Mundial 2014
- Templar
- + W.A. Mozart +
- Posty: 9848
- Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
- Lokalizacja: Warsaw City
- Kontakt:
Mundial 2014
2 i 4 lata temu Bucholc organizował zabawę w typowanie wyników meczów:
http://filmmusic.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=2586
http://filmmusic.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=1113
także proponuję to kontynuować, tym razem ja będę liczył wyniki. Zasady takie same:
- typy zgłasza się do godziny rozpoczęcia danego meczu
- do zabawy można dołączyć w każdej chwili
- za wytypowanie wyniku 3 punkty
- za wytypowanie wygranej/remisu/porażki 1 punkt
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: I jeszcze dodatkowo do zasad:
Można obstawiać od razu dowolną ilość meczów, nawet wszystkie jak ktoś chce i do momentu rozpoczęcia meczu można zmieniać swoje typy. Jedna uwaga tylko, w przypadku chęci zmiany, można albo zrobić edycję postu albo dodać nowy, w przypadku edycji zmieniać możemy posty zawierające tylko typy nierozpoczętych meczów. Także nie edytować jeśli już któryś się rozpoczął/skończył, w takim przypadku wyłącznie nowy post. Nie będę uznawał typów z postów, które były edytowane po rozpoczęciu spotkania
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tabela końcowa:
(po 64 meczach)
Zwycięzcą zostaje:
1. Szczypior - 50 pkt
Na kolejnych miejscach uplasowali się:
2. Koper - 43 pkt
3. Mystery - 41 pkt
4. Wawrzyniec - 40 pkt
5. Krelian - 39 pkt
6. nadszyszkownik Kilkujadek - 38 pkt
7. Kaonashi - 36 pkt
8. Templar - 32 pkt
Krzysiek - 32 pkt
10. Bucholc Krok - 31 pkt
Althazan - 31 pkt
12. mrcn24 - 27 pkt
13. WhiteHussar - 26 pkt
Wyniki meczów i nasze typy:
64. Niemcy - Argentyna 0:0 (dogrywka 1:0) (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 13.07, godz. 21:00)
nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 / Wawrzyniec 3:1 / WhiteHussar 4:0 / Templar 1:0 / Krzysiek 3:2 / Kaonashi 9:0 / Krelian 0:1 / Szczypior 1:2 / Althazan 3:1 / mrcn24 3:0 / Bucholc Krok 2:1 / Mystery 1:0 / Koper 1:1 (1 pkt)
63. Brazylia - Holandia 0:3 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 12.07, godz. 22:00)
WhiteHussar 1:2 (1 pkt) / Koper 3:1 / Szczypior 0:0 / Kaonashi 1:1 / mrcn24 1:0 / Althazan 1:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:3 (1 pkt) / Krelian 0:1 (1 pkt) / Krzysiek 1:3 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:2 (1 pkt) / Mystery 1:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 3:2 / Templar 3:1
62. Holandia - Argentyna 0:0 (k. 2:4) (Arena Corinthians, São Paulo - 09.07, godz. 22:00)
Koper 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 (1 pkt) / Krelian 2:1 / Kaonashi 2:0 / Szczypior 2:0 / Wawrzyniec 1:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:1 / Templar 0:2 / WhiteHussar 2:0 / Mystery 2:1 / Althazan 3:1 / Krzysiek 2:2 (1 pkt) / mrcn24 2:1
61. Brazylia - Niemcy 1:7 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 08.07, godz. 22:00)
WhiteHussar 0:3 (1 pkt) / Szczypior 1:0 / Althazan 1:1 / Kaonashi 1:1 / mrcn24 1:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 0:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:0 / Krzysiek 0:2 (1 pkt) / Koper 1:2 (1 pkt) / Krelian 1:1 / Templar 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Mystery 1:2 (1 pkt)
60. Holandia - Kostaryka 0:0 (k. 4:3) (Arena Fonte Nova, Salvador - 05.07, godz. 22:00)
Koper 2:1 / Krzysiek 3:1 / Althazan 2:0 / Wawrzyniec 2:1 / WhiteHussar 2:1 / Szczypior 2:1 / Krelian 2:1 / Bucholc Krok 2:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Kaonashi 2:0 / Mystery 2:1 / Templar 0:1
59. Argentyna - Belgia 1:0 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 05.07, godz. 18:00)
Koper 0:1 / Krzysiek 1:1 / Althazan 2:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / WhiteHussar 2:1 (1 pkt) / Szczypior 1:0 (3 pkt) / Krelian 0:0 / Bucholc Krok 0:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Kaonashi 1:1 / Templar 2:0 (1 pkt) / Mystery 1:1
58. Brazylia - Kolumbia 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza - 04.07 godz. 22:00)
WhiteHussar 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:1 / mrcn24 1:1 / Kaonashi 1:1 / Krzysiek 2:1 (3 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / Mystery 1:2 / Althazan 1:0 (1 pkt) / Szczypior 2:1 (3 pkt) / Krelian 0:0 / Koper 2:2 / Bucholc Krok 0:0 / Templar 1:2
57. Francja - Niemcy 0:1 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 04.07, godz. 18:00)
Templar 0:1 (3 pkt) / WhiteHussar 2:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:0 / mrcn24 0:1 (3 pkt) / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Krzysiek 0:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:2 (1 pkt) / Mystery 0:0 / Althazan 0:2 (1 pkt) / Szczypior 0:0 / Krelian 0:1 (3 pkt) / Koper 1:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:0
56. Belgia - USA 0:0 (dogrywka 2:1) (Arena Fonte Nova, Salvador - 01.07, godz. 22:00)
Koper 2:1 / Templar 0:1 / WhiteHussar 0:1 / mrcn24 1:1 (1 pkt) / Krzysiek 1:2 / Mystery 1:1 (1 pkt) / Althazan 1:0 / Szczypior 2:1 / Wawrzyniec 1:1 (1 pkt) / Krelian 1:0 / Kaonashi 1:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 0:0 (3 pkt)
55. Argentyna - Szwajcaria 0:0 (dogrywka 1:0) (Arena Corinthians, São Paulo - 01.07, godz. 18:00)
Koper 3:2 / Templar 2:0 / WhiteHussar 2:0 / mrcn24 2:1 / Krzysiek 1:1 (1 pkt) / Mystery 1:1 (1 pkt) / Althazan 2:1 / Szczypior 1:0 / Wawrzyniec 1:1 (1 pkt) / Krelian 2:0 / Kaonashi 2:0 / Bucholc Krok 1:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 (1 pkt)
54. Niemcy - Algieria 0:0 (dogrywka 2:1) (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre - 30.06, godz. 22:00)
Koper 3:1 / Templar 4:0 / WhiteHussar 2:1 / Krzysiek 2:0 / Wawrzyniec 4:0 / mrcn24 4:1 / Althazan 3:0 / Kaonashi 3:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 4:0 / Bucholc Krok 3:1 / Szczypior 3:0 / Mystery 2:1 / Krelian 3:1
53. Francja - Nigeria 2:0 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 30.06, godz. 18:00)
Koper 3:1 (1 pkt) / Templar 1:2 / WhiteHussar 2:1 (1 pkt) / Krzysiek 2:0 (3 pkt) / Wawrzyniec 3:1 (1 pkt) / mrcn24 1:1 / Althazan 3:1 (1 pkt) / Kaonashi 2:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:1 (1 pkt) / Szczypior 2:1 (1 pkt) / Mystery 2:1 (1 pkt) / Krelian 1:1
52. Kostaryka - Grecja 1:1 (k. 5:3) (Arena Pernambuco, Recife - 29.06, godz. 22:00)
Koper 1:0 / Templar 3:0 / Kaonashi 2:1 / Wawrzyniec 3:1 / WhiteHussar 1:0 / Szczypior 2:0 / Althazan 0:0 (1 pkt) / mrcn24 3:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 / Mystery 0:1 / Krelian 2:1 / Bucholc Krok 2:0 / Krzysiek 3:1
51. Holandia - Meksyk 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza - 29.06, godz. 18:00)
Koper 1:1 / Templar 2:2 / Kaonashi 2:1 (3 pkt) / Wawrzyniec 2:2 / WhiteHussar 2:1 (3 pkt) / Szczypior 2:1 (3 pkt) / Althazan 1:0 (1 pkt) / mrcn24 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 (3 pkt) / Mystery 2:1 (3 pkt) / Krelian 3:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 / Krzysiek 2:0 (1 pkt)
50. Kolumbia - Urugwaj 2:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 28.06, godz. 22:00)
Koper 2:0 (3 pkt) / Templar 3:1 (1 pkt) / WhiteHussar 2:2 / Wawrzyniec 2:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Althazan 2:0 (3 pkt) / Kaonashi 1:1 / Krzysiek 3:0 (1 pkt) / Mystery 1:1 / Szczypior 0:1 / Krelian 1:2 / Bucholc Krok 2:0 (3 pkt)
49. Brazylia - Chile 1:1 (k. 3:2) (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 28.06, godz. 18:00)
Koper 2:1 / Templar 2:1 / WhiteHussar 2:1 / Wawrzyniec 3:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 / Althazan 4:1 / Kaonashi 2:0 / Krzysiek 3:1 / Mystery 3:2 / Szczypior 2:1 / Krelian 0:1 / Bucholc Krok 2:1
48. Korea Południowa - Belgia 0:1 (Arena Corinthians, São Paulo - 26.06, godz. 22:00)
Koper 1:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 0:1 (3 pkt) / Templar 2:0 / WhiteHussar 2:1 / Szczypior 1:2 (1 pkt) / Mystery 1:2 (1 pkt) / Kaonashi 1:2 (1 pkt) / Althazan 0:1 (3 pkt) / Krelian 0:3 (1 pkt) / Krzysiek 1:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:3 (1 pkt)
47. Algieria - Rosja 1:1 (Arena da Baixada, Kurytyba - 26.06, godz. 22:00)
Koper 2:1 / Wawrzyniec 1:1 (3 pkt) / Templar 2:3 / WhiteHussar 2:2 (1 pkt) / Szczypior 1:1 (3 pkt) / Mystery 1:2 / Kaonashi 1:2 / Althazan 0:2 / Krelian 1:0 / Krzysiek 0:2 / Bucholc Krok 0:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1
