Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4921 Post autor: Bucholc Krok » czw lip 12, 2018 21:34 pm

Właśnie zastanowiło mnie to, że w wyliczance z poprzedniej strony dziwnym trafem nie uwzględniłeś "ekologów". :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4922 Post autor: Koper » czw lip 12, 2018 22:51 pm

A co to są "ekolodzy"? Jakaś mityczna rasa z odległej galaktyki, która przylatuje na Ziemię budować zamki w lasach?
:roll:
To jest tak szerokie pojęcie, że w sumie cholera wie o co Ci chodzi. A nie uwzględniłem też imigrantów i Sorosa. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

hp_gof

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4923 Post autor: hp_gof » pt lip 13, 2018 00:39 am

Koper pisze:
czw lip 12, 2018 22:51 pm
A co to są "ekolodzy"? Jakaś mityczna rasa z odległej galaktyki, która przylatuje na Ziemię budować zamki w lasach?
:roll:
To jest tak szerokie pojęcie, że w sumie cholera wie o co Ci chodzi. A nie uwzględniłem też imigrantów i Sorosa. :P
Łekologia, panie!

Obrazek

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4924 Post autor: Bucholc Krok » pt lip 13, 2018 11:43 am

Koper pisze:
czw lip 12, 2018 22:51 pm
A co to są "ekolodzy"? Jakaś mityczna rasa z odległej galaktyki, która przylatuje na Ziemię budować zamki w lasach?
:roll:
Chodzi mi o ludzi, którzy uważają się za ekologów tak jak gość dłubiący w nosie uważa się za górnika.
"Te, Zenek, jest impreza. Jadziem blokować maszyny do lasu!"
To jest tak szerokie pojęcie, że w sumie cholera wie o co Ci chodzi. A nie uwzględniłem też imigrantów i Sorosa. :P
No, są jeszcze ekoterroryści, którzy działają metodą stosowaną także przez pewne środowiska z NY, czyli na zastraszenie, wyłudzając w ten sposób kasę od firm za to, że nie będą ich nękać. :D Nikt tego nie wie (poza tymi, którzy wiedzą oczywiście), ale może odwiedzili też budowany zamek, dostali swoją dolę i się okazało, że nie ma problemu. Daje do myślenia fakt, że dopiero teraz się o tym dowiadujemy.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4925 Post autor: Wojteł » pt lip 13, 2018 14:19 pm

Spoiler:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4926 Post autor: Koper » pt lip 13, 2018 19:37 pm

Bucholc Krok pisze:
pt lip 13, 2018 11:43 am
Chodzi mi o ludzi, którzy uważają się za ekologów tak jak gość dłubiący w nosie uważa się za górnika.
To w końcu chodzi Ci o ekologów czy o ludzi uważających się za ekologów?
Mógłbyś się zdecydować. :P

Przykuwają się do drzew - źle.
Nie przykuli się - jeszcze gorzej.
Polakowi nie dogodzisz. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4927 Post autor: Bucholc Krok » sob lip 14, 2018 09:25 am

Koper pisze:
pt lip 13, 2018 19:37 pm
To w końcu chodzi Ci o ekologów czy o ludzi uważających się za ekologów?
Mógłbyś się zdecydować. :P
Krytykuję pajaców "ekologów". Nie mówię o ekologach, czyli ludziach, którzy się tymi sprawa zajmują naukowo.
Przykuwają się do drzew - źle.
Nie przykuli się - jeszcze gorzej.
Polakowi nie dogodzisz. :P
Zależy od sprawy. Przynajmniej zainteresowali się tym truchłem, które butwieje na dnie zatoki. Słyszałem w radiu. :P
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4928 Post autor: Koper » sob lip 14, 2018 10:51 am

I co, mają się przykuć do drzew z tego powodu? :D

Swoją drogą, lisu to chociaż wiadomo skąd robi CTRL-C, CTRL-V. Ty "słyszałeś w radiu". :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13083
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4929 Post autor: lis23 » sob lip 14, 2018 13:01 pm

Dobrze, że przynajmniej pisze "ekolog" a nie "ekoterrorysta" lub "ekooszołom" ;)
Swego czasu dowiedziałem się, że ten, kto lubi zwierzęta, jest zoofilem ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4930 Post autor: Bucholc Krok » sob lip 14, 2018 13:15 pm

Koper pisze:
sob lip 14, 2018 10:51 am
Swoją drogą, lisu to chociaż wiadomo skąd robi CTRL-C, CTRL-V. Ty "słyszałeś w radiu". :D
To jest radio powszechnie dostępne:
https://www.polskieradio.pl/9,Trojka
lis23 pisze:
sob lip 14, 2018 13:01 pm
Dobrze, że przynajmniej pisze "ekolog" a nie "ekoterrorysta" lub "ekooszołom" ;)
Bo to są 3 różne postaci! Pierwszy - frajer niedouk, drugi - gangster złodziej, trzeci - wariat. :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4931 Post autor: Koper » sob lip 14, 2018 14:17 pm

Bucholc Krok pisze: To jest radio powszechnie dostępne:
https://www.polskieradio.pl/9,Trojka
to nie można napisać, że w PR3 czy coś, tylko w radio, a wszyscy mają się domyślać, czy to radiowęzeł w szkole, czy Radio Maryja... ;) o, a propos:
http://www.rp.pl/Sadownictwo/180719709- ... atury.html
Czy któryś z rządzących mogliby wreszcie pójść po rozum do głowy i wywalić z KK idiotyczny przepis o ściganiu z urzędu za abstrakcję pt. "obrazę uczuć religijnych"? Jak ktoś się czuje obrażony, to niech się procesuje cywilnie z obrażającym, a nie angażuje służby państwowe do swoich urojeń pokroju "ojciec dyrektor jest fajny i złego słowa o nim nie można powiedzieć".
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13083
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4932 Post autor: lis23 » ndz lip 15, 2018 18:15 pm

Bucholc Krok pisze:
sob lip 14, 2018 13:15 pm

Bo to są 3 różne postaci! Pierwszy - frajer niedouk, drugi - gangster złodziej, trzeci - wariat. :D
Eee ... czyli prawdziwy ekolog to jest: frajer, niedouk? Czyli dokładnie tak, jak mówi Szyszko, który nie odróżnia szopa od photoshopa :mrgreen:
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4933 Post autor: Bucholc Krok » pn lip 16, 2018 10:00 am

lis23 pisze:
ndz lip 15, 2018 18:15 pm
Eee ... czyli prawdziwy ekolog to jest: frajer, niedouk?
Wydaje mi się, że dokładnie napisałem. Widzę różnicę między ekologiem i "ekologiem".
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4934 Post autor: Koper » pn lip 16, 2018 17:34 pm

Swoją drogą myślałem, że Ty o politykach pisałeś:
Bucholc Krok pisze:
sob lip 14, 2018 13:15 pm
Pierwszy - frajer niedouk, drugi - gangster złodziej, trzeci - wariat. :D
bo jakby nie patrzeć, pasuje. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#4935 Post autor: Bucholc Krok » pn lip 16, 2018 21:40 pm

Niech każdy sobie podkłada kogo chce. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