Powitanie

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Klapserka
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 15, 2016 10:05 am

Powitanie

#1 Post autor: Klapserka » pn lut 15, 2016 16:05 pm

Hej. Nie znalazłam miejsca, gdzie można by się przywitać, a jeśli takowe istnieje, to wybaczcie. W każdym razie: cześć, jestem tu nowa i kocham muzykę filmową, jak pewnie każdy z Was:) Jestem dziennikarką, ale o filmach (i trochę o muzyce filmowej) piszę hobbystycznie, na blogu, na co dzień zajmując się zupełnie inną tematyką. Na gruncie muzyki filmowej poszukuję przede wszystkim świeżości, lubię elektroniczne brzmienia, syntezatory i nieoczywiste instrumenty, ale jestem otwarta na wszystko, co kradnie serce, łącznie z filmowym jazzem i musicalami. Jestem uzależniona od prac Cliffa Martineza, a moimi ulubionymi kompozytorami sprzed ery Martineza są Hans Zimmer (oczywiście), Alexandre Desplat, Clint Mansell, Abel Korzeniowski, Bartosz Chajdecki, Diego Navarro i Steven Price. To chyba tyle na początek. Mam nadzieję, że odkryję tu o wiele, wiele więcej niż wiem:)

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Powitanie

#2 Post autor: Kaonashi » pn lut 15, 2016 16:23 pm

Witamy i zapraszamy w skromne progi forum filmmusic.pl. :)
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7851
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Powitanie

#3 Post autor: DanielosVK » pn lut 15, 2016 16:41 pm

Dzień bardzo dobry. Mam nadzieję, że nadmiernie męskie towarzystwo forumowe Cię nie przytłoczy. :P
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Powitanie

#4 Post autor: Koper » pn lut 15, 2016 18:18 pm

bo tu wszyscy taCY MĘSCY (że aż mi się caps lock włączył ;) ... :P

Anyway, Martinez? Fanów tego (tzn. takich którzy by go stawiali na pierwszym miejscu wśród swoich idoli) to jeszcze chyba nie było.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
WhiteHussar
Nominowany do Emmy
Posty: 1504
Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Powitanie

#5 Post autor: WhiteHussar » wt lut 16, 2016 00:17 am

Witamy! Szacun za Stevena Price 8)

Klapserka
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 15, 2016 10:05 am

Re: Powitanie

#6 Post autor: Klapserka » wt lut 16, 2016 09:41 am

Dzięki za powitanie. Męskie grono? Dam radę!:)

Martinez - taaak, gość jest niesamowity. "The Knick" to album, który przesłuchałam chyba najwięcej razy ze wszystkich krążków, z jakimi miałam do czynienia. Ale bardzo podobają mi się jego nowe pomysły w temacie gier, czekam na więcej. Na podium bije się u mnie tylko z Hansem, ale umówmy się, że jest tam miejsce dla nich obu:)

Price - drugie taaak, ostatnio zachwycam się "The Hunt".

ODPOWIEDZ