Gry / W co ostatnio graliście?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Agent
Zdobywca Oscara
Posty: 2049
Rejestracja: śr cze 29, 2011 10:02 am

Re: Games

#31 Post autor: Agent » pt maja 24, 2013 09:55 am

Lis zniszczył system tym Batmanem Arkham City z batarangiem 8)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Games

#32 Post autor: Templar » pt maja 24, 2013 13:47 pm

Agent pisze:Lis zniszczył system tym Batmanem Arkham City z batarangiem 8)
To Arkham Asylum, też to mam, ale taki sobie ten batarang.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13113
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#33 Post autor: lis23 » pt maja 24, 2013 15:05 pm

Templar pisze:
Agent pisze:Lis zniszczył system tym Batmanem Arkham City z batarangiem 8)
To Arkham Asylum, też to mam, ale taki sobie ten batarang.
Dałem trzy dychy, więc się opłacało i grę mam podwójnie ;)
szkoda mi EK AC, bo tam była figurka :?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Games

#34 Post autor: Bucholc Krok » pt maja 24, 2013 17:38 pm

lis23 pisze:To ja się może jeszcze swoją kolekcją pochwalę :P
Space Marine tylko jako edycja specjalna? :P A ta zastawa stołowa to z której kolekcjonerki? ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Games

#35 Post autor: Templar » pt maja 24, 2013 17:41 pm

Bucholc Krok pisze:A ta zastawa stołowa to z której kolekcjonerki? ;)
Obrazek

:mrgreen:
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Games

#36 Post autor: Bucholc Krok » pt maja 24, 2013 17:44 pm

:mrgreen:
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13113
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#37 Post autor: lis23 » pt maja 24, 2013 17:56 pm

Jaka znowu zastawa?.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Games

#38 Post autor: Kaonashi » pt maja 24, 2013 18:00 pm

lis23 pisze:Jaka znowu zastawa?.
Ano taka:
Obrazek
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Games

#39 Post autor: Koper » pt maja 24, 2013 18:48 pm

lis23 pisze:oraz serię " Crysis "
o, właśnie, o opinię na temat tej gry chciałem zapytać was. Bo pamiętam, że "Crysis" wyszedł jakoś w podobnym czasie, co drugi "Far Cry" i wiele było dyskusji, która gierka lepsza. Powiem wam tak, o ile "Far Cry 2" mnie wciągnął tak, że potem grałem i w trójkę i w Blood Dragon, o tyle pożyczone od znajomego "Crysis" mnie znudziło i nie dotarłem zbyt daleko w tej grze. Graficznie było świetne, nie powiem, ale totalnie mnie nie wciągnęło klimatem, rozgrywką, czy fabułą (pamiętam, że na początku była tam jakaś zżyna z "Predatora"). Wam ona leży? I czy kolejne odsłony są ciekawsze? :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13113
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#40 Post autor: lis23 » pt maja 24, 2013 19:37 pm

Hmmm ... wszak to pierwszy " Crysis " jest najlepszy, przede wszystkim ze względu na to, że gracz ma tu największą swobodę likwidacji celów / jak w serii " Far Cry " /, fabuła też jest niezła, a i klimacik jest
dwójka i trójka są już liniowe, choć trójka próbuje być czymś pomiędzy jedynką i dwójką / na razie trójki nie ukończyłem, gdyż mam jakieś artefakty na moim GTX 570 - gram na wysokich i po prawej stronie obrazu mam piksele, kwadraciki w takiej " szachownicy ", ponoć występuje to na wielu GeForcach / i ma jeszcze lepszą grafikę ;)
ja czekam obecnie na nowego " Call of Juarez " z komiksową grafiką, ale pudełkowa wersja gry ma się ukazać, ponoć 31 maja.
Aha, polecam też obie części " Borderlands " - taki mix strzelanki z Diabli z perspektywy pierwszej osoby i z komiksową grafiką :P
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Games

#41 Post autor: Koper » pt maja 24, 2013 20:23 pm

Borderlandsy mam i cenię.
Obecnie bawię się w Dead Space (co prawda to nie FPS ale TPS) - mało to oryginalne, ale jednak wciągające.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13113
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#42 Post autor: lis23 » pt maja 24, 2013 20:27 pm

Koper pisze:Borderlandsy mam i cenię.
Obecnie bawię się w Dead Space (co prawda to nie FPS ale TPS) - mało to oryginalne, ale jednak wciągające.
Pierwszy " Dead Space " jest całkiem oryginalny, min. ze względu na prawie brak interfejsu w grze, a co do " Borderlands " to mam tylko jedynkę w wersji " Game of the years " i nie miałem jeszcze okazji grać w co opa ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13113
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#43 Post autor: lis23 » pt maja 24, 2013 21:33 pm

Hmmm ... Wiecie może, czy starsze tytuły, takie jak " Age of Empires III " wraz z dodatkami, czy " Spellforce 2 " pójdą mi FULLHD na monitorze 16:9?.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Games

#44 Post autor: Templar » pt maja 24, 2013 21:39 pm

Koper pisze:o, właśnie, o opinię na temat tej gry chciałem zapytać was. Bo pamiętam, że "Crysis" wyszedł jakoś w podobnym czasie, co drugi "Far Cry" i wiele było dyskusji, która gierka lepsza. Powiem wam tak, o ile "Far Cry 2" mnie wciągnął tak, że potem grałem i w trójkę i w Blood Dragon, o tyle pożyczone od znajomego "Crysis" mnie znudziło i nie dotarłem zbyt daleko w tej grze. Graficznie było świetne, nie powiem, ale totalnie mnie nie wciągnęło klimatem, rozgrywką, czy fabułą (pamiętam, że na początku była tam jakaś zżyna z "Predatora"). Wam ona leży? I czy kolejne odsłony są ciekawsze? :P
Bo Crysis jest strasznie nudny, dla mnie to jedna z najbardziej przereklamowanych gier. W sumie cały hype jest z powodu grafiki, przyznaję, grafa jest naprawdę świetna, ale to człowiek się pozachwyca kilkadziesiąt minut, a później już lipa, bo sama rozgrywka i fabuła nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Kolejne części to są jeszcze nudniejsze, a i też graficznie nie ma zbyt dużego postępu względem jedynki, także jak Ci się jedynka nie podobała, to raczej nie ma po co sięgać po kolejne części.

A tak w ogóle to Koper na czym Ty grasz, na PC czy jakiejś konsoli?


lis23 pisze:Hmmm ... Wiecie może, czy starsze tytuły, takie jak " Age of Empires III " wraz z dodatkami, czy " Spellforce 2 " pójdą mi FULLHD na monitorze 16:9?.
AoE 3 - normalnie, w ustawieniach można wybrać rozdzielczości 16:9
Spellforce 2 - trzeba edytować pliki .ini:

http://www.wsgf.org/dr/spellforce-2-shadow-wars
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13113
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#45 Post autor: lis23 » pt maja 24, 2013 21:44 pm

Templar pisze:
Bo Crysis jest strasznie nudny, dla mnie to jedna z najbardziej przereklamowanych gier. W sumie cały hype jest z powodu grafiki, przyznaję, grafa jest naprawdę świetna, ale to człowiek się pozachwyca kilkadziesiąt minut, a później już lipa, bo sama rozgrywka i fabuła nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Kolejne części to są jeszcze nudniejsze, a i też graficznie nie ma zbyt dużego postępu względem jedynki, także jak Ci się jedynka nie podobała, to raczej nie ma po co sięgać po kolejne części.

A tak w ogóle to Koper na czym Ty grasz, na PC czy jakiejś konsoli?


AoE 3 - normalnie, w ustawieniach można wybrać rozdzielczości 16:9
Spellforce 2 - trzeba edytować pliki .ini:

http://www.wsgf.org/dr/spellforce-2-shadow-wars
Mnie tam " Crysis " nie nudził, a jeszcze bardziej podobał mi się dodatek " Warhead ", dwójka też jest fajna, choć liniowa, trójka też jest ok, choć ponoć krótka
aha, polecam jeszcze " Deus Ex Human Revolution " - sam muszę skończyć tę grę, w której utknąłem w ... 2011 roku .... i chyba będę musiał zacząć od nowa, bo zupełnie zapomniałem, jak się w to gra ...
dzięki, a czy AoE będzie w rozdziałce 1020x1080?.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