pan grzes vs. recenzenci:D

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

pan grzes vs. recenzenci:D

#1 Post autor: Thedues » pt maja 12, 2006 17:02 pm

Po pierwsze facet nie jestem z Tobą na ty więc nie rozumiem czemu mi mówisz per "ty" - Po drugie nie wiem o kim mówisz (inne portale) , jeśli się boisz otwartej polemiki to trudno
...

ja się boje otwartej polemiki??:D ależ panie grzesiu w zadnym wypadku, tylko nie zamierzam rozmawiać z prymitywnym ignorantem, którym jesteś nie tylko w moich oczach;). a wiec spełnie Twoją prośbę i będe pisła "panie" grzesiu....
Jeśli nie rozumiesz co to jest uogólnienie lub kolokwializm to Twoja sprawa....Do Pawła nic nie mam, chcę zwrócić uwagę jedynie na użyte w recenzji środki. Chyba mam prawo?Czy tu obowiązuje zakaz krytyki,albo jakaś cenzura?
ależ panie grzesiu ja rozumiem, ale zobacz, że inni zareagowali podobnie do mnie, wiec czy uwazasz ze wszyscy którzy wypowiedzieli sie pod Twoimi wybitnymi postami to ciemnota;)? Nie!,nie obowiązuje tu żadna krytyka, ale chciałbym Ci tylko przypomnieć jak ładnie określales Pawła kiedy rozmwiałeś ze mna przez komunikator internetowy tam aż roiło sie od epitytów w stronie Pawła. Więc prosze przestan udawać, że chciałes cos skrytykowac bo tak naprawde oceniasz Pawła zapewne tak samo jak i mnie w tym momencie. Do krytyki masz prawo;) ja tylko sugerowałem co masz zrobic;) Demokarcja jest pamietasz;)? Ja tylko chciałem zingorować Cię po prostu uważam, że robisz "siano" pod recenzja.
"syty głodnego niezrozumie" Grzesiu proszę, chociaż jak już piszesz cytaty to rób to bez błędów jak już chcesz kogoś uczyć języka;)." O!! To zdanie też "świetne" - kto kogo chce uczyć języka?? jakiego języka
no cóż to zdanie pozostawiam bez komentarza;) niestety czasem nie da się czegoś jasno i wyraźnie przedstawić;) widać tu twoja pyche;) wszechwiedzacy panie grzesiu.
Masz człowieku chyba problem z samym sobą - podobno prawdziwa sztuka krytyki się nie boi? W PIS sie bawisz?
Popatrz teraz na siebie śmieszny człowieku. Piszesz mi o tym abym zwracał się per pan do Ciebie a sam zniżasz sie do mojego poziomu?!?
"Toś mnie rozśmieszył bardzo - bardzo prymitywne stwierdzenie...Gratuluję - może kiedyś zrozumiesz...teraz nie...."
Co w tym prymitywnego??! moze zbyt ostre i bardzo populistyczne, lecz prawdziwe. Nie podoba Ci się jak pieszemy to przecież mozesz sobie darować czytanie tych wypocin. Nikt Ci na siłe nie podsuwa tych recenzji pod oczy.

CHCIAŁEM ZDEMENTOWAĆ WSZELKIE PLOTKI NA TEMAT TEGO ŻE NIE LUBIĘ PAWŁA. PRZECIWNIE - JEŚLI JEST KONSTRUKTYWNIE - BARDZO CHĘTNIE PODEJMĘ RĘKAWICE POLEMIKI...Z KAŻDYM....W DRODZE WYJĄTKU -TYLKO NIE Z THEDEUSEM - BO NIE MA O CZYM ZNIM ROZMAWIAĆ...
Chciałem tylko jedno dodać: ŚMIECHU WARTE!:D:D
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#2 Post autor: Koper » pt maja 12, 2006 19:46 pm

ale o co chodzi? :P

Mefisto

#3 Post autor: Mefisto » pt maja 12, 2006 19:52 pm

to jest dobre pytanie :)

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#4 Post autor: Thedues » pt maja 12, 2006 20:00 pm

panowie zagladac na portal;) przenioslem ostatnią rozmowe z panem grzesiem;)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Mefisto

#5 Post autor: Mefisto » sob maja 13, 2006 00:28 am

widziałem, czytałem, ale dalej nie rozumiem - głównie o co chodzi jemu

ODPOWIEDZ