46. Portugalia - Ghana 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 26.06, godz. 18:00)
Koper 1:2 / Wawrzyniec 1:1 / Templar 0:3 / WhiteHussar 1:3 / Szczypior 2:1 (3 pkt) / Mystery 2:1 (3 pkt) / Kaonashi 1:1 / Althazan 3:1 (1 pkt) / Krelian 1:2 / Krzysiek 2:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2
45. USA - Niemcy 0:1 (Arena Pernambuco, Recife - 26.06, godz. 18:00)
Koper 1:1 / Wawrzyniec 2:3 (1 pkt) / Templar 0:3 (1 pkt) / WhiteHussar 1:2 (1 pkt) / Szczypior 0:2 (1 pkt) / Mystery 1:2 (1 pkt) / Kaonashi 0:3 (1 pkt) / Althazan 1:1 / Krelian 1:3 (1 pkt) / Krzysiek 1:3 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (1 pkt)
44. Ekwador - Francja 0:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 25.06, godz. 22:00)
Koper 1:3 / Althazan 0:1 / Wawrzyniec 2:3 / Bucholc Krok 1:1 (1 pkt) / mrcn24 0:2 / Mystery 0:2 / Szczypior 1:3 / WhiteHussar 0:4 / Kaonashi 1:2 / Krelian 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Templar 1:4 / Krzysiek 0:3
43. Honduras - Szwajcaria 0:3 (Arena da Amazônia, Manaus - 25.06, godz. 22:00)
Koper 1:3 (1 pkt) / Althazan 0:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 0:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:1 (1 pkt) / mrcn24 2:1 / Mystery 0:1 (1 pkt) / Szczypior 0:2 (1 pkt) / WhiteHussar 0:1 (1 pkt) / Kaonashi 1:2 (1 pkt) / Krelian 0:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Templar 1:3 (1 pkt) / Krzysiek 1:1
42. Bośnia i Hercegowina - Iran 3:1 (Arena Fonte Nova, Salvador - 25.06, godz. 18:00)
Templar 2:1 (1 pkt) / Koper 2:1 (1 pkt) / Althazan 1:2 / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:1 / mrcn24 1:0 (1 pkt) / Mystery 0:0 / Szczypior 0:0 / WhiteHussar 1:1 / Kaonashi 1:2 / Krelian 0:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:1
41. Nigeria - Argentyna 2:3 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre - 25.06, godz. 18:00)
Templar 0:1 (1 pkt) / Koper 1:2 (1 pkt) / Althazan 0:0 / Wawrzyniec 0:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 / mrcn24 1:1 / Mystery 1:1 / Szczypior 0:2 (1 pkt) / WhiteHussar 1:1 / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Krelian 1:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (1 pkt)
40. Japonia - Kolumbia 1:4 (Arena Pantanal, Cuiabá - 24.06, godz. 22:00)
Templar 1:3 (1 pkt) / WhiteHussar 1:3 (1 pkt) / Krzysiek 2:2 / Wawrzyniec 2:1 / mrcn24 1:2 (1 pkt) / Mystery 1:2 (1 pkt) / Krelian 0:2 (1 pkt) / Althazan 0:1 (1 pkt) / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:3 (1 pkt) / Koper 1:1 / Bucholc Krok 0:2 (1 pkt) / Szczypior 0:3 (1 pkt)
39. Grecja - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza - 24.06, godz. 22:00)
Templar 0:2 / WhiteHussar 1:2 / Krzysiek 1:2 / Wawrzyniec 0:2 / mrcn24 1:1 / Mystery 1:2 / Krelian 0:2 / Althazan 0:2 / Kaonashi 0:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:3 / Koper 0:2 / Bucholc Krok 1:2 / Szczypior 2:1 (3 pkt)
38. Włochy - Urugwaj 0:1 (Arena das Dunas, Natal - 24.06, godz. 18:00)
Templar 0:1 (3 pkt) / WhiteHussar 1:2 (1 pkt) / Krzysiek 1:0 / Wawrzyniec 1:0 / mrcn24 0:2 (1 pkt) / Mystery 0:0 / Krelian 0:1 (3 pkt) / Althazan 1:3 (1 pkt) / Kaonashi 2:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (1 pkt) / Koper 1:1 / Bucholc Krok 1:2 (1 pkt) / Szczypior 1:1
37. Kostaryka - Anglia 0:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 24.06, godz. 18:00)
Templar 1:3 / WhiteHussar 1:2 / Krzysiek 0:1 / Wawrzyniec 2:2 (1 pkt) / mrcn24 2:1 / Mystery 1:1 (1 pkt) / Krelian 1:1 (1 pkt) / Althazan 1:2 / Kaonashi 1:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Koper 2:1 / Bucholc Krok 1:1 (1 pkt) / Szczypior 2:1
36. Chorwacja - Meksyk 1:3 (Arena Pernambuco, Recife - 23.06 godz. 22:00)
Koper 1:1 / Templar 2:3 (1 pkt) / Althazan 3:1 / Wawrzyniec 0:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:2 / WhiteHussar 1:1 / mrcn24 1:3 (3 pkt) / Szczypior 1:3 (3 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:2 / Mystery 1:0 / Krelian 1:2 (1 pkt) / Kaonashi 2:1 / Krzysiek 2:1
35. Kamerun - Brazylia 1:4 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 23.06 godz. 22:00)
Koper 0:3 (1 pkt) / Templar 0:5 (1 pkt) / Althazan 0:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 0:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:3 (1 pkt) / WhiteHussar 0:2 (1 pkt) / mrcn24 0:3 (1 pkt) / Szczypior 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:3 (1 pkt) / Mystery 0:3 (1 pkt) / Krelian 0:2 (1 pkt) / Kaonashi 0:4 (1 pkt) / Krzysiek 2:2
34. Holandia - Chile 2:0 (Arena Corinthians, São Paulo - 23.06, godz. 18:00)
Koper 2:2 / Templar 1:2 / Althazan 1:1 / Wawrzyniec 1:1 / Bucholc Krok 0:0 / WhiteHussar 2:1 (1 pkt) / mrcn24 1:2 / Szczypior 2:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:2 (1 pkt) / Mystery 1:1 / Krelian 1:1 / Kaonashi 1:1
33. Australia - Hiszpania 0:3 (Arena da Baixada, Kurytyba - 23.06, godz. 18:00)
Koper 1:2 (1 pkt) / Templar 2:1 / Althazan 2:3 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:1 / Bucholc Krok 1:2 (1 pkt) / WhiteHussar 1:1 / mrcn24 3:2 / Szczypior 1:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Mystery 1:2 (1 pkt) / Krelian 0:1 (1 pkt) / Kaonashi 0:2 (1 pkt)
32. USA - Portugalia 2:2 (Arena da Amazônia, Manaus - 23.06, godz. 00:00)
Koper 2:1 / WhiteHussar 1:2 / Althazan 2:3 / Templar 2:1 / mrcn24 1:2 / Kaonashi 1:2 / Krzysiek 0:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Wawrzyniec 2:1 / Bucholc Krok 2:3 / Krelian 0:1 / Mystery 1:3 / Szczypior 1:2
31. Korea Południowa - Algieria 2:4 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre - 22.06, godz. 21:00)
Koper 1:0 / WhiteHussar 1:1 / Althazan 2:0 / Templar 2:1 / mrcn24 3:1 / Kaonashi 2:0 / Krzysiek 2:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:0 / Bucholc Krok 2:1 / Krelian 1:0 / Mystery 1:0 / Szczypior 1:1
30. Belgia - Rosja 1:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 22.06, godz. 18:00)
Koper 2:1 (1 pkt) / WhiteHussar 1:1 / Althazan 1:1 / Templar 1:1 / mrcn24 0:1 / Kaonashi 1:2 / Krzysiek 2:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:2 / Krelian 2:1 (1 pkt) / Mystery 1:1 / Szczypior 1:1
29. Nigeria - Bośnia i Hercegowina 1:0 (Arena Pantanal, Cuiabá - 22.06, godz. 00:00)
Koper 1:2 / WhiteHussar 1:1 / Althazan 1:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Kaonashi 1:1 / Templar 2:1 (1 pkt) / mrcn24 2:2 / Wawrzyniec 0:2 / Krelian 0:2 / Bucholc Krok 1:2 / Szczypior 1:1 / Krzysiek 2:2 / Mystery 1:2
28. Niemcy - Ghana 2:2 (Estádio Castelão, Fortaleza - 21.06, godz. 21:00)
Koper 3:1 / WhiteHussar 4:1 / Althazan 4:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 3:2 / Kaonashi 3:0 / Templar 3:0 / mrcn24 3:0 / Wawrzyniec 4:0 / Krelian 4:1 / Bucholc Krok 3:1 / Szczypior 3:0 / Krzysiek 3:1 / Mystery 3:0
27. Argentyna - Iran 1:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 21.06, godz. 18:00)
Koper 2:0 (1 pkt) / WhiteHussar 3:0 (1 pkt) / Althazan 3:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 4:1 (1 pkt) / Kaonashi 3:0 (1 pkt) / Templar 3:0 (1 pkt) / mrcn24 2:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / Krelian 4:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 3:1 (1 pkt) / Szczypior 3:0 (1 pkt) / Krzysiek 4:0 (1 pkt) / Mystery 3:0 (1 pkt)
26. Honduras - Ekwador 1:2 (Arena da Baixada, Kurytyba - 21.06, godz. 00:00)
Koper 1:2 (3 pkt) / Templar 0:2 (1 pkt) / WhiteHussar 0:2 (1 pkt) / Althazan 0:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 0:2 (1 pkt) / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Krelian 0:3 (1 pkt) / Mystery 0:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:2 (3 pkt) / Wawrzyniec 1:2 (3 pkt) / mrcn24 0:2 (1 pkt) / Szczypior 1:1 / Krzysiek 1:1
25. Szwajcaria - Francja 2:5 (Arena Fonte Nova, Salvador - 20.06, godz. 21:00)
Koper 1:1 / Templar 1:1 / WhiteHussar 1:1 / Althazan 0:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Krelian 1:1 / Mystery 0:0 / Bucholc Krok 1:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:1 / mrcn24 1:2 (1 pkt) / Szczypior 0:2 (1 pkt) / Krzysiek 1:4 (1 pkt)
24. Włochy - Kostaryka 0:1 (Arena Pernambuco, Recife - 20.06, godz. 18:00)
Koper 2:1 / Templar 1:1 / WhiteHussar 2:1 / Althazan 2:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Kaonashi 2:0 / Krelian 2:1 / Mystery 2:1 / Bucholc Krok 2:1 / Wawrzyniec 1:1 / mrcn24 3:1 / Szczypior 3:0 / Krzysiek p.c.
