SOPA, PIPA, ACTA

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#106 Post autor: DanielosVK » pn lut 13, 2012 22:16 pm

Theodorakis to buc i nie lubi Vangelisa. :P
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#107 Post autor: kiedyśgrześ » pn lut 13, 2012 22:34 pm

DanielosVK pisze:Theodorakis to buc i nie lubi Vangelisa. :P
No to hak mu w kinol :!: :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#108 Post autor: Wojteł » pn lut 13, 2012 22:35 pm

http://technowinki.onet.pl/inne/wiadomo ... tykul.html

Ciekawe od kiedy Lucas taki wyrozumiały :P

To, co jest teraz, to nawet nie jest ustawa z usterką. To coś napisane niedbale na kolanie przy niedbałym procesie legislacji.
Jaki wygadany, to samo można by powiedzieć o scenariuszach nowej trylogii :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#109 Post autor: Templar » pn lut 13, 2012 22:42 pm

Wojtek pisze:Jaki wygadany, to samo można by powiedzieć o scenariuszach nowej trylogii :P
No mnie w nowej trylogii to bardziej wkurza aktorstwo i zbyt duża ilość efektów komputerowych, bo sam scenariusz to wcale taki zły nie jest, zresztą nie oszukujmy się, ale stara trylogia to poza piątą częścią to też fabularnie nic ciekawego nie oferowała :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#110 Post autor: Wojteł » pn lut 13, 2012 22:44 pm

Ale nie posiadała dialogów typu "Are you an Angel" czy "umieram po trochu każdego dnia, odkąd Cię znam" :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#111 Post autor: kiedyśgrześ » pn lut 13, 2012 23:53 pm

Z jakiegoś wywiadu z Lucasem wynikało, że on sobie zdaje sprawę gdzie jest,
tak się fajnie ustawił w roli rebelianta na początku kariery i dzisiaj jako część imperium :D
chyba w dodatkach na jakimś DVD to widziałem :D

Wojtek Zalewa cię fala nienawiści :!: chyba dobrze to zacytowałem z ROTJ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#112 Post autor: Wojteł » pn lut 13, 2012 23:55 pm

Nie, ja kocham gwiezdne wojny, i mimo, że nowa trylogia jest kiepska, mam ją w swojej kolekcji i często do niej wracam (zwłaszcza w maju, najbardziej gwiezdnowojennym miesiącu :P )

A jesli chodzi o cytat, to zakładam, że chodziło o "Let the hate flow trough you"? :P

A co do samego Lucasa - dziwi mnie jego stanowisko, bo jeszcze kilka lat temu pozywał twórców fanfilmów i naruszanie praw autorskich. Chociaż potem zmądrzał i sam zaczął przyznawać nagrody za najlepszy fanowski film (chyba zwietrzył w tym piniondz :mrgreen: )
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#113 Post autor: kiedyśgrześ » wt lut 14, 2012 00:06 am

Wojtek pisze:A jesli chodzi o cytat, to zakładam, że chodziło o "Let the hate flow trough you"?
Co ty masz jakiś scenariusz pod ręką w oryginale, czy tak trzepiesz cytatami z rękawa :)

Ps. Tak, o ten tekst mi chodziło. Swoją drogą jak oglądałem Imperium nie do pomyślenia było, że ktoś przebije Yodę tekstami, a tu proszę, Szymborska w Kapturze się na końcu Powrotu objawiła :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#114 Post autor: Wojteł » wt lut 14, 2012 00:08 am

kiedyśgrześ pisze:
Wojtek pisze:A jesli chodzi o cytat, to zakładam, że chodziło o "Let the hate flow trough you"?
Co ty masz jakiś scenariusz pod ręką w oryginale, czy tak trzepiesz cytatami z rękawa :)
To mówiłem, że jestem fanem 8) A ten cytat dość znany. Swoją drogą miałem gdzieś na dysku scenariusz z ANH i TESB, sa do pobrania na necie, ale chyba mi przepadły wraz z poprzednim dyskiem. W każdym razie w PDF są łatwo dostępne :wink:
kiedyśgrześ pisze:Ps. Tak, o ten tekst mi chodziło. Swoją drogą jak oglądałem Imperium nie do pomyślenia było, że ktoś przebije Yodę tekstami, a tu proszę, Szymborska w Kapturze się na końcu Powrotu objawiła :)
:mrgreen:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#115 Post autor: bladerunner22 » wt lut 14, 2012 00:42 am

