Po co wogóle FILMMUSIC.PL ?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Edek

Po co wogóle FILMMUSIC.PL ?

#1 Post autor: Edek » pn lip 18, 2005 21:19 pm

Po co wogóle powstał ten portal ?? Niechce nikogo obrazić, ale wydaję mi się to bezsensu. Newsy to praktycznie macie takie same jak konkurencja (która moim zdaniem jest o wiele lepsza). Nie lepiej połączyć siły i stworzyć jeden silny portal. A nie się dzielić na dwa. :?:

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#2 Post autor: Ghostek » pn lip 18, 2005 21:59 pm

Witam panie Edziu. Masz pan zaszczyt, że ja odpowiem na nurtujące pana pytania 8)

Otóż, po cóż nam filmmusic?... Równie dobrze można by się zapytać po co nam kilka partii w rządzie skoro może być jedna doskonała jak PZPR? Po co nam kilkadziesiąt produktów tego samego typu, kiedy można wprowadzić jeden, który mógłby zwolnić zbędne miejsce na półkach sklepowych? Po co nam wiele kobiet jak możemy mieć jedną... no dobra zapędziłem się :P. Genralnie chodzi o to, by tworzyć w tym zarośniętym pajęczyną państwie jakiś ruch stymulujący rozwój zainteresowania tym tematem. Bez konkurencji nie ma mowy o rozwoju rynku, tak samo bez konkurencji na polu infromacyjnym traktującym o muzyce filmowej... robi się po prostu zastój. Fajnie działać z myślą, że przyczynia się do rozwoju, taka jest nasza rola i sens istnienia.

Poruszając temat newsów. Idealny przykład mamy w telewizyjnych serwisach infomacyjnych. Nikt sie nie dzieli miedzy sobą, tym o czym ma pisać ani mówić, tylko każdy robi swoje... O ile sobie dorze sobie przypominam to nie uzgadniałem z "konkurencją" tego jakie newsy oni umieszcają na swojej stronie, a jakie my. Po prostu gdy pojawia się jakaś ciekawa informacja, publikujemy ją... nie bierzemy odpowiedzialności, za to, że na przykład "konkurencja" też taką wiadomsoć sobie umieści.

Połaczenie sił? Czemu nie! Jesteśmy za! Współpraca wymaga jednak OBUSTRONNEJ otwartości, czego najwyraźniej brakuje "konkurencji".

Pozdrawiam i życzę miłej lektury filmmusic.pl :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: Po co wogóle FILMMUSIC.PL ?

#3 Post autor: Tomek » wt lip 19, 2005 19:50 pm

Edek pisze:Po co wogóle powstał ten portal ?? Niechce nikogo obrazić, ale wydaję mi się to bezsensu. Newsy to praktycznie macie takie same jak konkurencja (która moim zdaniem jest o wiele lepsza). Nie lepiej połączyć siły i stworzyć jeden silny portal. A nie się dzielić na dwa. :?:
A ja chciałbym powiedzieć tylko Edkowi, że konkurencja absolutnie nie ma monopolu na newsy bo lwia ich część to zwykłe przepisy z Music From the Movies (nie podając nawet żródła), więc każdy portal ma do nich takie samo albo żadne prawo...
Obrazek

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#4 Post autor: Mariusz Tomaszewski » śr lip 20, 2005 10:24 am

Mam zapytanie do szanownego pana Edzia. W czym to konkurencja jest od nas zdecydowanie lepsza? :shock: Pytam, żebyśmy wiedzieli co źle robimy i mogli się poprawić :P
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

#5 Post autor: Łukasz Waligórski » śr lip 20, 2005 11:38 am

Pan Edek jakieś dziwne pytania zadaje. Oczywiście że ten portal jest potrzebny. Im więcej takich stron tym poziom recenzji, artykułów i innych publikacji poświęconych muzyce filmowej rośnie. Mam nadzieję, że wkrótce powstanie więcej takich inicjatyw i muzyka filmowa wkroczy także w inne media jak radio i telewizja.

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#6 Post autor: dziekan » sob kwie 24, 2010 12:00 pm

Łukasz Waligórski pisze:Pan Edek jakieś dziwne pytania zadaje. Oczywiście że ten portal jest potrzebny. Im więcej takich stron tym poziom recenzji, artykułów i innych publikacji poświęconych muzyce filmowej rośnie. Mam nadzieję, że wkrótce powstanie więcej takich inicjatyw i muzyka filmowa wkroczy także w inne media jak radio i telewizja.
Zgadzam sie z Panem Waligórskim,ale najpierw trzeba porządek zrobic,usunąc offtopy i miec pociąg do merytorycznnej dyskusji.
Ja tego nie mam dlatego na wskutek drastycznych zmian na forum powoli usuwam sie cien,poniewaz teraz żeby udzielac sie swobodnie na tym forum to trzeba miec porządne wymagania sprzętowe. :P

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#7 Post autor: Marek Łach » sob kwie 24, 2010 12:04 pm

Odgrzebałeś temat sprzed 5 lat tylko po to, żeby mod teraz musiał przenosić to do innego działu...

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#8 Post autor: dziekan » sob kwie 24, 2010 12:09 pm

Marek Łach pisze:Odgrzebałeś temat sprzed 5 lat tylko po to, żeby mod teraz musiał przenosić to do innego działu...
Chce tylko pokazac na czym polega wasz geniusz wprowadzania takich zmian :P

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#9 Post autor: Marek Łach » sob kwie 24, 2010 12:12 pm

Pomysł zmian nie jest zły, jeśli weźmie się pod uwagę, że takie tematy odgrzebujecie wy dwaj z Adamem, czyli zaledwie 2 użytkowników z całego forum.

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#10 Post autor: dziekan » sob kwie 24, 2010 12:16 pm

Marek Łach pisze:Pomysł zmian nie jest zły, jeśli weźmie się pod uwagę, że takie tematy odgrzebujecie wy dwaj z Adamem, czyli zaledwie 2 użytkowników z całego forum.

Odpisałem na temat przeciez :)
A poza tym nie mam zamiaru robic tutaj offtopa,ale chcąc niechcąc offtop i tak prędzej czy poźniej tutaj zawita :wink:

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#11 Post autor: Marek Łach » sob kwie 24, 2010 12:18 pm

Taaa i zupełnie niewinnie zajrzałeś 10 stron wstecz szukając tematów do odkopania :P Koprze, Babuchu, wywalcie to do offtopa

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#12 Post autor: dziekan » sob kwie 24, 2010 12:21 pm

Marek Łach pisze:Taaa i zupełnie niewinnie zajrzałeś 10 stron wstecz szukając tematów do odkopania :P Koprze, Babuchu, wywalcie to do offtopa

GESTAPO NORMALNIE :P

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#13 Post autor: Adam » wt kwie 27, 2010 09:41 am

Her Flick i upadła madonna z jednym cycem Van Klompa :lol:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#14 Post autor: Althazan » wt kwie 27, 2010 10:37 am

A ten Edek to jest z SAE :?: Obrazek

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#15 Post autor: Bucholc Krok » wt kwie 27, 2010 10:39 am

A bo to jeden Edek na świecie? :) I lepiej, żeby to nie był TEN.. :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