23. Japonia - Grecja 0:0 (Arena das Dunas, Natal - 20.06, godz. 00:00)
Koper 1:1 (1 pkt) / Templar 1:0 / WhiteHussar 1:2 / Althazan 1:0 / Krzysiek 2:0 / Mystery 1:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Wawrzyniec 2:0 / Krelian 1:0 / Kaonashi 1:1 (1 pkt) / Szczypior 0:0 (3 pkt) / Bucholc Krok 2:2 (1 pkt) / mrcn24 1:2
22. Urugwaj - Anglia 2:1 (Arena Corinthians, São Paulo - 19.06, godz. 21:00)
Koper 1:2 / Templar 1:2 / WhiteHussar 0:2 / Althazan 1:3 / Krzysiek 1:2 / Mystery 2:1 (3 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:2 / Krelian 1:2 / Kaonashi 0:1 / Szczypior 0:2 / Bucholc Krok 1:2 / mrcn24 1:1
21. Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 19.06, godz. 18:00)
Koper 2:1 (3 pkt) / Templar 3:1 (1 pkt) / WhiteHussar 1:2 / Althazan 1:1 / Krzysiek 3:0 (1 pkt) / Mystery 3:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 3:2 (1 pkt) / Krelian 1:1 / Kaonashi 1:1 / Szczypior 2:1 (3 pkt) / Bucholc Krok 2:0 (1 pkt)
20. Kamerun - Chorwacja 0:4 (Arena da Amazônia, Manaus - 19.06, godz. 00:00)
Koper 0:3 (1 pkt) / Templar 0:2 (1 pkt) / WhiteHussar 0:1 (1 pkt) / Krzysiek 1:2 (1 pkt) / Althazan 0:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (1 pkt) / Szczypior 0:0 / mrcn24 0:0 / Krelian 1:3 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:2 (1 pkt) / Kaonashi 0:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:1 (1 pkt) / Mystery 1:2 (1 pkt)
19. Hiszpania - Chile 0:2 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 18.06, godz. 21:00)
Koper 2:2 / Templar 2:1 / WhiteHussar 3:0 / Krzysiek 2:0 / Althazan 3:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Szczypior 2:0 / mrcn24 4:1 / Krelian 2:1 / Wawrzyniec 3:1 / Kaonashi 2:1 / Bucholc Krok 2:1 / Mystery 2:1
18. Australia - Holandia 2:3 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre - 18.06, godz. 18:00)
Koper 1:3 (1 pkt) / Templar 1:3 (1 pkt) / WhiteHussar 0:3 (1 pkt) / Krzysiek 0:4 (1 pkt) / Althazan 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 0:3 (1 pkt) / Szczypior 0:3 (1 pkt) / mrcn24 1:3 (1 pkt) / Krelian 0:4 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:3 (1 pkt) / Mystery 0:3 (1 pkt)
17. Rosja - Korea Południowa 1:1 (Arena Pantanal, Cuiabá - 18.06, godz. 00:00)
Koper 1:1 (3 pkt) / Templar 2:1 / Krzysiek 2:0 / Wawrzyniec 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 3:1 / WhiteHussar 3:0 / Althazan 1:0 / mrcn24 2:1 / Kaonashi 2:1 / Bucholc Krok 2:2 (1 pkt) / Szczypior 2:1 / Mystery 1:0 / Krelian 1:1 (3 pkt)
16. Brazylia - Meksyk 0:0 (Estádio Castelão, Fortaleza - 17.06, godz. 21:00)
Templar 2:1 / Krzysiek 2:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / WhiteHussar 2:0 / Althazan 2:1 / mrcn24 1:1 (1 pkt) / Kaonashi 2:0 / Bucholc Krok 2:1 / Szczypior 1:1 (1 pkt) / Mystery 2:1 / Krelian 2:1 / Koper 2:0
15. Belgia - Algieria 2:1 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 17.06, godz. 18:00)
Koper 2:0 (1 pkt) / Templar 3:0 (1 pkt) / Krzysiek 4:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 3:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:0 (1 pkt) / WhiteHussar 2:1 (3 pkt) / Althazan 4:1 (1 pkt) / mrcn24 4:0 (1 pkt) / Kaonashi 3:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 5:0 (1 pkt) / Szczypior 4:1 (1 pkt) / Mystery 3:0 (1 pkt) / Krelian 3:0 (1 pkt)
14. Ghana - USA 1:2 (Arena das Dunas, Natal - 17.06, godz. 00:00)
Koper 1:2 (3 pkt) / Templar 2:1 / Althazan 2:2 / WhiteHussar 3:1 / Krelian 2:1 / Krzysiek 1:1 / Szczypior 0:0 / Mystery 1:2 (3 pkt) / mrcn24 1:1 / Bucholc Krok 2:1 / Wawrzyniec 1:2 (3 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (3 pkt) / Kaonashi 0:1 (1 pkt)
13. Iran - Nigeria 0:0 (Arena da Baixada, Kurytyba - 16.06 godz. 21:00)
Koper 2:2 (1 pkt) / Templar 1:2 / Althazan 0:3 / WhiteHussar 0:3 / Krelian 0:2 / Krzysiek 0:2 / Szczypior 0:2 / Mystery 0:2 / mrcn24 1:2 / Bucholc Krok 1:3 / Wawrzyniec 0:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:2 (1 pkt) / Kaonashi 1:2
12. Niemcy - Portugalia 4:0 (Arena Fonte Nova, Salvador - 16.06, godz. 18:00)
Koper 2:1 (1 pkt) / Templar 2:1 (1 pkt) / Althazan 1:2 / WhiteHussar 2:1 (1 pkt) / Krelian 3:1 (1 pkt) / Krzysiek 2:2 / Szczypior 1:2 / Mystery 3:1 (1 pkt) / mrcn24 3:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 3:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 3:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Kaonashi 2:1 (1 pkt)
11. Argentyna - Bośnia i Hercegowina 2:1 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 16.06, godz. 00:00)
Koper 3:1 (1 pkt) / Templar 3:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:1 (1 pkt) / Krelian 2:1 (3 pkt) / Krzysiek 2:0 (1 pkt) / Althazan 3:1 (1 pkt) / WhiteHussar 2:1 (3 pkt) / Mystery 3:0 (1 pkt) / Szczypior 3:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:2 / mrcn24 3:1 (1 pkt) / Kaonashi 3:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 4:0 (1 pkt)
10. Francja - Honduras 3:0 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre - 15.06, godz. 21:00)
Koper 4:0 (1 pkt) / Templar 4:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 4:1 (1 pkt) / Krelian 3:0 (3 pkt) / Krzysiek 3:0 (3 pkt) / Althazan 3:0 (3 pkt) / WhiteHussar 2:0 (1 pkt) / Mystery 3:0 (3 pkt) / Szczypior 3:0 (3 pkt) / Wawrzyniec 3:1 (1 pkt) / mrcn24 4:1 (1 pkt) / Kaonashi 2:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:1 (1 pkt)
9. Szwajcaria - Ekwador 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 15.06, godz. 18:00)
Koper 1:0 (1 pkt) / Templar 0:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Krelian 1:1 / Krzysiek 1:1 / Althazan 1:0 (1 pkt) / WhiteHussar 0:1 / Mystery 1:0 (1 pkt) / Szczypior 1:2 / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / mrcn24 1:1 / Kaonashi 2:1 (3 pkt) / Bucholc Krok 1:1
8. Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 2:1 (Arena Pernambuco, Recife - 15.06, godz. 03:00)
Templar 1:0 (1 pkt) / Althazan 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 (3 pkt) / Koper 3:2 (1 pkt) / mrcn24 0:3 / Krelian 2:1 (3 pkt) / Wawrzyniec 0:3 / Kaonashi 0:2 / Szczypior 1:0 (1 pkt) / Mystery 2:2 / Krzysiek 0:2 / Bucholc Krok 1:2
7. Anglia - Włochy 1:2 (Arena da Amazônia, Manaus - 15.06, godz. 00:00)
Templar 2:1 / Althazan 1:1 / WhiteHussar 1:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:1 (1 pkt) / Koper 1:2 (3 pkt) / mrcn24 0:0 / Krelian 0:0 / Wawrzyniec 0:1 (1 pkt) / Kaonashi 0:0 / Szczypior 0:1 (1 pkt) / Mystery 0:1 (1 pkt) / Krzysiek 1:1 / Bucholc Krok 1:2 (3 pkt)
6. Urugwaj - Kostaryka 1:3 (Estádio Castelão, Fortaleza - 14.06, godz. 21:00)
Templar 3:0 / Althazan 3:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 3:0 / Koper 4:1 / mrcn24 4:2 / Krelian 3:0 / Wawrzyniec 5:3 / Kaonashi 2:0 / Szczypior 2:0 / Mystery 3:0 / Krzysiek 2:0 / Bucholc Krok 2:0
5. Kolumbia - Grecja 3:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 14.06, 18:00)
Templar 2:0 (1 pkt) / Althazan 0:1 / WhiteHussar 0:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 (1 pkt) / Koper 2:0 (1 pkt) / mrcn24 1:2 / Krelian 2:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / Kaonashi 2:1 (1 pkt) / Szczypior 2:0 (1 pkt) / Mystery 2:1 (1 pkt) / Krzysiek 3:0 (3 pkt) / Bucholc Krok 1:1
4. Chile - Australia 3:1 (Arena Pantanal, Cuiabá - 14.06, godz. 00:00)
Templar 1:0 (1 pkt) / Althazan 2:1 (1 pkt) / Szczypior 0:0 / Kaonashi 3:1 (3 pkt) / Krelian 4:0 (1 pkt) / mrcn24 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:1 / Mefisto 1:1 / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / Krzysiek 2:0 (1 pkt) / Mystery 2:0 (1 pkt) / Koper 2:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:0 (1 pkt)
3. Hiszpania - Holandia 1:5 (Arena Fonte Nova, Salvador - 13.06, godz. 21:00)
Templar 2:0 / Althazan 1:2 (1 pkt) / Szczypior 2:1 / Kaonashi 2:0 / Krelian 1:1 / mrcn24 3:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:2 / Mefisto 3:2 / Wawrzyniec 3:1 / Krzysiek 3:2 / Mystery 1:1 / Koper 1:1 / Bucholc Krok 2:1
2. Meksyk - Kamerun 1:0 (Arena das Dunas, Natal - 13.06, godz. 18:00)
Templar 1:1 / Althazan 0:0 / Szczypior 2:0 (1 pkt) / Kaonashi 1:0 (3 pkt) / Krelian 0:1 / mrcn24 1:0 (3 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 (1 pkt) / Mefisto 2:2 / Wawrzyniec 2:1 (1 pkt) / Krzysiek 0:2 / Mystery 3:1 (1 pkt) / Koper 1:1 / Bucholc Krok p.c.
