Komórki ;)

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Komórki ;)

#16 Post autor: Adam » wt paź 22, 2013 18:46 pm

powiem tak, dostaję dobre propozycje ceny za odkup, więc nie bardzo :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13109
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Komórki ;)

#17 Post autor: lis23 » sob paź 26, 2013 14:22 pm

Czy po pierwszym rozładowaniu baterii muszę ją ładować 12 - 24 godziny? ( od zera do 100% naładowała się w ok. 3 h ale rodzinka mówi, że to za krótko i że mam ją ładować przez 24 h.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Komórki ;)

#18 Post autor: Templar » sob paź 26, 2013 14:34 pm

Tam jest akumulator litowo-jonowy, także nie trzeba. A i tego typu akumulatorów lepiej nie rozładowywać do końca, powinno się ładować już wtedy gdy pozostało jeszcze kilka procent.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13109
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Komórki ;)

#19 Post autor: lis23 » wt paź 29, 2013 13:06 pm

Da się jakoś powiększyć wyświetlaną stronę internetową? - nawet w poziomie nic nie widzę ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Komórki ;)

#20 Post autor: Templar » wt paź 29, 2013 22:17 pm

lis23 pisze:Da się jakoś powiększyć wyświetlaną stronę internetową? - nawet w poziomie nic nie widzę ;)
Musisz rozsunąć 2 palce:

Obrazek
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Komórki ;)

#21 Post autor: Wojteł » ndz lis 24, 2013 15:25 pm

To ja mam problem, z którym zapewne raz dwa upora się Templar, o ile będzie mu się chciało ;)

Całe życie byłem posiadaczem telefonów typu cegła. Generalnie dało się z nich wysłać smsa, zadzwonić, teoretyczne cyknąc jakąś fotę, ale żeby zobaczyć, co jest na zdjęciu trzeba było zdac się bardziej na wyobraźnię niż na oczy.

Ostatnio jednak nabyłem Samsunga Galaxy Trend. No i po miesiącu jako tako już umiałem pisać smsy, dzwonić, oglądać gołe baby na internetach czy pisać szajs na fejsie. Jakkolwiek mój komputer po podłączeniu kablem USB nie czyta samsunga. Instalowałem jakieś kiesy, inne sresy, ale kabel ani wi-fi dalej go nie czytały. Niby dało się coś tam pogmerać w pamięci telefonu, jeśli podłączałem go jako aparat, jakkolwiek wszystko to było nie przejrzyste i miałem dostęp tylko do zdjęć z telefonu (do żadnego dźwięku ani niczego innego dostępu już nie miałem). Jakiś pomysł?
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Komórki ;)

#22 Post autor: Templar » ndz lis 24, 2013 17:01 pm

Wejdź w Ustawienia -> Informacje o telefonie -> i tutaj chyba powinny być jakieś "Ustawienia dodatkowe" czy coś w tym stylu i jak tam klikniesz to musisz włączyć Samsung Kies.

Następnie Ustawienia -> Opcje programistyczne (jeśli tego nie ma nigdzie, to wejdź najpierw w Ustawienia -> Informacje o telefonie i zacznij klikać na "Numer kompilacji" jakoś tak ok. 10 razy trzeba kliknąć i pojawi się komunikat "Jesteś programistą!") -> Zaznacz "Debugowanie USB"

Teraz Ustawienia -> Pamięć -> Połączenie USB z komputerem -> Zaznacz "Urządzenie multimedialne (MTP)"

Włącz Kies i podłącz telefon kablem USB. No i sprawdź czy coś wykrywa teraz, sprawdź też czy przypadkiem Windows nie wykrywa telefonu jako dysk zewnętrzny.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Komórki ;)

#23 Post autor: Wojteł » ndz lis 24, 2013 18:15 pm

Dzięki, sprawdze w wolnej chwili i opisze wyniki :)
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13109
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Komórki ;)

#24 Post autor: lis23 » wt lis 26, 2013 16:46 pm

Da się na Galaxy S III zainstalować flaska pod Androida?
póki co, nie mogę się zalogować na konto Google / sklep Play /, wpisuję login i hasło i wychodzi mi, że nie można nawiązać stabilnego połączenia z serwerem - przekierowuje mnie do Wi - Fi, co mam tam zrobić?.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Komórki ;)

#25 Post autor: Templar » wt lis 26, 2013 18:45 pm

lis23 pisze:Da się na Galaxy S III zainstalować flaska pod Androida?
Flash ogólnie już nie jest wspierany na Androidzie, ale ostatnią wersję można nadal pobrać:

http://download.macromedia.com/pub/flas ... er_ics.apk

i działa z niektórymi przeglądarkami jak np. Firefox.
lis23 pisze:póki co, nie mogę się zalogować na konto Google / sklep Play /, wpisuję login i hasło i wychodzi mi, że nie można nawiązać stabilnego połączenia z serwerem - przekierowuje mnie do Wi - Fi, co mam tam zrobić?.
Ale cały czas tak masz, czy teraz ten problem się pojawił? Bo czasem coś takiego pojawia się, ale po kilku, kilkunastu godzinach problem znika. A jak cały czas masz to spróbuj usunąć swoje konto Google w Ustawienia->Konta i dodaje je na nowo. Jak dalej nic to chyba tylko przywrócenie do ustawień fabrycznych.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13109
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Komórki ;)

#26 Post autor: lis23 » wt lis 26, 2013 18:49 pm

Templar pisze:
lis23 pisze:Da się na Galaxy S III zainstalować flaska pod Androida?
Flash ogólnie już nie jest wspierany na Androidzie, ale ostatnią wersję można nadal pobrać:

http://download.macromedia.com/pub/flas ... er_ics.apk

i działa z niektórymi przeglądarkami jak np. Firefox.


Ale cały czas tak masz, czy teraz ten problem się pojawił? Bo czasem coś takiego pojawia się, ale po kilku, kilkunastu godzinach problem znika. A jak cały czas masz to spróbuj usunąć swoje konto Google w Ustawienia->Konta i dodaje je na nowo. Jak dalej nic to chyba tylko przywrócenie do ustawień fabrycznych.
A jak pobrać tego Flash Playera na komórkę? - próbowałem poza sklepem Samsunga i Play ale się nie da, komórka to blokuje - w sklepie Samsunga nie ma i ponoć w Play też już nie ma

co do sklepu Play to dzisiaj próbowałem się pierwszy raz zalogować i tak mam.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Komórki ;)

#27 Post autor: Templar » wt lis 26, 2013 18:54 pm

Ustawienia->Zabezpieczenia->Zaznacz "Nieznane źródła"

Następnie poprzez przeglądarkę na telefonie wejdź na forum i kliknij w ten link, który Ci podałem, zacznie się pobierać. W Menu wejdź w Pobrane i kliknij na ten plik, żeby zainstalować.

A ze sklepu Google pobierz Firefoxa i możesz na nim korzystać z Flasha.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13109
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Komórki ;)

#28 Post autor: lis23 » wt lis 26, 2013 21:44 pm

Templar pisze:Ustawienia->Zabezpieczenia->Zaznacz "Nieznane źródła"

Następnie poprzez przeglądarkę na telefonie wejdź na forum i kliknij w ten link, który Ci podałem, zacznie się pobierać. W Menu wejdź w Pobrane i kliknij na ten plik, żeby zainstalować.

A ze sklepu Google pobierz Firefoxa i możesz na nim korzystać z Flasha.
Na razie nie zrobię nic, gdyż całkowicie mi znikł internet z komórki - " nie można wczytać wyników wyszukiwania ponów próbę "
może coś namieszałem próbując się zalogować na konto Google?.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Komórki ;)

#29 Post autor: Templar » wt lis 26, 2013 23:02 pm

Ustaw na nowo WiFi w telefonie.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13109
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Komórki ;)

#30 Post autor: lis23 » wt lis 26, 2013 23:22 pm

Wi Fi mam włączone, są dwie sieci, jedna jest dostępna, druga, zabezpieczona i nic nie daje wyłączenie i włączenie Wi Fi.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