Adam pisze:więc mnie to śmieszy. cały świat bezkarnie kradł z neta wszystko jak leci bo nie było przepisów, a teraz nagle bunt że im zabronią kraść. jakoś nikt nie protestuje że aut nie wolno kraść. bo był na to bat. na neta nie było. a argumenty o inwigilacji są śmieszne bo nasi operatorzy każdy nasz sms i rozmowę trzymają rok na serwerach. nie mbezkarnie udało kraśc i zrozumieć że po porstu stare dobre czasy się skończyły, to teraz wielce oburzeni. a arab z żydem za chwile będą panami świata i sobie będą widnować dowolne ceny za paliwo niszcząc po kolei wszystkie gospodarki. i to jest problem a nie jakieś acta.
NO, nawet się zgodzę z Adamem my tzn szarzy użytkownicy nawet nie mamy pojęcia jak bardzo oszukujemy państwo i sam przemysł, a potem tylko płaczemy, że wydają na CD-R tylko !. Już nie mówiąc o tym, że popełniamy też grzech ciężki i tak z tego się trzeba tez wyspowiadać księdzu :) . Bo tak zassysanie z neta to jest po prostu ZŁODZIEJSTWO.

Niech przeciętny user forum (Bladu) ściągnie tylko z muzyki filmowej :

5 scorów x 1 miesiącu = (koszt płyty przyjmijmy 50 zł ) to jest 50x 5 = 250 zł to rocznie jest to 3000 zł .

ja 3000 a Myster, który słucha wszystkiego ? :D

ściąganie z neta stało się tak popularne, że połowa ludności to chyba nawet nie wie, że to nielegalne.
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#116 Post autor: kiedyśgrześ » wt lut 14, 2012 01:37 am

Oj Bladu, szkoda, że Pitagoras nie wpadł na pomysł z tymi swoimi intelektualnymi własnościami, na tym jego dłubaniu w piachu patykiem na sznurku opiera się cały dzisiejszy technologiczny świat, tylko z tytułu tantiem wszyscy Grecy mogliby dzisiaj leżeć do góry pupskami nie robiąc nic, co zresztą robią :) tyle, że od bankructwa byliby bardzo daleko :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#117 Post autor: bladerunner22 » wt lut 14, 2012 01:42 am

kiedyśgrześ pisze:Oj Bladu, szkoda, że Pitagoras nie wpadł na pomysł z tymi swoimi intelektualnymi własnościami, na tym jego dłubaniu w piachu patykiem na sznurku opiera się cały dzisiejszy technologiczny świat, tylko z tytułu tantiem wszyscy Grecy mogliby dzisiaj leżeć do góry pupskami nie robiąc nic, co zresztą robią :) tyle, że od bankructwa byliby bardzo daleko :)
Nie pieprzyć tylko do sklepu po 2 nowe Williamse, a właściwie cztery :P .
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#118 Post autor: kiedyśgrześ » wt lut 14, 2012 04:45 am

Obrazek

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#119 Post autor: Wojteł » wt lut 14, 2012 07:11 am

bladerunner22 pisze:Niech przeciętny user forum (Bladu) ściągnie tylko z muzyki filmowej :

5 scorów x 1 miesiącu = (koszt płyty przyjmijmy 50 zł ) to jest 50x 5 = 250 zł to rocznie jest to 3000 zł .

ja 3000 a Myster, który słucha wszystkiego ? :D
Tak Bladu, ale zważ na jedno: Ile z tych płyt byś kupił, gdybyś nie mógł ich ściągnąć? A ile z nich uważasz za naprawdę warte swojej ceny? 2? 3? A ile w tym miechu kupujesz płyt? 2 nowe Williamsy. Czyli właściwie artyści i wytwórnie nie tracą nic, bo byś tych płyt i tak normalnie nie kupił :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: SOPA, PIPA, ACTA

#120 Post autor: bladerunner22 » wt lut 14, 2012 07:37 am

Wojtek pisze: Tak Bladu, ale zważ na jedno: Ile z tych płyt byś kupił, gdybyś nie mógł ich ściągnąć? A ile z nich uważasz za naprawdę warte swojej ceny? 2? 3? A ile w tym miechu kupujesz płyt? 2 nowe Williamsy. Czyli właściwie artyści i wytwórnie nie tracą nic, bo byś tych płyt i tak normalnie nie kupił :P

Tak, ale mniej więcej wiem, po którym kompozytorze czego się można spodziewać, przecież nie słuchamy filmówki pierwszy rok :P .

Po to są recenzje, opinie wasze, żeby mnie nakierowały mniej więcej czy warto wydać kasę na płytę czy nie.
Wiadomo też, że
HGW będzie lądował prawie każdy bo to mój ulubieniec.
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

ODPOWIEDZ