1. Brazylia - Chorwacja 3:1 (Arena Corinthians, São Paulo - 12.06, godz. 22:00)
Templar 3:1 (3 pkt) / Kaonashi 2:0 (1 pkt) / Szczypior 3:0 (1 pkt) / Althazan 1:1 / mrcn24 3:1 (3 pkt) / Wawrzyniec 2:2 / Krelian 1:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:0 / Mystery 1:1
Terminarz:
Faza grupowa
Grupa A
12 czerwca, czwartek
(1) Brazylia - Chorwacja 3:1 (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 22:00)
13 czerwca, piątek
(2) Meksyk - Kamerun 1:0 (Arena das Dunas, Natal, godz. 18:00)
Grupa B
13 czerwca, piątek
(3) Hiszpania - Holandia 1:5 (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 21:00)
14 czerwca, sobota
(4) Chile - Australia 3:1 (Arena Pantanal, Cuiabá, godz. 00:00)
Grupa C
14 czerwca, sobota
(5) Kolumbia - Grecja 3:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, 18:00)
Grupa D
14 czerwca, sobota
(6) Urugwaj - Kostaryka 1:3 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 21:00)
15 czerwca, niedziela
(7) Anglia - Włochy 1:2 (Arena da Amazônia, Manaus, godz. 00:00)
Grupa C
15 czerwca, niedziela
(8) Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 2:1 (Arena Pernambuco, Recife, godz. 03:00)
Grupa E
15 czerwca, niedziela
(9) Szwajcaria - Ekwador 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 18:00)
(10) Francja - Honduras 3:0 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre, godz. 21:00)
Grupa F
16 czerwca, poniedziałek
(11) Argentyna - Bośnia i Hercegowina 2:1 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 00:00)
Grupa G
16 czerwca, poniedziałek
(12) Niemcy - Portugalia 4:0 (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 18:00)
Grupa F
16 czerwca, poniedziałek
(13) Iran - Nigeria 0:0 (Arena da Baixada, Kurytyba, godz. 21:00)
Grupa G
17 czerwca, wtorek
(14) Ghana - USA 1:2 (Arena das Dunas, Natal, godz. 00:00)
Grupa H
17 czerwca, wtorek
(15) Belgia - Algieria 2:1 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, godz. 18:00)
Grupa A
17 czerwca, wtorek
(16) Brazylia - Meksyk 0:0 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 21:00)
Grupa H
18 czerwca, środa
(17) Rosja - Korea Południowa 1:1 (Arena Pantanal, Cuiabá, godz. 00:00)
Grupa B
18 czerwca, środa
(18) Australia - Holandia 2:3 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre, godz. 18:00)
(19) Hiszpania - Chile 0:2 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 21:00)
Grupa A
19 czerwca, czwartek
(20) Kamerun - Chorwacja 0:4 (Arena da Amazônia, Manaus, godz. 00:00)
Grupa C
19 czerwca, czwartek
(21) Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 18:00)
Grupa D
19 czerwca, czwartek
(22) Urugwaj - Anglia 2:1 (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 21:00)
Grupa C
20 czerwca, piątek
(23) Japonia - Grecja 0:0 (Arena das Dunas, Natal, godz. 00:00)
Grupa D
20 czerwca, piątek
(24) Włochy - Kostaryka 0:1 (Arena Pernambuco, Recife, godz. 18:00)
Grupa E
20 czerwca, piątek
(25) Szwajcaria - Francja 2:5 (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 21:00)
21 czerwca, sobota
(26) Honduras - Ekwador 1:2 (Arena da Baixada, Kurytyba, godz. 00:00)
Grupa F
21 czerwca, sobota
(27) Argentyna - Iran 1:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, godz. 18:00)
Grupa G
21 czerwca, sobota
(28) Niemcy - Ghana 2:2 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 21:00)
Grupa F
22 czerwca, niedziela
(29) Nigeria - Bośnia i Hercegowina 1:0 (Arena Pantanal, Cuiabá, godz. 00:00)
Grupa H
22 czerwca, niedziela
(30) Belgia - Rosja 1:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 18:00)
(31) Korea Południowa - Algieria 2:4 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre, godz. 21:00)
Grupa G
23 czerwca, poniedziałek
(32) USA - Portugalia 2:2 (Arena da Amazônia, Manaus, godz. 00:00)
Grupa B
23 czerwca, poniedziałek
(33) Australia - Hiszpania 0:3 (Arena da Baixada, Kurytyba, godz. 18:00)
(34) Holandia - Chile 2:0 (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 18:00)
Grupa A
23 czerwca, poniedziałek
(35) Kamerun - Brazylia 1:4 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 22:00)
(36) Chorwacja - Meksyk 1:3 (Arena Pernambuco, Recife, godz. 22:00)
Grupa D
24 czerwca, wtorek
(37) Kostaryka - Anglia 0:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, godz. 18:00)
(38) Włochy - Urugwaj 0:1 (Arena das Dunas, Natal, godz. 18:00)
Grupa C
24 czerwca, wtorek
(39) Grecja - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 22:00)
(40) Japonia - Kolumbia 1:4 (Arena Pantanal, Cuiabá, godz. 22:00)
Grupa F
25 czerwca, środa
(41) Nigeria - Argentyna 2:3 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre, godz. 18:00)
(42) Bośnia i Hercegowina - Iran 3:1 (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 18:00)
Grupa E
25 czerwca, środa
(43) Honduras - Szwajcaria 0:3 (Arena da Amazônia, Manaus, godz. 22:00)
(44) Ekwador - Francja 0:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 22:00)
Grupa G
26 czerwca, czwartek
(45) USA - Niemcy 0:1 (Arena Pernambuco, Recife, godz. 18:00)
(46) Portugalia - Ghana 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 18:00)
Grupa H
26 czerwca, czwartek
(47) Algieria - Rosja 1:1 (Arena da Baixada, Kurytyba, godz. 22:00)
(48) Korea Południowa - Belgia 0:1 (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 22:00)
1/8 finału
28 czerwca, sobota
(49 - I) Brazylia - Chile 1:1 (k. 3:2) (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, godz. 18:00)
(50 - II) Kolumbia - Urugwaj 2:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 22:00)
29 czerwca, niedziela
(51 - III) Holandia - Meksyk 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 18:00)
(52 - IV) Kostaryka - Grecja 1:1 (k. 5:3) (Arena Pernambuco, Recife, godz. 22:00)
30 czerwca, poniedziałek
(53 - V) Francja - Nigeria 2:0 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 18:00)
(54 - VI) Niemcy - Algieria 0:0 (dogrywka 2:1) (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre, godz. 22:00)
1 lipca, wtorek
(55 - VII) Argentyna - Szwajcaria 0:0 (dogrywka 1:0) (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 18:00)
(56 - VIII) Belgia - USA 0:0 (dogrywka 2:1) (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 22:00)
Ćwierćfinały
4 lipca, piątek
(57 - I) Francja - Niemcy 0:1 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 18:00)
(58 - II) Brazylia - Kolumbia 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 22:00)
5 lipca, sobota
(59 - III) Argentyna - Belgia 1:0 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 18:00)
(60 - IV) Holandia - Kostaryka 0:0 (k. 4:3) (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 22:00)
Półfinały
8 lipca, wtorek
(61) Brazylia - Niemcy 1:7 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, godz. 22:00)
9 lipca, środa
(62) Holandia - Argentyna 0:0 (k. 2:4) (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 22:00)
Mecz o 3. miejsce
12 lipca, sobota
(63) Brazylia - Holandia 0:3 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 22:00)
Finał
13 lipca, niedziela
(64) Niemcy - Argentyna 0:0 (dogrywka 1:0) (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 21:00)
http://filmmusic.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=2586
http://filmmusic.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=1113
także proponuję to kontynuować, tym razem ja będę liczył wyniki. Zasady takie same:
- typy zgłasza się do godziny rozpoczęcia danego meczu
- do zabawy można dołączyć w każdej chwili
- za wytypowanie wyniku 3 punkty
- za wytypowanie wygranej/remisu/porażki 1 punkt
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: I jeszcze dodatkowo do zasad:
Można obstawiać od razu dowolną ilość meczów, nawet wszystkie jak ktoś chce i do momentu rozpoczęcia meczu można zmieniać swoje typy. Jedna uwaga tylko, w przypadku chęci zmiany, można albo zrobić edycję postu albo dodać nowy, w przypadku edycji zmieniać możemy posty zawierające tylko typy nierozpoczętych meczów. Także nie edytować jeśli już któryś się rozpoczął/skończył, w takim przypadku wyłącznie nowy post. Nie będę uznawał typów z postów, które były edytowane po rozpoczęciu spotkania
