Aparat cyfrowy

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Aparat cyfrowy

#1 Post autor: Michał Turkowski » wt lis 13, 2012 18:32 pm

Witam !

Potrzebuje kupić cyfrówkę do domowego użytku, tak do 400 zł wydam.

Chodzi mi o robienie fotek na imprezach rodzinnych, gdzieś na spacerze, w domu itd.

Żadnego kosmosu nie potrzebuję, chodzi o to żeby były w miarę ładne zdjęcia.

Polecacie coś, zna się ktoś na tym?

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Aparat cyfrowy

#2 Post autor: Wawrzyniec » wt lis 13, 2012 19:42 pm

400 złotych. :? To takim aparatem za bardzo nie zaszalejesz.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: Aparat cyfrowy

#3 Post autor: Michał Turkowski » wt lis 13, 2012 20:35 pm

Wawrzyniec pisze:400 złotych. :? To takim aparatem za bardzo nie zaszalejesz.
Napisałem - do domowego użytku.

Żeby fotki zrobić na jakiejś komunii albo coś w tym rodzaju, żadne fotofilowe gadanie mnie nie interesuje...

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Re: Aparat cyfrowy

#4 Post autor: Althazan » wt lis 13, 2012 20:43 pm


kickass
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 04, 2013 14:41 pm

Re: Aparat cyfrowy

#5 Post autor: kickass » pt kwie 05, 2013 10:41 am

Spokojnie mogę ci polecić foto aparaty Sony, bo sam mam model dsc-w620s. Są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Bateria trzyma w miarę długo i jest kilka różnych trybów automatycznych, więc nie jest źle. Nawet mój dziesięcioletni syn robi nim zdjęcia bez problemów. I cena też nie jest za wysoka, bo zapłaciłem za niego około 350zł. Taki aparacik do zdjęć przy zwiedzaniu i rodzinnych zjazdach.

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13574
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Aparat cyfrowy

#6 Post autor: Kaonashi » pt kwie 05, 2013 13:25 pm

Obrazek
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Aparat cyfrowy

#7 Post autor: Bucholc Krok » pt kwie 05, 2013 13:27 pm

Nie przesadzajmy. Każdy post może być użyteczny. Jeśli już nie dla autora wątku to dla innych. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13574
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Aparat cyfrowy

#8 Post autor: Kaonashi » pt kwie 05, 2013 13:44 pm

No w sumie racja.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Aparat cyfrowy

#9 Post autor: Krzysiek » pn kwie 08, 2013 20:42 pm

http://www.chip.pl/ranking/foto-video/a ... kompaktowe ew polecam najbliższy EMPIK i godzinę z czasopismami z działu Foto

Gościa, który zarejestrował się na Forum z pytaniem gdzie można kupić płyty którymi jest zainteresowany, zjechaliście z góry na dół :evil: a tu zakłada się temat za przeproszeniem z dupy.
Idę o zakład, że każdy z Forumowiczów ma inny aparat fotograficzny i uważa, że jego zakup był najlepszy (przynajmniej do potrzeb lub funduszy jakimi dysponował). Więc co tu można doradzić??

Kolega Turkowski komputer ma? Internet ma? OBA MA ?? To polecam forum dla fotografików i tam znajdzie sensowniejsze porady, nie tylko odnośnie wyboru aparatu (duże X takich pytań) ale też jak robić kompaktami dobre zdjęcia.

Odkop Miesiąca jest OK :mrgreen: Łopaty Fiskars'a nie testowałem ale siekierki mają dobre. Noże jak na swoją cenę też, jednak szybko tracą ostrość w związku z tym warto się zaopatrzyć w dobrą ostrzałkę :)

kickass
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 04, 2013 14:41 pm

Re: Aparat cyfrowy

#10 Post autor: kickass » wt kwie 09, 2013 11:00 am

łał, fajną łopatę dostałem ^^
nie którym nie chce się rejestrować na innych forach w celu znalezienia info o aparacie, i zakładają post w którym się udzielają. zawsze się znajdą ludzie którzy znają na temat nie związany tematycznie z danym forum i wtedy mogą 'helpnąć'. a pościk to taka mała aktualizacja co teraz z mojej strony bym proponował :) przeglądałem sobie forum i pomyślałem że komuś się może przydać co ja bym zakupił.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Aparat cyfrowy

#11 Post autor: Krzysiek » śr kwie 10, 2013 20:12 pm

Na niektórych forach nie ma potrzeby rejestracji by poczytać co kto pisze i co doradza

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Aparat cyfrowy

#12 Post autor: Adam » śr kwie 10, 2013 20:13 pm

Turek zamiast kombinować kup jakieś badziewie za 2 stówki w media markcie - zepsuje Ci się po roku, mają 2 lata gwarancji z reguły - i Ci dadzą za free w zamian nowy, już wyższy model bo starszy nie będzie pewnie na produkcji- znam to z obdukcji dwa razy już :mrgreen:
#FUCKVINYL

Marta1
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 03, 2013 18:47 pm

Re: Aparat cyfrowy

#13 Post autor: Marta1 » wt cze 04, 2013 17:09 pm

Przy takiej kwocie to nie bawiłabym się w jakieś podpowiedzi na forum, tylko jakich ranking czy ceneo i do zakupu.

Awatar użytkownika
bazyliszek
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 23, 2014 08:05 am

Re: Aparat cyfrowy

#14 Post autor: bazyliszek » śr kwie 23, 2014 12:31 pm

Hej,mam pytanie. Chciałbym podrukować trochę zdjęć na raczej większych formatach. Foty nie są świetnej jakości, bo właśnie robione cyfrówką. Czy ktoś jest ze Szczecina i wie gdzie zajmują się czymś takim? Chodzi mi o sprawną obsługę i niewygórowane ceny. Niektóre drukarnie naprawdę potrafią ładnie poprawić zdjęcia i wydruk wychodzi super.
Szukam firmy z takimi drukarkami: http://www.trzyslowa.pl/wydruki-wielkoformatowe

ODPOWIEDZ