Po co wogóle FILMMUSIC.PL ?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#16 Post autor: Adam » wt kwie 27, 2010 10:43 am

Marek Łach pisze:Odgrzebałeś temat sprzed 5 lat tylko po to, żeby mod teraz musiał przenosić to do innego działu...
dlatego właśnie na Soundtracks.pl jest mniej postów - bo wszystkie starocie są z automatu usuwane - niewazne jaki temat i czy oftop czy nie - jesli mają więcej niż określony w danej chwili wiek (zwykle ustalam sobie rok lub max dwa - w zależnosci od weny).. forum jest regularnie czyszczone i ubywa na nim postów czasami - ale jest zawsze czysto, zawsze sucho i zawsze pewnie - jak u Bucholca wśród archeologii na półkach i jak z Always :D

a tutaj na forum są czasem takie dziecinne bzdury w starociach, że nie chce mi się nawet odkopywać ich, żeby komuś obciachu tym nie robic - szczególnie "redaktorowi" od Zimmera :lol: ("mamusiu ukradli mi newsa", "mamusiu on pisze słabo a ja zajebiście przecież i czemu mnie nie kochają za to a jego tak") ;-) ..ale czasem mnie korci nie powiem 8) tylko że ja potrafie tego nie robić a Dziekan odkopuje te obciachowe starocie specjalnie dla beki i sami robicie sobie burdel :D

Także Babuch - nasz moderze dyktatorze, rozważ moje sugestie to nie bedzie problemów z odkopywaniem :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#17 Post autor: Bucholc Krok » wt kwie 27, 2010 11:25 am

Adam Krysiński pisze:dlatego właśnie na Soundtracks.pl jest mniej postów - bo wszystkie starocie są z automatu usuwane - niewazne jaki temat i czy oftop czy nie
No i dlatego jest to bez sensu.. Co innego, gdyby były kasowane tylko te offtopowe bzdety, które wszędzie tu wypisujecie.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