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tabela końcowa:
(po 64 meczach)
Zwycięzcą zostaje:
1. Szczypior - 50 pkt
Na kolejnych miejscach uplasowali się:
2. Koper - 43 pkt
3. Mystery - 41 pkt
4. Wawrzyniec - 40 pkt
5. Krelian - 39 pkt
6. nadszyszkownik Kilkujadek - 38 pkt
7. Kaonashi - 36 pkt
8. Templar - 32 pkt
Krzysiek - 32 pkt
10. Bucholc Krok - 31 pkt
Althazan - 31 pkt
12. mrcn24 - 27 pkt
13. WhiteHussar - 26 pkt
Wyniki meczów i nasze typy:
64. Niemcy - Argentyna 0:0 (dogrywka 1:0) (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 13.07, godz. 21:00)
nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 / Wawrzyniec 3:1 / WhiteHussar 4:0 / Templar 1:0 / Krzysiek 3:2 / Kaonashi 9:0 / Krelian 0:1 / Szczypior 1:2 / Althazan 3:1 / mrcn24 3:0 / Bucholc Krok 2:1 / Mystery 1:0 / Koper 1:1 (1 pkt)
63. Brazylia - Holandia 0:3 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 12.07, godz. 22:00)
WhiteHussar 1:2 (1 pkt) / Koper 3:1 / Szczypior 0:0 / Kaonashi 1:1 / mrcn24 1:0 / Althazan 1:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:3 (1 pkt) / Krelian 0:1 (1 pkt) / Krzysiek 1:3 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:2 (1 pkt) / Mystery 1:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 3:2 / Templar 3:1
62. Holandia - Argentyna 0:0 (k. 2:4) (Arena Corinthians, São Paulo - 09.07, godz. 22:00)
Koper 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 (1 pkt) / Krelian 2:1 / Kaonashi 2:0 / Szczypior 2:0 / Wawrzyniec 1:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:1 / Templar 0:2 / WhiteHussar 2:0 / Mystery 2:1 / Althazan 3:1 / Krzysiek 2:2 (1 pkt) / mrcn24 2:1
61. Brazylia - Niemcy 1:7 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 08.07, godz. 22:00)
WhiteHussar 0:3 (1 pkt) / Szczypior 1:0 / Althazan 1:1 / Kaonashi 1:1 / mrcn24 1:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 0:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:0 / Krzysiek 0:2 (1 pkt) / Koper 1:2 (1 pkt) / Krelian 1:1 / Templar 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Mystery 1:2 (1 pkt)
60. Holandia - Kostaryka 0:0 (k. 4:3) (Arena Fonte Nova, Salvador - 05.07, godz. 22:00)
Koper 2:1 / Krzysiek 3:1 / Althazan 2:0 / Wawrzyniec 2:1 / WhiteHussar 2:1 / Szczypior 2:1 / Krelian 2:1 / Bucholc Krok 2:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Kaonashi 2:0 / Mystery 2:1 / Templar 0:1
59. Argentyna - Belgia 1:0 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 05.07, godz. 18:00)
Koper 0:1 / Krzysiek 1:1 / Althazan 2:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / WhiteHussar 2:1 (1 pkt) / Szczypior 1:0 (3 pkt) / Krelian 0:0 / Bucholc Krok 0:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Kaonashi 1:1 / Templar 2:0 (1 pkt) / Mystery 1:1
58. Brazylia - Kolumbia 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza - 04.07 godz. 22:00)
WhiteHussar 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:1 / mrcn24 1:1 / Kaonashi 1:1 / Krzysiek 2:1 (3 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / Mystery 1:2 / Althazan 1:0 (1 pkt) / Szczypior 2:1 (3 pkt) / Krelian 0:0 / Koper 2:2 / Bucholc Krok 0:0 / Templar 1:2
57. Francja - Niemcy 0:1 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 04.07, godz. 18:00)
Templar 0:1 (3 pkt) / WhiteHussar 2:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:0 / mrcn24 0:1 (3 pkt) / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Krzysiek 0:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:2 (1 pkt) / Mystery 0:0 / Althazan 0:2 (1 pkt) / Szczypior 0:0 / Krelian 0:1 (3 pkt) / Koper 1:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:0
56. Belgia - USA 0:0 (dogrywka 2:1) (Arena Fonte Nova, Salvador - 01.07, godz. 22:00)
Koper 2:1 / Templar 0:1 / WhiteHussar 0:1 / mrcn24 1:1 (1 pkt) / Krzysiek 1:2 / Mystery 1:1 (1 pkt) / Althazan 1:0 / Szczypior 2:1 / Wawrzyniec 1:1 (1 pkt) / Krelian 1:0 / Kaonashi 1:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 0:0 (3 pkt)
55. Argentyna - Szwajcaria 0:0 (dogrywka 1:0) (Arena Corinthians, São Paulo - 01.07, godz. 18:00)
Koper 3:2 / Templar 2:0 / WhiteHussar 2:0 / mrcn24 2:1 / Krzysiek 1:1 (1 pkt) / Mystery 1:1 (1 pkt) / Althazan 2:1 / Szczypior 1:0 / Wawrzyniec 1:1 (1 pkt) / Krelian 2:0 / Kaonashi 2:0 / Bucholc Krok 1:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 (1 pkt)
54. Niemcy - Algieria 0:0 (dogrywka 2:1) (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre - 30.06, godz. 22:00)
Koper 3:1 / Templar 4:0 / WhiteHussar 2:1 / Krzysiek 2:0 / Wawrzyniec 4:0 / mrcn24 4:1 / Althazan 3:0 / Kaonashi 3:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 4:0 / Bucholc Krok 3:1 / Szczypior 3:0 / Mystery 2:1 / Krelian 3:1
53. Francja - Nigeria 2:0 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 30.06, godz. 18:00)
Koper 3:1 (1 pkt) / Templar 1:2 / WhiteHussar 2:1 (1 pkt) / Krzysiek 2:0 (3 pkt) / Wawrzyniec 3:1 (1 pkt) / mrcn24 1:1 / Althazan 3:1 (1 pkt) / Kaonashi 2:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:1 (1 pkt) / Szczypior 2:1 (1 pkt) / Mystery 2:1 (1 pkt) / Krelian 1:1
52. Kostaryka - Grecja 1:1 (k. 5:3) (Arena Pernambuco, Recife - 29.06, godz. 22:00)
Koper 1:0 / Templar 3:0 / Kaonashi 2:1 / Wawrzyniec 3:1 / WhiteHussar 1:0 / Szczypior 2:0 / Althazan 0:0 (1 pkt) / mrcn24 3:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 / Mystery 0:1 / Krelian 2:1 / Bucholc Krok 2:0 / Krzysiek 3:1
51. Holandia - Meksyk 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza - 29.06, godz. 18:00)
Koper 1:1 / Templar 2:2 / Kaonashi 2:1 (3 pkt) / Wawrzyniec 2:2 / WhiteHussar 2:1 (3 pkt) / Szczypior 2:1 (3 pkt) / Althazan 1:0 (1 pkt) / mrcn24 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 (3 pkt) / Mystery 2:1 (3 pkt) / Krelian 3:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 / Krzysiek 2:0 (1 pkt)
50. Kolumbia - Urugwaj 2:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 28.06, godz. 22:00)
Koper 2:0 (3 pkt) / Templar 3:1 (1 pkt) / WhiteHussar 2:2 / Wawrzyniec 2:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Althazan 2:0 (3 pkt) / Kaonashi 1:1 / Krzysiek 3:0 (1 pkt) / Mystery 1:1 / Szczypior 0:1 / Krelian 1:2 / Bucholc Krok 2:0 (3 pkt)
49. Brazylia - Chile 1:1 (k. 3:2) (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 28.06, godz. 18:00)
Koper 2:1 / Templar 2:1 / WhiteHussar 2:1 / Wawrzyniec 3:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 / Althazan 4:1 / Kaonashi 2:0 / Krzysiek 3:1 / Mystery 3:2 / Szczypior 2:1 / Krelian 0:1 / Bucholc Krok 2:1
48. Korea Południowa - Belgia 0:1 (Arena Corinthians, São Paulo - 26.06, godz. 22:00)
Koper 1:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 0:1 (3 pkt) / Templar 2:0 / WhiteHussar 2:1 / Szczypior 1:2 (1 pkt) / Mystery 1:2 (1 pkt) / Kaonashi 1:2 (1 pkt) / Althazan 0:1 (3 pkt) / Krelian 0:3 (1 pkt) / Krzysiek 1:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:3 (1 pkt)
47. Algieria - Rosja 1:1 (Arena da Baixada, Kurytyba - 26.06, godz. 22:00)
Koper 2:1 / Wawrzyniec 1:1 (3 pkt) / Templar 2:3 / WhiteHussar 2:2 (1 pkt) / Szczypior 1:1 (3 pkt) / Mystery 1:2 / Kaonashi 1:2 / Althazan 0:2 / Krelian 1:0 / Krzysiek 0:2 / Bucholc Krok 0:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1
46. Portugalia - Ghana 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 26.06, godz. 18:00)
Koper 1:2 / Wawrzyniec 1:1 / Templar 0:3 / WhiteHussar 1:3 / Szczypior 2:1 (3 pkt) / Mystery 2:1 (3 pkt) / Kaonashi 1:1 / Althazan 3:1 (1 pkt) / Krelian 1:2 / Krzysiek 2:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2
45. USA - Niemcy 0:1 (Arena Pernambuco, Recife - 26.06, godz. 18:00)
Koper 1:1 / Wawrzyniec 2:3 (1 pkt) / Templar 0:3 (1 pkt) / WhiteHussar 1:2 (1 pkt) / Szczypior 0:2 (1 pkt) / Mystery 1:2 (1 pkt) / Kaonashi 0:3 (1 pkt) / Althazan 1:1 / Krelian 1:3 (1 pkt) / Krzysiek 1:3 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (1 pkt)
