. 18:00)
(15) Francja - Albania 2:0 (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 21:00)

Grupa B

16 czerwca, czwartek
(16) Anglia - Walia 2:1 (Stade Bollaert-Delelis, Lens, godz. 15:00)

Grupa C

16 czerwca, czwartek
(17) Ukraina - Irlandia Północna 0:2 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 18:00)
(18) Niemcy - Polska 0:0 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 21:00)

Grupa E

17 czerwca, piątek
(19) Włochy - Szwecja 1:0 (Stadium de Toulouse, Tuluza, godz. 15:00)

Grupa D

17 czerwca, piątek
(20) Czechy - Chorwacja 2:2 (Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne, godz. 18:00)
(21) Hiszpania - Turcja 3:0 (Stade de Nice, Nicea, godz. 21:00)

Grupa E

18 czerwca, sobota
(22) Belgia - Irlandia 3:0 (Stade de Bordeaux, Bordeaux, godz. 15:00)

Grupa F

18 czerwca, sobota
(23) Islandia - Węgry 1:1 (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 18:00)
(24) Portugalia - Austria 0:0 (Parc des Princes, Paryż, godz. 21:00)

Grupa A

19 czerwca, niedziela
(25) Rumunia - Albania 0:1 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 21:00)
(26) Szwajcaria - Francja 0:0 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 21:00)

Grupa B

20 czerwca, poniedziałek
(27) Rosja - Walia 0:3 (Stadium de Toulouse, Tuluza, godz. 21:00)
(28) Słowacja - Anglia 0:0 (Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne, godz. 21:00)

Grupa C

21 czerwca, wtorek
(29) Ukraina - Polska 0:1 (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 18:00)
(30) Irlandia Północna - Niemcy 0:1 (Parc des Princes, Paryż, godz. 18:00)

Grupa D

21 czerwca, wtorek
(31) Czechy - Turcja 0:2 (Stade Bollaert-Delelis, Lens, godz. 21:00)
(32) Chorwacja - Hiszpania 2:1 (Stade de Bordeaux, Bordeaux, godz. 21:00)

Grupa F

22 czerwca, środa
(33) Islandia - Austria 2:1 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 18:00)
(34) Węgry - Portugalia 3:3 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 18:00)

Grupa E

22 czerwca, środa
(35) Włochy - Irlandia 0:1 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 21:00)
(36) Szwecja - Belgia 0:1 (Stade de Nice, Nicea, godz. 21:00)


1/8 finału


25 czerwca, sobota
(37 - I) Szwajcaria - Polska 1:1 (k. 4:5) (Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne, godz. 15:00)
(38 - II) Walia - Irlandia Północna 1:0 (Parc des Princes, Paryż, godz. 18:00)
(39 - III) Chorwacja - Portugalia 0:0 (dogrywka 0:1) (Stade Bollaert-Delelis, Lens, godz. 21:00)

26 czerwca, niedziela
(40 - IV) Francja - Irlandia 2:1 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 15:00)
(41 - V) Niemcy - Słowacja 3:0 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 18:00)
(42 - VI) Węgry - Belgia 0:4 (Stadium de Toulouse, Tuluza, godz. 21:00)

27 czerwca, poniedziałek
(43 - VII) Włochy - Hiszpania 2:0 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 18:00)
(44 - VIII) Anglia - Islandia 1:2 (Stade de Nice, Nicea, godz. 21:00)


Ćwierćfinały


30 czerwca, czwartek
(45 - I) Polska - Portugalia 1:1 (k. 3:5) (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 21:00)

1 lipca, piątek
(46 - II) Walia - Belgia 3:1 (Stade Pierre Mauroy, Lille, godz. 21:00)

2 lipca, sobota
(47 - III) Niemcy - Włochy 1:1 (k. 6:5) (Stade de Bordeaux, Bordeaux, godz. 21:00)

3 lipca, niedziela
(48 - IV) Francja - Islandia 5:2 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 21:00)


Półfinały


6 lipca, środa
(49 - I) Portugalia - Walia 2:0 (Stade de Lyon, Lyon, godz. 21:00)

7 lipca, czwartek
(50 - II) Niemcy - Francja 0:2 (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 21:00)


Finał


10 lipca, niedziela
(51) Portugalia - Francja 0:0 (dogrywka 1:0) (Stade de France, Saint-Denis, godz. 21:00)

_________________
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar


Ostatnio zmieniony pn lip 11, 2016 13:19 pm przez Templar, łącznie zmieniany 22 razy.

Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: czw cze 09, 2016 17:13 pm 
Offline
Ennio Morricone
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Posty: 23384
Lokalizacja: Zielona Góra
na początek
Francja - Rumunia 2:0
Albania - Szwajcaria 1:2
Walia - Słowacja 1:1
Anglia - Rosja 2:1

_________________
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: czw cze 09, 2016 17:58 pm 
Offline
Zdobywca nieistotnych nagród
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Posty: 1402
Lokalizacja: Rzeszów
Francja - Rumunia 2:0
Albania - Szwajcaria 1:1
Walia - Słowacja 1:1
Anglia - Rosja 2:0


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: czw cze 09, 2016 20:06 pm 
Offline
Hans Zimmer
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Posty: 26335
Francja - Rumunia 1:0
Albania - Szwajcaria 1:2
Walia - Słowacja - 2:1
Anglia - Rosja - 3:1

_________________
#WinaHansa
Obrazek


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: czw cze 09, 2016 20:27 pm 
Offline
George Lucas

Rejestracja: wt sty 24, 2012 12:48 pm
Posty: 3327
Francja - Rumunia 2:0
Albania - Szwajcaria 0:2
Walia - Słowacja 0:0
Anglia - Rosja 2:1


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: czw cze 09, 2016 21:04 pm 
Offline
+ W.A. Mozart +
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Posty: 9825
Lokalizacja: Warsaw City
Francja - Rumunia 3:1
Albania - Szwajcaria 1:1
Walia - Słowacja 0:2
Anglia - Rosja 1:0

_________________
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: czw cze 09, 2016 23:02 pm 
Offline
+ Georges Delerue +
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm
Posty: 3501
Francja - Rumunia 1:0
Albania - Szwajcaria 0:0
Walia - Słowacja 3:1
Anglia - Rosja 0:0


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: pt cze 10, 2016 15:09 pm 
Offline
Spec od additional music
Awatar użytkownika

Rejestracja: pn sty 11, 2010 20:28 pm
Posty: 692
Lokalizacja: Bytom
Francja - Rumunia 2:0


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: pt cze 10, 2016 15:20 pm 
Offline
Joe Hisaishi
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Posty: 10345
Lokalizacja: Kraina Bogów
Francja - Rumunia 2:0
Albania - Szwajcaria 0:1
Walia - Słowacja 1:1
Anglia - Rosja 1:0

_________________
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: pt cze 10, 2016 18:19 pm 
Offline
Jean-Baptiste Lully
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Posty: 16816
Lokalizacja: Golden Age
Francja - Rumunia 3:0
Albania - Szwajcaria 0:2
Walia - Słowacja 0:0
Anglia - Rosja 1:1

_________________
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu mało, jak powiedział Sofronow" - Stanisław Anioł


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: pt cze 10, 2016 20:27 pm 
Online
James Horner
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am
Posty: 16599
Francja - Rumunia 2:0


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: pt cze 10, 2016 21:51 pm 
Offline
Joe Hisaishi
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Posty: 10345
Lokalizacja: Kraina Bogów
Panienki z Rochefort w reklamach.

_________________
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: pt cze 10, 2016 21:55 pm 
Online
James Horner
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am
Posty: 16599
Dzięki, od kilku minut nucę i nie mogłem skojarzyć... za dużo już browarów :wink:


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: pt cze 10, 2016 22:51 pm 
Offline
Hans Zimmer
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Posty: 26335
O widzę, że jakiś dowcipniś postawił na Albanię. :P

_________________
#WinaHansa
Obrazek


Na górę
 Tytuł: Re: EURO 2016
Post: pt cze 10, 2016 22:55 pm 
Offline
+ W.A. Mozart +
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Posty: 9825
Lokalizacja: Warsaw City
Tabela:
(po 1 meczu)

Koper - 1 pkt
WhiteHussar - 1 pkt
Wawrzyniec - 1 pkt
Szczypior - 1 pkt
Templar - 1 pkt
Althazan - 1 pkt
Krelian - 1 pkt
Kaonashi - 1 pkt
Bucholc Krok - 1 pkt
Mystery - 1 pkt



Wyniki meczów i nasze typy:

1. Francja - Rumunia 2:1 (Stade de France, Saint-Denis, godz. 21:00)
Koper 2:0 (1 pkt) / WhiteHussar 2:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:0 (1 pkt) / Szczypior 2:0 (1 pkt) / Templar 3:1 (1 pkt) / Althazan 1:0 (1 pkt) / Krelian 2:0 (1 pkt) / Kaonashi 2:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 3:0 (1 pkt) / Mystery 2:0 (1 pkt)

A już jutro:

2. Albania - Szwajcaria ?:? (Stade Bollaert-Delelis, Lens, godz. 15:00)
3. Walia - Słowacja ?:? (Stade de Bordeaux, Bordeaux, godz. 18:00)
4. Anglia - Rosja ?:? (Stade Vélodrome, Marsylia, godz. 21:00)



Punktacja:
-wytypowanie wyniku - 3 pkt
-wytypowanie zwycięstwa/remisu/przegranej - 1 pkt

_________________
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar


Ostatnio zmieniony pt cze 10, 2016 22:59 pm przez Templar, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 527 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl