Coming Out 2013

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Mefisto

Coming Out 2013

#1 Post autor: Mefisto » pt kwie 05, 2013 03:44 am

Najpierw lisu23 przyznał, że nie zna właściwie w ogóle starszej twórczości J. Williamsa (a potem okazało się, że właściwie niczego, co powstało przed jego własnymi narodzinami - w związku z tym niedługo rząd zmieni AD i BC odpowiednio na LD i BL, żeby kontrowersje były mniejsze).

Potem Paweł S. się otworzył i zaczął płakać, bo nie zna twórczości Ennia M. (o dziwo beki nie było, czas to nadrobić: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ).

W międzyczasie było też parę faili Wawrzyńca O., ale chłopak się stara i należy docenić jego niezmącone pokłady nadziei w RCP, etc.

Teraz czekamy na kolejne ujawnienia. Nie wstydźcie się! Lepiej walnąć otwarte karty tu, na stole, niż żeby potem wyszło szydło w dyskusji. To jest Wasza szansa!

UWAGA! W TYM TEMACIE NIE MOŻNA SIĘ ŚMIAĆ Z PRZYZNAJĄCYCH SIĘ GRZESZNIKÓW!

hp_gof

Re: Coming Out 2013

#2 Post autor: hp_gof » pt kwie 05, 2013 09:27 am

Tobie się nie nudzi? :mrgreen:
Widząc tytuł tego tematu zastanawiałem się czy chodzi o to jakie nowe scory "wychodzą" w 2013 roku (choć podobny temat już jest, więc wydało mi się to dziwne) czy ktoś zamierza ogłosić swoją orientację seksualną bądź też (co gorsza) ujawnić czyjąś (niezbyt miłe by to było). A się okazuje, że Mefisto wymyślił coś jeszcze bardziej... oryginalnego, (że tak się wyrażę).
No ok, to ja ujawniam, że nie słucham prawie niczego poza Desplatem :!: (nic nowego, co nie? :P) Co czyni mnie (wg terminologii Wawrzyńca) überfanbojem czy nawet hipermegaüberfanbojem i mówię to "out and proud" ;) I w tym miejscu moja deklaracja trochę siada, bo niestety w pierwszej połowie roku nie wychodzi nic nowego od Desplata, więc odkładam go na dalszy plan i słucham jednak innych rzeczy: ostatnio Giacchino - MI4 i John Carter (w połączeniu z nadrabianiem filmów), a także Blancanieves Vilallongi na przykład. A tak to generalnie w tym leniwym sezonie przedwiosennym słucham mniej muzyki niż w sezonie oscarowym, poza tym po zajęciach z otorrino boję się, że przedwcześnie ogłuchnę ;)

Szczypior
George Lucas
Posty: 3327
Rejestracja: wt sty 24, 2012 12:48 pm

Re: Coming Out 2013

#3 Post autor: Szczypior » pt kwie 05, 2013 09:45 am

To i ja zdradzę Wam mój przerażający sekret. Mam coś podobnego do Pawła S., tyle że ja poza Królem Lwem i tematem z Crimson Tide nie znam twórczości Hansa Z. i całego RCP (no może też poza tematem z POTC, no ale tego nie da się nie znać).

Let the beka begin :P
P.S. Uprzedzam, że nie chcę być honorowym patronem pewnego tematu :)

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Coming Out 2013

#4 Post autor: DanielosVK » pt kwie 05, 2013 09:55 am

W dzieciństwie nie oglądałem Dragon Balla. :P
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Szczypior
George Lucas
Posty: 3327
Rejestracja: wt sty 24, 2012 12:48 pm

Re: Coming Out 2013

#5 Post autor: Szczypior » pt kwie 05, 2013 10:01 am

Nie tylko Ty :P

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Coming Out 2013

#6 Post autor: Marek Łach » pt kwie 05, 2013 11:26 am

Szczypior pisze:nie znam twórczości (...) całego RCP (no może też poza tematem z POTC, no ale tego nie da się nie znać).
Szczęściarz. :P Ja się nie będę śmiał, tylko Ci zazdroszczę. :D

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Coming Out 2013

#7 Post autor: Wojteł » pt kwie 05, 2013 12:23 pm

hp_gof pisze: (wg terminologii Wawrzyńca) überfanbojem
Ta, Wawrzyńca terminologii, jak on sobie ode mnie ten tekst przeszczepił :P

To ja Wam powiem, że ja totalnie nie znam filmówki. Ani nic. I w ogóle co by tu jeszcze. Chciałbym powiedzieć, że kiedyś sobie złamałem jakieś kości i krzywo się zrosły, ale to by już było wymyślanie. To ten. Nie lubię opery, o. I w dowodzie osobistym przekłamałem kolor oczu trochę. A jak byłem mały to byłem strasznym niejadkiem, potem jak byłem trochę większy, to wręcz odwrotnie, a teraz to tak pół na pół.
Ostatnio zmieniony pt kwie 05, 2013 13:04 pm przez Wojteł, łącznie zmieniany 2 razy.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33863
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Coming Out 2013

#8 Post autor: Wawrzyniec » pt kwie 05, 2013 12:24 pm

Oho, temat założony o 3 w nocy, to nie mogło wróżyć niczego dobrego. A w ogóle zasadą jest, że jak ktoś zakłada temat pt. "Coming Out" to sam autor powinien dokonać pierwszego kroku. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Coming Out 2013

#9 Post autor: Koper » pt kwie 05, 2013 12:25 pm

No, np. mógłby się Mefi na przykład przyznać jak długo płakał po tym jak Wawrzek opuścił szeregi muzykafilmowa.pl 8)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Coming Out 2013

#10 Post autor: Bucholc Krok » pt kwie 05, 2013 13:15 pm

Albo jak długo Filmmusic.pl płakało po przyjęciu Wawrzyńca. 8)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Coming Out 2013

#11 Post autor: Wojteł » pt kwie 05, 2013 13:16 pm

A, ja jeszcze chciałem powiedzieć, że mnie wkurwia, że mi połowa ripów dobre muzy nawet we flacu potrafi trzeszczeć, bo po prostu spieprzony rip się buja po sieci. Ale nie wiem, czy to się liczy jako kamingałt.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Coming Out 2013

#12 Post autor: Bucholc Krok » pt kwie 05, 2013 13:18 pm

Wojtek pisze:Ale nie wiem, czy to się liczy jako kamingałt.
Nie, to jest raczej "żal mi dupę ściska". ;) Polecam:

Obrazek
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Coming Out 2013

#13 Post autor: Wojteł » pt kwie 05, 2013 13:19 pm

Rozumiem, że używasz od lat i dobrze poznałeś ich skuteczność?
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Coming Out 2013

#14 Post autor: Bucholc Krok » pt kwie 05, 2013 13:22 pm

Cioteczka używa. Nie ma lipy. Nie trzeba korzystać z pomocnej "nogi" przyjaciela/kolegi.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Coming Out 2013

#15 Post autor: Wojteł » pt kwie 05, 2013 13:23 pm

Dobrze wiedzieć, że masz z ciocią o czym rozmawiać :wink:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

ODPOWIEDZ