44. Ekwador - Francja 0:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 25.06, godz. 22:00)
Koper 1:3 / Althazan 0:1 / Wawrzyniec 2:3 / Bucholc Krok 1:1 (1 pkt) / mrcn24 0:2 / Mystery 0:2 / Szczypior 1:3 / WhiteHussar 0:4 / Kaonashi 1:2 / Krelian 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Templar 1:4 / Krzysiek 0:3
43. Honduras - Szwajcaria 0:3 (Arena da Amazônia, Manaus - 25.06, godz. 22:00)
Koper 1:3 (1 pkt) / Althazan 0:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 0:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:1 (1 pkt) / mrcn24 2:1 / Mystery 0:1 (1 pkt) / Szczypior 0:2 (1 pkt) / WhiteHussar 0:1 (1 pkt) / Kaonashi 1:2 (1 pkt) / Krelian 0:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Templar 1:3 (1 pkt) / Krzysiek 1:1
42. Bośnia i Hercegowina - Iran 3:1 (Arena Fonte Nova, Salvador - 25.06, godz. 18:00)
Templar 2:1 (1 pkt) / Koper 2:1 (1 pkt) / Althazan 1:2 / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:1 / mrcn24 1:0 (1 pkt) / Mystery 0:0 / Szczypior 0:0 / WhiteHussar 1:1 / Kaonashi 1:2 / Krelian 0:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:1
41. Nigeria - Argentyna 2:3 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre - 25.06, godz. 18:00)
Templar 0:1 (1 pkt) / Koper 1:2 (1 pkt) / Althazan 0:0 / Wawrzyniec 0:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:1 / mrcn24 1:1 / Mystery 1:1 / Szczypior 0:2 (1 pkt) / WhiteHussar 1:1 / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Krelian 1:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (1 pkt)
40. Japonia - Kolumbia 1:4 (Arena Pantanal, Cuiabá - 24.06, godz. 22:00)
Templar 1:3 (1 pkt) / WhiteHussar 1:3 (1 pkt) / Krzysiek 2:2 / Wawrzyniec 2:1 / mrcn24 1:2 (1 pkt) / Mystery 1:2 (1 pkt) / Krelian 0:2 (1 pkt) / Althazan 0:1 (1 pkt) / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:3 (1 pkt) / Koper 1:1 / Bucholc Krok 0:2 (1 pkt) / Szczypior 0:3 (1 pkt)
39. Grecja - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza - 24.06, godz. 22:00)
Templar 0:2 / WhiteHussar 1:2 / Krzysiek 1:2 / Wawrzyniec 0:2 / mrcn24 1:1 / Mystery 1:2 / Krelian 0:2 / Althazan 0:2 / Kaonashi 0:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:3 / Koper 0:2 / Bucholc Krok 1:2 / Szczypior 2:1 (3 pkt)
38. Włochy - Urugwaj 0:1 (Arena das Dunas, Natal - 24.06, godz. 18:00)
Templar 0:1 (3 pkt) / WhiteHussar 1:2 (1 pkt) / Krzysiek 1:0 / Wawrzyniec 1:0 / mrcn24 0:2 (1 pkt) / Mystery 0:0 / Krelian 0:1 (3 pkt) / Althazan 1:3 (1 pkt) / Kaonashi 2:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (1 pkt) / Koper 1:1 / Bucholc Krok 1:2 (1 pkt) / Szczypior 1:1
37. Kostaryka - Anglia 0:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 24.06, godz. 18:00)
Templar 1:3 / WhiteHussar 1:2 / Krzysiek 0:1 / Wawrzyniec 2:2 (1 pkt) / mrcn24 2:1 / Mystery 1:1 (1 pkt) / Krelian 1:1 (1 pkt) / Althazan 1:2 / Kaonashi 1:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Koper 2:1 / Bucholc Krok 1:1 (1 pkt) / Szczypior 2:1
36. Chorwacja - Meksyk 1:3 (Arena Pernambuco, Recife - 23.06 godz. 22:00)
Koper 1:1 / Templar 2:3 (1 pkt) / Althazan 3:1 / Wawrzyniec 0:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:2 / WhiteHussar 1:1 / mrcn24 1:3 (3 pkt) / Szczypior 1:3 (3 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:2 / Mystery 1:0 / Krelian 1:2 (1 pkt) / Kaonashi 2:1 / Krzysiek 2:1
35. Kamerun - Brazylia 1:4 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 23.06 godz. 22:00)
Koper 0:3 (1 pkt) / Templar 0:5 (1 pkt) / Althazan 0:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 0:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:3 (1 pkt) / WhiteHussar 0:2 (1 pkt) / mrcn24 0:3 (1 pkt) / Szczypior 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:3 (1 pkt) / Mystery 0:3 (1 pkt) / Krelian 0:2 (1 pkt) / Kaonashi 0:4 (1 pkt) / Krzysiek 2:2
34. Holandia - Chile 2:0 (Arena Corinthians, São Paulo - 23.06, godz. 18:00)
Koper 2:2 / Templar 1:2 / Althazan 1:1 / Wawrzyniec 1:1 / Bucholc Krok 0:0 / WhiteHussar 2:1 (1 pkt) / mrcn24 1:2 / Szczypior 2:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:2 (1 pkt) / Mystery 1:1 / Krelian 1:1 / Kaonashi 1:1
33. Australia - Hiszpania 0:3 (Arena da Baixada, Kurytyba - 23.06, godz. 18:00)
Koper 1:2 (1 pkt) / Templar 2:1 / Althazan 2:3 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:1 / Bucholc Krok 1:2 (1 pkt) / WhiteHussar 1:1 / mrcn24 3:2 / Szczypior 1:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Mystery 1:2 (1 pkt) / Krelian 0:1 (1 pkt) / Kaonashi 0:2 (1 pkt)
32. USA - Portugalia 2:2 (Arena da Amazônia, Manaus - 23.06, godz. 00:00)
Koper 2:1 / WhiteHussar 1:2 / Althazan 2:3 / Templar 2:1 / mrcn24 1:2 / Kaonashi 1:2 / Krzysiek 0:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Wawrzyniec 2:1 / Bucholc Krok 2:3 / Krelian 0:1 / Mystery 1:3 / Szczypior 1:2
31. Korea Południowa - Algieria 2:4 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre - 22.06, godz. 21:00)
Koper 1:0 / WhiteHussar 1:1 / Althazan 2:0 / Templar 2:1 / mrcn24 3:1 / Kaonashi 2:0 / Krzysiek 2:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:0 / Bucholc Krok 2:1 / Krelian 1:0 / Mystery 1:0 / Szczypior 1:1
30. Belgia - Rosja 1:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 22.06, godz. 18:00)
Koper 2:1 (1 pkt) / WhiteHussar 1:1 / Althazan 1:1 / Templar 1:1 / mrcn24 0:1 / Kaonashi 1:2 / Krzysiek 2:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:2 / Krelian 2:1 (1 pkt) / Mystery 1:1 / Szczypior 1:1
29. Nigeria - Bośnia i Hercegowina 1:0 (Arena Pantanal, Cuiabá - 22.06, godz. 00:00)
Koper 1:2 / WhiteHussar 1:1 / Althazan 1:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Kaonashi 1:1 / Templar 2:1 (1 pkt) / mrcn24 2:2 / Wawrzyniec 0:2 / Krelian 0:2 / Bucholc Krok 1:2 / Szczypior 1:1 / Krzysiek 2:2 / Mystery 1:2
28. Niemcy - Ghana 2:2 (Estádio Castelão, Fortaleza - 21.06, godz. 21:00)
Koper 3:1 / WhiteHussar 4:1 / Althazan 4:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 3:2 / Kaonashi 3:0 / Templar 3:0 / mrcn24 3:0 / Wawrzyniec 4:0 / Krelian 4:1 / Bucholc Krok 3:1 / Szczypior 3:0 / Krzysiek 3:1 / Mystery 3:0
27. Argentyna - Iran 1:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 21.06, godz. 18:00)
Koper 2:0 (1 pkt) / WhiteHussar 3:0 (1 pkt) / Althazan 3:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 4:1 (1 pkt) / Kaonashi 3:0 (1 pkt) / Templar 3:0 (1 pkt) / mrcn24 2:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / Krelian 4:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 3:1 (1 pkt) / Szczypior 3:0 (1 pkt) / Krzysiek 4:0 (1 pkt) / Mystery 3:0 (1 pkt)
26. Honduras - Ekwador 1:2 (Arena da Baixada, Kurytyba - 21.06, godz. 00:00)
Koper 1:2 (3 pkt) / Templar 0:2 (1 pkt) / WhiteHussar 0:2 (1 pkt) / Althazan 0:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 0:2 (1 pkt) / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Krelian 0:3 (1 pkt) / Mystery 0:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:2 (3 pkt) / Wawrzyniec 1:2 (3 pkt) / mrcn24 0:2 (1 pkt) / Szczypior 1:1 / Krzysiek 1:1
25. Szwajcaria - Francja 2:5 (Arena Fonte Nova, Salvador - 20.06, godz. 21:00)
Koper 1:1 / Templar 1:1 / WhiteHussar 1:1 / Althazan 0:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:1 / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Krelian 1:1 / Mystery 0:0 / Bucholc Krok 1:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:1 / mrcn24 1:2 (1 pkt) / Szczypior 0:2 (1 pkt) / Krzysiek 1:4 (1 pkt)
24. Włochy - Kostaryka 0:1 (Arena Pernambuco, Recife - 20.06, godz. 18:00)
Koper 2:1 / Templar 1:1 / WhiteHussar 2:1 / Althazan 2:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Kaonashi 2:0 / Krelian 2:1 / Mystery 2:1 / Bucholc Krok 2:1 / Wawrzyniec 1:1 / mrcn24 3:1 / Szczypior 3:0 / Krzysiek p.c.
23. Japonia - Grecja 0:0 (Arena das Dunas, Natal - 20.06, godz. 00:00)
Koper 1:1 (1 pkt) / Templar 1:0 / WhiteHussar 1:2 / Althazan 1:0 / Krzysiek 2:0 / Mystery 1:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Wawrzyniec 2:0 / Krelian 1:0 / Kaonashi 1:1 (1 pkt) / Szczypior 0:0 (3 pkt) / Bucholc Krok 2:2 (1 pkt) / mrcn24 1:2
