Poszukuję ....

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Poszukuję ....

#1 Post autor: Krzysiek » czw sie 02, 2012 14:34 pm

Cześć! poszukuję kopii następujących płyt: Kazik - "Spalam się" ; Mr. Zoob - "Kawałek podłogi - od początku" ; Shakin Dudi - "Płyta roku" i "Złota płyta". Czy ktoś może posiada coś takiego i byłby skłonny dla mnie przekopiować? Mogę zapłacić lub też coś podesłać ze swojej kolekcji.

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: Poszukuję ....

#2 Post autor: bladerunner22 » czw sie 02, 2012 17:24 pm

Spalam się to niezły unikat, tak swoja drogą
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Poszukuję ....

#3 Post autor: Krzysiek » czw sie 02, 2012 17:38 pm

Gdybym kiedyś wiedział, że będzie unikatem to kupiłbym... A jakbym miał teraz za dużo kasy, też bym kupił. Potrzebuję tylko kopie tych płyt. Nie zbieram czy nie kolekcjonuję przegranych Cdków. No, ew coś do samochodu by oryginałów nie niszczyć.

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Poszukuję ....

#4 Post autor: kiedyśgrześ » czw sie 02, 2012 18:14 pm

Powaga, to unikat, kiedyś się ta płytką rzucało po podwórku, ehh trzeba było trzymać w folii :)

Mam kumpla, który może to jeszcze mieć, dowiem się.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Poszukuję ....

#5 Post autor: Adam » czw sie 02, 2012 18:42 pm

Spalam Się to jedna z dwóch najrzadszych płyt kazika i jedna z najrzadszych z polskiego przemysłu rozrywkowego - ceny ok 400 zł za fajny stan to minimum, a zdarzały się też aukcje za tysiaka zakończone sprzedażą.. nie zostanie prędko wznowiona, bo kazik nie ma do niej praw, a ten kto ma to go wcięło w świat - na sesji do piosenki do Czarnego Czwartku z nim o tym rozmawiałem, bo sam poluję na ten album w oryginale, choć nie z pobudek fanowskich ;-) powiedział że dalej nic z tego, a jemu serio zależy na wznowieniu i sam działa w tym temacie od paru lat ("kurwa pół roku temu dałem za własną płytę 7 stówek czaisz.. bratowa chciała ..co za jebnięty kraj" :mrgreen: )
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Poszukuję ....

#6 Post autor: Krzysiek » czw sie 02, 2012 18:57 pm

Płyta "Spalam się" ma niejako oprócz Kazika jeszcze jednego współtwórcę i jak Kazik w jednym z wywiadów mówił - kiedyś On chciał jej wznowienia a tamta osoba nie a teraz odwrotnie. Kazik wręcz zaczął sie cieszyć, że ma w swojej twórczości dwie płyty "białe kruki". Poza tym powstał spór o to kto ma jaki procentowy udział w jej powstaniu... Więc poszło o kasę.
Płyta ta była dostępna x lat temu w Legnicy w małym sklepiku z płytami koło Elektromechanika na Lampego - teraz chyba inna nazwa ulicy (na długiej przerwie się tam chodziło). Do tego jak pamiętam widziałem ją we Wrocku w salonie muzycznym obok EMPiKU - czyli o ile dobrze pamiętam dawnej Bemolice. Ale to były cholernie dawne czasy. Tylko kto wtedy się zastanawiał, że nie da sie tego później kupić? Tak było a i czasem jest z wieloma płytami - soundtrackami też :(

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Poszukuję ....

#7 Post autor: Bucholc Krok » pt sie 03, 2012 14:19 pm

Adam pisze:powiedział że dalej nic z tego, a jemu serio zależy na wznowieniu i sam działa w tym temacie od paru lat ("kurwa pół roku temu dałem za własną płytę 7 stówek czaisz.. bratowa chciała ..co za jebnięty kraj" :mrgreen: )
I nie ma podróbek? Znaczy ktoś tu coś przespał. ;)
Kazik już nie jest za wolnym rynkiem? :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Poszukuję ....

#8 Post autor: Krzysiek » pt sie 03, 2012 21:50 pm

Z kopiami się nie śpieszy. Jak ktoś coś gdzieś kiedyś wynajdzie, to poproszę o info i kontakt :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Poszukuję ....

#9 Post autor: Adam » śr lis 14, 2012 23:22 pm

pytanie do Wawrzyńca. czy wiesz gdzie w Berlinie jest rondo na ulicy Bismarcka?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Poszukuję ....

#10 Post autor: Templar » śr lis 14, 2012 23:25 pm

A co to w Google nie można sprawdzić, Google Mapy i chyba Bismarckstraße, Berlin, Niemcy :P Jakieś rondo po prawej jest :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Poszukuję ....

#11 Post autor: Wawrzyniec » śr lis 14, 2012 23:26 pm

Na Bismarckstrasse nie ma ronda. Chyba, że masz na myśli rondo czyli Ernst Reuter Platz od którego jedną jego odnóg jest Bismarckstrasse?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Poszukuję ....

#12 Post autor: Adam » śr lis 14, 2012 23:26 pm

no ja to wiem. tylko że Wawrzyniec ma tą przewagę nade mną że ja jestem na tej ulicy wirtualnie, a on zapewne ma rzut beretem do niej :P
Wawrzyniec pisze:Na Bismarckstrasse nie ma ronda. Chyba, że masz na myśli rondo czyli Ernst Reuter Platz od którego jedną jego odnóg jest Bismarckstrasse?
tak. i pod nią równolegle leci ulica Schillera tak?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Poszukuję ....

#13 Post autor: Templar » śr lis 14, 2012 23:29 pm

A tak w ogóle po co Ci to Adam, jakieś przygotowania do zamachu? :mrgreen:
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Poszukuję ....

#14 Post autor: Wawrzyniec » śr lis 14, 2012 23:29 pm

Adam pisze:no ja to wiem. tylko że Wawrzyniec ma tą przewagę nade mną że ja jestem na tej ulicy wirtualnie, a on zapewne ma rzut beretem do niej :P
Ta rzut beretem :roll: To z kilkanaście kilometrów ode mnie jest potrzebuję godzinę w U-Bahnie i S-Bahnie, żeby tam dotrzeć.
Adam pisze:
Wawrzyniec pisze:Na Bismarckstrasse nie ma ronda. Chyba, że masz na myśli rondo czyli Ernst Reuter Platz od którego jedną jego odnóg jest Bismarckstrasse?
tak. i pod nią równolegle leci ulica Schillera tak?
Zgadza się. Dlaczego pytasz? :? Mam nadzieję, że nie chodzi o Kościół Scientologów, który się tam niedaleko znajduje? :shock:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Poszukuję ....

#15 Post autor: Adam » śr lis 14, 2012 23:30 pm

uu to troszkę daleko masz :( bo chciałem Cię wykorzystać do załatwienia autografu z budynku, lub z przed budynku Schillerstrase 106 :P
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