BLU-RAY nie odtwarza wszystkich CD Audio

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2847
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

BLU-RAY nie odtwarza wszystkich CD Audio

#1 Post autor: swordfish » pt mar 02, 2012 14:00 pm

Chciałem przypomnieć sobie "Speeda" Manciny z wersji Milana. Włożyłem to po raz pierwszy do odtwarzacza Blu-Ray LG BD550 i płyta nie jest poprawnie odczytywana. To znaczy odtwarzacz ją widzi i zaczyna grać, ale muzyka dziwnie brzmi w trzaskach i szumach, tak że nie można tego normalnie odtwarzać. Taki sam problem miałem na tym odtwarzaczu z oryginalną "Troyą" Hornera. Myślałem, że może coś w ustawieniach odtwarzacza jest nie tak. Zmieniałem wszystkie możliwe kombinacje ustawień dźwięku, ale ciągle gra tak samo. Myślałem, że z płytami coś się stało, na szczęście w odtwarzaczu CD i DVD grają normalnie. Czym to może być spowodowane? Być może odtwarzacz Blu-Ray nie nadaje się jednak do słuchania niektórych CD Audio. Pozostałe CD Audio grają na tym odtwarzaczu normalnie.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: BLU-RAY nie odtwarza wszystkich CD Audio

#2 Post autor: Krzysiek » pt mar 02, 2012 15:12 pm

Wyjście słuchawkowe ma? Sprawdzałeś przez słuchawki?
Ten Blu-Ray ma możliwość odtwarzania plików z pena. Przegraj płyty na pena i w ten sposób sprawdź. Można też zrobic jedną kopię i tę sprawdzić.
Jest jakiś nowy soft do niego, który można wgrać?

ODPOWIEDZ