22. Urugwaj - Anglia 2:1 (Arena Corinthians, São Paulo - 19.06, godz. 21:00)
Koper 1:2 / Templar 1:2 / WhiteHussar 0:2 / Althazan 1:3 / Krzysiek 1:2 / Mystery 2:1 (3 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:2 / Krelian 1:2 / Kaonashi 0:1 / Szczypior 0:2 / Bucholc Krok 1:2 / mrcn24 1:1
21. Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 19.06, godz. 18:00)
Koper 2:1 (3 pkt) / Templar 3:1 (1 pkt) / WhiteHussar 1:2 / Althazan 1:1 / Krzysiek 3:0 (1 pkt) / Mystery 3:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 3:2 (1 pkt) / Krelian 1:1 / Kaonashi 1:1 / Szczypior 2:1 (3 pkt) / Bucholc Krok 2:0 (1 pkt)
20. Kamerun - Chorwacja 0:4 (Arena da Amazônia, Manaus - 19.06, godz. 00:00)
Koper 0:3 (1 pkt) / Templar 0:2 (1 pkt) / WhiteHussar 0:1 (1 pkt) / Krzysiek 1:2 (1 pkt) / Althazan 0:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (1 pkt) / Szczypior 0:0 / mrcn24 0:0 / Krelian 1:3 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:2 (1 pkt) / Kaonashi 0:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:1 (1 pkt) / Mystery 1:2 (1 pkt)
19. Hiszpania - Chile 0:2 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 18.06, godz. 21:00)
Koper 2:2 / Templar 2:1 / WhiteHussar 3:0 / Krzysiek 2:0 / Althazan 3:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / Szczypior 2:0 / mrcn24 4:1 / Krelian 2:1 / Wawrzyniec 3:1 / Kaonashi 2:1 / Bucholc Krok 2:1 / Mystery 2:1
18. Australia - Holandia 2:3 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre - 18.06, godz. 18:00)
Koper 1:3 (1 pkt) / Templar 1:3 (1 pkt) / WhiteHussar 0:3 (1 pkt) / Krzysiek 0:4 (1 pkt) / Althazan 0:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 0:3 (1 pkt) / Szczypior 0:3 (1 pkt) / mrcn24 1:3 (1 pkt) / Krelian 0:4 (1 pkt) / Wawrzyniec 1:1 / Kaonashi 0:2 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:3 (1 pkt) / Mystery 0:3 (1 pkt)
17. Rosja - Korea Południowa 1:1 (Arena Pantanal, Cuiabá - 18.06, godz. 00:00)
Koper 1:1 (3 pkt) / Templar 2:1 / Krzysiek 2:0 / Wawrzyniec 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 3:1 / WhiteHussar 3:0 / Althazan 1:0 / mrcn24 2:1 / Kaonashi 2:1 / Bucholc Krok 2:2 (1 pkt) / Szczypior 2:1 / Mystery 1:0 / Krelian 1:1 (3 pkt)
16. Brazylia - Meksyk 0:0 (Estádio Castelão, Fortaleza - 17.06, godz. 21:00)
Templar 2:1 / Krzysiek 2:2 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:2 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 / WhiteHussar 2:0 / Althazan 2:1 / mrcn24 1:1 (1 pkt) / Kaonashi 2:0 / Bucholc Krok 2:1 / Szczypior 1:1 (1 pkt) / Mystery 2:1 / Krelian 2:1 / Koper 2:0
15. Belgia - Algieria 2:1 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 17.06, godz. 18:00)
Koper 2:0 (1 pkt) / Templar 3:0 (1 pkt) / Krzysiek 4:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 3:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:0 (1 pkt) / WhiteHussar 2:1 (3 pkt) / Althazan 4:1 (1 pkt) / mrcn24 4:0 (1 pkt) / Kaonashi 3:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 5:0 (1 pkt) / Szczypior 4:1 (1 pkt) / Mystery 3:0 (1 pkt) / Krelian 3:0 (1 pkt)
14. Ghana - USA 1:2 (Arena das Dunas, Natal - 17.06, godz. 00:00)
Koper 1:2 (3 pkt) / Templar 2:1 / Althazan 2:2 / WhiteHussar 3:1 / Krelian 2:1 / Krzysiek 1:1 / Szczypior 0:0 / Mystery 1:2 (3 pkt) / mrcn24 1:1 / Bucholc Krok 2:1 / Wawrzyniec 1:2 (3 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 (3 pkt) / Kaonashi 0:1 (1 pkt)
13. Iran - Nigeria 0:0 (Arena da Baixada, Kurytyba - 16.06 godz. 21:00)
Koper 2:2 (1 pkt) / Templar 1:2 / Althazan 0:3 / WhiteHussar 0:3 / Krelian 0:2 / Krzysiek 0:2 / Szczypior 0:2 / Mystery 0:2 / mrcn24 1:2 / Bucholc Krok 1:3 / Wawrzyniec 0:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:2 (1 pkt) / Kaonashi 1:2
12. Niemcy - Portugalia 4:0 (Arena Fonte Nova, Salvador - 16.06, godz. 18:00)
Koper 2:1 (1 pkt) / Templar 2:1 (1 pkt) / Althazan 1:2 / WhiteHussar 2:1 (1 pkt) / Krelian 3:1 (1 pkt) / Krzysiek 2:2 / Szczypior 1:2 / Mystery 3:1 (1 pkt) / mrcn24 3:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 3:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 3:1 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Kaonashi 2:1 (1 pkt)
11. Argentyna - Bośnia i Hercegowina 2:1 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro - 16.06, godz. 00:00)
Koper 3:1 (1 pkt) / Templar 3:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 3:1 (1 pkt) / Krelian 2:1 (3 pkt) / Krzysiek 2:0 (1 pkt) / Althazan 3:1 (1 pkt) / WhiteHussar 2:1 (3 pkt) / Mystery 3:0 (1 pkt) / Szczypior 3:0 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:2 / mrcn24 3:1 (1 pkt) / Kaonashi 3:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 4:0 (1 pkt)
10. Francja - Honduras 3:0 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre - 15.06, godz. 21:00)
Koper 4:0 (1 pkt) / Templar 4:0 (1 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 4:1 (1 pkt) / Krelian 3:0 (3 pkt) / Krzysiek 3:0 (3 pkt) / Althazan 3:0 (3 pkt) / WhiteHussar 2:0 (1 pkt) / Mystery 3:0 (3 pkt) / Szczypior 3:0 (3 pkt) / Wawrzyniec 3:1 (1 pkt) / mrcn24 4:1 (1 pkt) / Kaonashi 2:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 2:1 (1 pkt)
9. Szwajcaria - Ekwador 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília - 15.06, godz. 18:00)
Koper 1:0 (1 pkt) / Templar 0:1 / nadszyszkownik Kilkujadek 1:2 / Krelian 1:1 / Krzysiek 1:1 / Althazan 1:0 (1 pkt) / WhiteHussar 0:1 / Mystery 1:0 (1 pkt) / Szczypior 1:2 / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / mrcn24 1:1 / Kaonashi 2:1 (3 pkt) / Bucholc Krok 1:1
8. Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 2:1 (Arena Pernambuco, Recife - 15.06, godz. 03:00)
Templar 1:0 (1 pkt) / Althazan 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 (3 pkt) / Koper 3:2 (1 pkt) / mrcn24 0:3 / Krelian 2:1 (3 pkt) / Wawrzyniec 0:3 / Kaonashi 0:2 / Szczypior 1:0 (1 pkt) / Mystery 2:2 / Krzysiek 0:2 / Bucholc Krok 1:2
7. Anglia - Włochy 1:2 (Arena da Amazônia, Manaus - 15.06, godz. 00:00)
Templar 2:1 / Althazan 1:1 / WhiteHussar 1:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:1 (1 pkt) / Koper 1:2 (3 pkt) / mrcn24 0:0 / Krelian 0:0 / Wawrzyniec 0:1 (1 pkt) / Kaonashi 0:0 / Szczypior 0:1 (1 pkt) / Mystery 0:1 (1 pkt) / Krzysiek 1:1 / Bucholc Krok 1:2 (3 pkt)
6. Urugwaj - Kostaryka 1:3 (Estádio Castelão, Fortaleza - 14.06, godz. 21:00)
Templar 3:0 / Althazan 3:0 / nadszyszkownik Kilkujadek 3:0 / Koper 4:1 / mrcn24 4:2 / Krelian 3:0 / Wawrzyniec 5:3 / Kaonashi 2:0 / Szczypior 2:0 / Mystery 3:0 / Krzysiek 2:0 / Bucholc Krok 2:0
5. Kolumbia - Grecja 3:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte - 14.06, 18:00)
Templar 2:0 (1 pkt) / Althazan 0:1 / WhiteHussar 0:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:0 (1 pkt) / Koper 2:0 (1 pkt) / mrcn24 1:2 / Krelian 2:1 (1 pkt) / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / Kaonashi 2:1 (1 pkt) / Szczypior 2:0 (1 pkt) / Mystery 2:1 (1 pkt) / Krzysiek 3:0 (3 pkt) / Bucholc Krok 1:1
4. Chile - Australia 3:1 (Arena Pantanal, Cuiabá - 14.06, godz. 00:00)
Templar 1:0 (1 pkt) / Althazan 2:1 (1 pkt) / Szczypior 0:0 / Kaonashi 3:1 (3 pkt) / Krelian 4:0 (1 pkt) / mrcn24 1:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 0:1 / Mefisto 1:1 / Wawrzyniec 2:0 (1 pkt) / Krzysiek 2:0 (1 pkt) / Mystery 2:0 (1 pkt) / Koper 2:1 (1 pkt) / Bucholc Krok 1:0 (1 pkt)
3. Hiszpania - Holandia 1:5 (Arena Fonte Nova, Salvador - 13.06, godz. 21:00)
Templar 2:0 / Althazan 1:2 (1 pkt) / Szczypior 2:1 / Kaonashi 2:0 / Krelian 1:1 / mrcn24 3:2 / nadszyszkownik Kilkujadek 2:2 / Mefisto 3:2 / Wawrzyniec 3:1 / Krzysiek 3:2 / Mystery 1:1 / Koper 1:1 / Bucholc Krok 2:1
2. Meksyk - Kamerun 1:0 (Arena das Dunas, Natal - 13.06, godz. 18:00)
Templar 1:1 / Althazan 0:0 / Szczypior 2:0 (1 pkt) / Kaonashi 1:0 (3 pkt) / Krelian 0:1 / mrcn24 1:0 (3 pkt) / nadszyszkownik Kilkujadek 2:1 (1 pkt) / Mefisto 2:2 / Wawrzyniec 2:1 (1 pkt) / Krzysiek 0:2 / Mystery 3:1 (1 pkt) / Koper 1:1 / Bucholc Krok p.c.
