Euro 2012
: wt maja 29, 2012 18:52 pm
Proponuję zabawę jak 2 lata temu:
http://www.filmmusic.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=1113
Zasady były takie:
- typy zgłasza się do godziny rozpoczęcia danego meczu
- do zabawy można dołączyć w każdej chwili
- za wytypowanie wyniku 3 punkty
- za wytypowanie wygranej/remisu/porażki 1 punkt
Do momentu rozpoczęcia 1 meczu można też wytypować pierwszą 4-kę. Nie wiem tylko jak z punktacją. Za każde dobrze wytypowane miejsce po 2 punkty? Albo premiować więcej poprawnych typów - za jedno poprawne wytypowanie 2 punkty, za dwa 5 (4 +1), za trzy 8 (6 +2) i za cztery 11 (8 +3)?
Terminarz:
Grupa A
8 czerwca, piątek
(1) Polska - Grecja (Warszawa, godz. 18.00)
(2) Rosja - Czechy (Wrocław, 20.45)
Grupa B
9 czerwca, sobota
(3) Holandia - Dania (Charków, 18.00)
(4) Niemcy - Portugalia (Lwów, 20.45)
Grupa C
10 czerwca, niedziela
(5) Hiszpania - Włochy (Gdańsk, 18.00)
(6) Irlandia - Chorwacja (Poznań, 20.45)
Grupa D
11 czerwca, poniedziałek
(7) Francja - Anglia (Donieck, 18.00)
(8) Ukraina - Szwecja (Kijów, 20.45)
Grupa A
12 czerwca, wtorek
(9) Grecja - Czechy (Wrocław, 18.00)
(10) Polska - Rosja (Warszawa, 20.45)
Grupa B
13 czerwca, środa
(11) Dania - Portugalia (Lwów, 18.00)
(12) Holandia - Niemcy (Charków, 20.45)
Grupa C
14 czerwca, czwartek
(13) Włochy - Chorwacja (Poznań, 18.00)
(14) Hiszpania - Irlandia (Gdańsk, 20.45)
Grupa D
15 czerwca, piątek
(15) Ukraina - Francja (Donieck, 18.00)
(16) Szwecja - Anglia (Kijów, 20.45)
Grupa A
16 czerwca, sobota
(17) Grecja - Rosja (Warszawa, 20.45)
(18) Czechy - Polska (Wrocław, 20.45)
Grupa B
17 czerwca, niedziela
(19) Portugalia - Holandia (Charków, 20.45)
(20) Dania - Niemcy (Lwów, 20.45)
Grupa C
18 czerwca, poniedziałek
(21) Chorwacja - Hiszpania (Gdańsk, 20.45)
(22) Włochy - Irlandia (Poznań, 20.45)
Grupa D
19 czerwca, wtorek
(23) Szwecja - Francja (Kijów, 20.45)
(24) Anglia - Ukraina (Donieck, 20.45)
ćwierćfinały
21 czerwca, czwartek
(25) 1) pierwszy zespół grupy A - drugi zespół grupy B (Warszawa, 20.45)
22 czerwca, piątek
(26) 2) pierwszy zespół grupy B - drugi zespół grupy A (Gdańsk, 20.45)
23 czerwca, sobota
(27) 3) pierwszy zespół grupy C - drugi zespół grupy D (Donieck, 20.45)
24 czerwca, niedziela
(28) 4) pierwszy zespół grupy D - drugi zespół grupy C (Kijów, 20.45)
półfinały
27 czerwca, środa
(29) zwycięzca ćwierćfinału 1 - zwycięzca ćwierćfinału 3 (Donieck, 20.45)
28 czerwca, czwartek
(30) zwycięzca ćwierćfinału 2 - zwycięzca ćwierćfinału 4 (Warszawa, 20.45)
finał
1 lipca, niedziela
(31) zwycięzcy półfinałów (Kijów, 20.45)
http://www.filmmusic.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=1113
Zasady były takie:
- typy zgłasza się do godziny rozpoczęcia danego meczu
- do zabawy można dołączyć w każdej chwili
- za wytypowanie wyniku 3 punkty
- za wytypowanie wygranej/remisu/porażki 1 punkt
Do momentu rozpoczęcia 1 meczu można też wytypować pierwszą 4-kę. Nie wiem tylko jak z punktacją. Za każde dobrze wytypowane miejsce po 2 punkty? Albo premiować więcej poprawnych typów - za jedno poprawne wytypowanie 2 punkty, za dwa 5 (4 +1), za trzy 8 (6 +2) i za cztery 11 (8 +3)?
Terminarz:
Grupa A
8 czerwca, piątek
(1) Polska - Grecja (Warszawa, godz. 18.00)
(2) Rosja - Czechy (Wrocław, 20.45)
Grupa B
9 czerwca, sobota
(3) Holandia - Dania (Charków, 18.00)
(4) Niemcy - Portugalia (Lwów, 20.45)
Grupa C
10 czerwca, niedziela
(5) Hiszpania - Włochy (Gdańsk, 18.00)
(6) Irlandia - Chorwacja (Poznań, 20.45)
Grupa D
11 czerwca, poniedziałek
(7) Francja - Anglia (Donieck, 18.00)
(8) Ukraina - Szwecja (Kijów, 20.45)
Grupa A
12 czerwca, wtorek
(9) Grecja - Czechy (Wrocław, 18.00)
(10) Polska - Rosja (Warszawa, 20.45)
Grupa B
13 czerwca, środa
(11) Dania - Portugalia (Lwów, 18.00)
(12) Holandia - Niemcy (Charków, 20.45)
Grupa C
14 czerwca, czwartek
(13) Włochy - Chorwacja (Poznań, 18.00)
(14) Hiszpania - Irlandia (Gdańsk, 20.45)
Grupa D
15 czerwca, piątek
(15) Ukraina - Francja (Donieck, 18.00)
(16) Szwecja - Anglia (Kijów, 20.45)
Grupa A
16 czerwca, sobota
(17) Grecja - Rosja (Warszawa, 20.45)
(18) Czechy - Polska (Wrocław, 20.45)
Grupa B
17 czerwca, niedziela
(19) Portugalia - Holandia (Charków, 20.45)
(20) Dania - Niemcy (Lwów, 20.45)
Grupa C
18 czerwca, poniedziałek
(21) Chorwacja - Hiszpania (Gdańsk, 20.45)
(22) Włochy - Irlandia (Poznań, 20.45)
Grupa D
19 czerwca, wtorek
(23) Szwecja - Francja (Kijów, 20.45)
(24) Anglia - Ukraina (Donieck, 20.45)
ćwierćfinały
21 czerwca, czwartek
(25) 1) pierwszy zespół grupy A - drugi zespół grupy B (Warszawa, 20.45)
22 czerwca, piątek
(26) 2) pierwszy zespół grupy B - drugi zespół grupy A (Gdańsk, 20.45)
23 czerwca, sobota
(27) 3) pierwszy zespół grupy C - drugi zespół grupy D (Donieck, 20.45)
24 czerwca, niedziela
(28) 4) pierwszy zespół grupy D - drugi zespół grupy C (Kijów, 20.45)
półfinały
27 czerwca, środa
(29) zwycięzca ćwierćfinału 1 - zwycięzca ćwierćfinału 3 (Donieck, 20.45)
28 czerwca, czwartek
(30) zwycięzca ćwierćfinału 2 - zwycięzca ćwierćfinału 4 (Warszawa, 20.45)
finał
1 lipca, niedziela
(31) zwycięzcy półfinałów (Kijów, 20.45)