1. Brazylia - Chorwacja 3:1 (Arena Corinthians, São Paulo - 12.06, godz. 22:00)
Templar 3:1 (3 pkt) / Kaonashi 2:0 (1 pkt) / Szczypior 3:0 (1 pkt) / Althazan 1:1 / mrcn24 3:1 (3 pkt) / Wawrzyniec 2:2 / Krelian 1:0 (1 pkt) / Bucholc Krok 0:0 / Mystery 1:1
Terminarz:
Faza grupowa
Grupa A
12 czerwca, czwartek
(1) Brazylia - Chorwacja 3:1 (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 22:00)
13 czerwca, piątek
(2) Meksyk - Kamerun 1:0 (Arena das Dunas, Natal, godz. 18:00)
Grupa B
13 czerwca, piątek
(3) Hiszpania - Holandia 1:5 (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 21:00)
14 czerwca, sobota
(4) Chile - Australia 3:1 (Arena Pantanal, Cuiabá, godz. 00:00)
Grupa C
14 czerwca, sobota
(5) Kolumbia - Grecja 3:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, 18:00)
Grupa D
14 czerwca, sobota
(6) Urugwaj - Kostaryka 1:3 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 21:00)
15 czerwca, niedziela
(7) Anglia - Włochy 1:2 (Arena da Amazônia, Manaus, godz. 00:00)
Grupa C
15 czerwca, niedziela
(8) Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 2:1 (Arena Pernambuco, Recife, godz. 03:00)
Grupa E
15 czerwca, niedziela
(9) Szwajcaria - Ekwador 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 18:00)
(10) Francja - Honduras 3:0 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre, godz. 21:00)
Grupa F
16 czerwca, poniedziałek
(11) Argentyna - Bośnia i Hercegowina 2:1 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 00:00)
Grupa G
16 czerwca, poniedziałek
(12) Niemcy - Portugalia 4:0 (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 18:00)
Grupa F
16 czerwca, poniedziałek
(13) Iran - Nigeria 0:0 (Arena da Baixada, Kurytyba, godz. 21:00)
Grupa G
17 czerwca, wtorek
(14) Ghana - USA 1:2 (Arena das Dunas, Natal, godz. 00:00)
Grupa H
17 czerwca, wtorek
(15) Belgia - Algieria 2:1 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, godz. 18:00)
Grupa A
17 czerwca, wtorek
(16) Brazylia - Meksyk 0:0 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 21:00)
Grupa H
18 czerwca, środa
(17) Rosja - Korea Południowa 1:1 (Arena Pantanal, Cuiabá, godz. 00:00)
Grupa B
18 czerwca, środa
(18) Australia - Holandia 2:3 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre, godz. 18:00)
(19) Hiszpania - Chile 0:2 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 21:00)
Grupa A
19 czerwca, czwartek
(20) Kamerun - Chorwacja 0:4 (Arena da Amazônia, Manaus, godz. 00:00)
Grupa C
19 czerwca, czwartek
(21) Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 18:00)
Grupa D
19 czerwca, czwartek
(22) Urugwaj - Anglia 2:1 (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 21:00)
Grupa C
20 czerwca, piątek
(23) Japonia - Grecja 0:0 (Arena das Dunas, Natal, godz. 00:00)
Grupa D
20 czerwca, piątek
(24) Włochy - Kostaryka 0:1 (Arena Pernambuco, Recife, godz. 18:00)
Grupa E
20 czerwca, piątek
(25) Szwajcaria - Francja 2:5 (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 21:00)
21 czerwca, sobota
(26) Honduras - Ekwador 1:2 (Arena da Baixada, Kurytyba, godz. 00:00)
Grupa F
21 czerwca, sobota
(27) Argentyna - Iran 1:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, godz. 18:00)
Grupa G
21 czerwca, sobota
(28) Niemcy - Ghana 2:2 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 21:00)
Grupa F
22 czerwca, niedziela
(29) Nigeria - Bośnia i Hercegowina 1:0 (Arena Pantanal, Cuiabá, godz. 00:00)
Grupa H
22 czerwca, niedziela
(30) Belgia - Rosja 1:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 18:00)
(31) Korea Południowa - Algieria 2:4 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre, godz. 21:00)
Grupa G
23 czerwca, poniedziałek
(32) USA - Portugalia 2:2 (Arena da Amazônia, Manaus, godz. 00:00)
Grupa B
23 czerwca, poniedziałek
(33) Australia - Hiszpania 0:3 (Arena da Baixada, Kurytyba, godz. 18:00)
(34) Holandia - Chile 2:0 (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 18:00)
Grupa A
23 czerwca, poniedziałek
(35) Kamerun - Brazylia 1:4 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 22:00)
(36) Chorwacja - Meksyk 1:3 (Arena Pernambuco, Recife, godz. 22:00)
Grupa D
24 czerwca, wtorek
(37) Kostaryka - Anglia 0:0 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, godz. 18:00)
(38) Włochy - Urugwaj 0:1 (Arena das Dunas, Natal, godz. 18:00)
Grupa C
24 czerwca, wtorek
(39) Grecja - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 22:00)
(40) Japonia - Kolumbia 1:4 (Arena Pantanal, Cuiabá, godz. 22:00)
Grupa F
25 czerwca, środa
(41) Nigeria - Argentyna 2:3 (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre, godz. 18:00)
(42) Bośnia i Hercegowina - Iran 3:1 (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 18:00)
Grupa E
25 czerwca, środa
(43) Honduras - Szwajcaria 0:3 (Arena da Amazônia, Manaus, godz. 22:00)
(44) Ekwador - Francja 0:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 22:00)
Grupa G
26 czerwca, czwartek
(45) USA - Niemcy 0:1 (Arena Pernambuco, Recife, godz. 18:00)
(46) Portugalia - Ghana 2:1 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 18:00)
Grupa H
26 czerwca, czwartek
(47) Algieria - Rosja 1:1 (Arena da Baixada, Kurytyba, godz. 22:00)
(48) Korea Południowa - Belgia 0:1 (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 22:00)
1/8 finału
28 czerwca, sobota
(49 - I) Brazylia - Chile 1:1 (k. 3:2) (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, godz. 18:00)
(50 - II) Kolumbia - Urugwaj 2:0 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 22:00)
29 czerwca, niedziela
(51 - III) Holandia - Meksyk 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 18:00)
(52 - IV) Kostaryka - Grecja 1:1 (k. 5:3) (Arena Pernambuco, Recife, godz. 22:00)
30 czerwca, poniedziałek
(53 - V) Francja - Nigeria 2:0 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 18:00)
(54 - VI) Niemcy - Algieria 0:0 (dogrywka 2:1) (Estádio Beira-Rio, Porto Alegre, godz. 22:00)
1 lipca, wtorek
(55 - VII) Argentyna - Szwajcaria 0:0 (dogrywka 1:0) (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 18:00)
(56 - VIII) Belgia - USA 0:0 (dogrywka 2:1) (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 22:00)
Ćwierćfinały
4 lipca, piątek
(57 - I) Francja - Niemcy 0:1 (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 18:00)
(58 - II) Brazylia - Kolumbia 2:1 (Estádio Castelão, Fortaleza, godz. 22:00)
5 lipca, sobota
(59 - III) Argentyna - Belgia 1:0 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 18:00)
(60 - IV) Holandia - Kostaryka 0:0 (k. 4:3) (Arena Fonte Nova, Salvador, godz. 22:00)
Półfinały
8 lipca, wtorek
(61) Brazylia - Niemcy 1:7 (Estádio Mineirão, Belo Horizonte, godz. 22:00)
9 lipca, środa
(62) Holandia - Argentyna 0:0 (k. 2:4) (Arena Corinthians, São Paulo, godz. 22:00)
Mecz o 3. miejsce
12 lipca, sobota
(63) Brazylia - Holandia 0:3 (Estádio Nacional de Brasilia, Brasília, godz. 22:00)
Finał
13 lipca, niedziela
(64) Niemcy - Argentyna 0:0 (dogrywka 1:0) (Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, godz. 21:00)
Ostatnio zmieniony pn lip 14, 2014 00:35 am przez Templar, łącznie zmieniany 22 razy.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln
http://www.lastfm.pl/user/iTemplar
- Templar
- + W.A. Mozart +
- Posty: 9848
- Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
- Lokalizacja: Warsaw City
- Kontakt:
Re: Mundial 2014
No to dawajcie swoje typy, bo pierwszy mecz już za trochę ponad 24 godziny Można obstawiać od razu dowolną ilość meczów, nawet wszystkie jak ktoś chce i do momentu rozpoczęcia meczu można zmieniać swoje typy. Jedna uwaga tylko, w przypadku chęci zmiany, można albo zrobić edycję postu albo dodać nowy, w przypadku edycji edytujemy posty zawierające wyłącznie typy nierozpoczętych meczów. Także nie edytować jeśli już któryś się rozpoczął/skończył, wtedy tylko nowy post. Nie będę uznawał typów z postów, które były edytowane po rozpoczęciu spotkania
Ja obstawiam póki co pierwsze 8 meczów:
1. Brazylia - Chorwacja 3:1
2. Meksyk - Kamerun 1:1
3. Hiszpania - Holandia 2:0
4. Chile - Australia 1:0
5. Kolumbia - Grecja 2:0
6. Urugwaj - Kostaryka 3:0
7. Anglia - Włochy 2:1
8. Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 1:0
Ja obstawiam póki co pierwsze 8 meczów:
1. Brazylia - Chorwacja 3:1
2. Meksyk - Kamerun 1:1
3. Hiszpania - Holandia 2:0
4. Chile - Australia 1:0
5. Kolumbia - Grecja 2:0
6. Urugwaj - Kostaryka 3:0
7. Anglia - Włochy 2:1
8. Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 1:0
Ostatnio zmieniony śr cze 11, 2014 21:56 pm przez Templar, łącznie zmieniany 1 raz.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln
http://www.lastfm.pl/user/iTemplar
Re: Mundial 2014
Dobra to ja na szybko obstawiam pierwszy mecz:
Brazylia - Chorwacja 2:0
Brazylia - Chorwacja 2:0
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.
Re: Mundial 2014
To ja też na szybko:
Brazylia - Chorwacja 3:0
Brazylia - Chorwacja 3:0
Re: Mundial 2014
Brazylia - Chorwacja 1:1
Re: Mundial 2014
Może dodatkowy punkt za wytypowanie w którym meczu Klose przebije Ronaldo
http://eurosport.onet.pl/mundial-2014/r ... semu/etw66
http://eurosport.onet.pl/mundial-2014/r ... semu/etw66
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.
Re: Mundial 2014
pojebało? przecież Anglia od lat słaba jak zawszeTemplar pisze: 7. Anglia - Włochy 2:1
Re: Mundial 2014
Coś czuję, że dopóki nie wyjdzie jakiś nowy Desplat, Zimmer albo Tyler to pewnie będzie najgorętszy temat na forum
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.
- Marcin
- Początkujący orkiestrator
- Posty: 538
- Rejestracja: pn wrz 16, 2013 16:59 pm
- Lokalizacja: Gąsawa
Re: Mundial 2014
Hej, powinniście też wprowadzić jakieś dodatkowe punkty, za wytypowanie wyniku do przerwy Ja obstawiam tak: Brazylia - Chorwacja 3:1 (2:0 do przerwy)
Będę szczery, Tylko Jerry
- Templar
- + W.A. Mozart +
- Posty: 9848
- Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
- Lokalizacja: Warsaw City
- Kontakt:
Re: Mundial 2014
A Włosi to niby w takiej mistrzowskiej formie są teraz? Jak dla mnie obecnie są na podobnym poziomie, spodziewam się maksymalnie przewagi w postaci 1 bramki, być może remis będzie. Ale wolę Anglię, dlatego na nich postawiłemMefisto pisze:pojebało? przecież Anglia od lat słaba jak zawsze
Punkty tylko za to co wymieniłem w pierwszym poście, nic już nie będziemy dodawać, ale zapraszam do dzielenia się wszystkimi typami jakie wam tylko przyjdą do głowy, zawsze można później napisać "Ha, a nie mówiłem?"
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln
http://www.lastfm.pl/user/iTemplar
- Wawrzyniec
- Hans Zimmer
- Posty: 33940
- Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
- Kontakt:
Re: Mundial 2014
Według typowanie dla samych punktów, nie jest wystarczająco motywujące. I uważam, że np. przy zdobyciu tylu i tylu punktów powinny jakieś przywileje przypadać: np. możliwość użycia gifa na forum, możliwość wklejenia zdjęcia z sesji nagraniowej w głównym dziale, czy też możność offtopa.
#WinaHansa #IStandByDaenerys
Re: Mundial 2014
Ale oni zawsze mają dobrą obronę, więc 2:1 to w tym wypadku jak 5:0 z innymi drużynami Ja bym obstawiał 1:0 dla którejś z tych drużyn jeśli już, ale szczerze, to mi się nie chce bawić, wolę chłonąć futbol i czekać na to, co sędziowie nadrukująTemplar pisze:A Włosi to niby w takiej mistrzowskiej formie są teraz?
- Wawrzyniec
- Hans Zimmer
- Posty: 33940
- Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
- Kontakt:
- Krelian
- Ghostwriter znanego twórcy
- Posty: 893
- Rejestracja: pn sty 11, 2010 20:28 pm
- Lokalizacja: Bytom
Re: Mundial 2014
Mój typ
Brazylia - Chorwacja 1:0
Brazylia - Chorwacja 1:0