Imprezy

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Imprezy

#1 Post autor: Bucholc Krok » pn gru 03, 2012 19:20 pm

Templar, wybierasz się na mikołajkowy Giermasz?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Mefisto

Re: Imprezy

#2 Post autor: Mefisto » pn gru 03, 2012 19:26 pm

Templar już tam jest, razem z Chuckiem Norrisem.

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Imprezy

#3 Post autor: Templar » pn gru 03, 2012 20:50 pm

Posrało ich, miał być w sierpniu to nie zrobili, tylko w grudniu jak za oknem śnieg pada i piździ jak jasna cholera, ale pewnie i tak znajdzie się gromada nerdów co będzie stała przy takiej pogodzie już od północy :mrgreen: Ja pójdę może o 10, na nic ciekawego z gier się już wtedy nie załapię pewnie, ale filmy powinny być to wezmę Cartera i Avengersów na BR 3D :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Szczypior
George Lucas
Posty: 3327
Rejestracja: wt sty 24, 2012 12:48 pm

Re: Imprezy

#4 Post autor: Szczypior » pn gru 03, 2012 20:51 pm

W mordę, u mnie nie pada :(

Mefisto

Re: Imprezy

#5 Post autor: Mefisto » pn gru 03, 2012 20:59 pm

nie pada u Ciebie w mordę? To chyba dobrze?

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Imprezy

#6 Post autor: Templar » pn gru 03, 2012 21:03 pm

No właśnie, powinieneś się cieszyć :P Ja tam śnieg lubię w święta, w czasie ferii i jak jadę do Zakopanego na skoki, w inne dni już nie :P :mrgreen:
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Imprezy

#7 Post autor: Bucholc Krok » wt gru 04, 2012 09:33 am

Templar pisze:Posrało ich, miał być w sierpniu to nie zrobili, tylko w grudniu jak za oknem śnieg pada i piździ jak jasna cholera
Przecież jeden już był, a w sierpniu nie może być "mikołajkowy". :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Imprezy

#8 Post autor: Templar » wt gru 04, 2012 11:29 am

Bucholc Krok pisze:Przecież jeden już był, a w sierpniu nie może być "mikołajkowy". :)
Był na początku czerwca, a drugi zawsze robili pod koniec sierpnia, w sumie ten drugi to do stania był najlepszy, bo było zawsze ciepło :P A w tym roku byłem na tym w czerwcu, stałem chyba od 2 w nocy, z 7 stopni było i tak zmarzłem, że teraz to na pewno nie będę stał kilka godzin przy jeszcze mniejszej temperaturze :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Imprezy

#9 Post autor: Bucholc Krok » wt gru 04, 2012 13:56 pm

Templar pisze:A w tym roku byłem na tym w czerwcu, stałem chyba od 2 w nocy, z 7 stopni było i tak zmarzłem


Nie narzekaj, bo przynajmniej zarobiłeś. ;) Może teraz też się nagle objawią kolekcjonerki Diablo 3. Albo GW2. :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Imprezy

#10 Post autor: Templar » wt gru 04, 2012 22:37 pm

Kolekcjonerki Diablo 3 można teraz na Allegro kupić taniej niż w dniu premiery, dzisiaj widzę, że zakończyła się aukcja bez klucza i poszło za 190zł, a klucz można dokupić za 130zł :P Jest jeszcze sporo ofert z cenami po 600-700, ale nikt tego już za tyle nie kupuje :P Kolekcjonerka GW2 natomiast chodzi nadal w całkiem "dobrych" cenach, także tutaj można jeszcze zarobić :P Ale w sumie to najlepsza oferta to dla mnie z tymi filmami, 50zł za Avengersów i Cartera na BR 3D, dobra oferta :)
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Imprezy

#11 Post autor: Bucholc Krok » śr gru 05, 2012 11:59 am

Templar pisze:Kolekcjonerki Diablo 3 można teraz na Allegro kupić taniej niż w dniu premiery, dzisiaj widzę, że zakończyła się aukcja bez klucza i poszło za 190zł, a klucz można dokupić za 130zł :P Jest jeszcze sporo ofert z cenami po 600-700, ale nikt tego już za tyle nie kupuje :P


Normalka. Po rozsprzedaniu wszystkich egzemplarzy wybuchła panika i ludzie płacili jak za zboże. Kto bardzo chciał już ma, a teraz ciśnienie spadło. Pozostaje czekać na kolekcjonerski dodatek i pchnąć ewentualnie komplet. :)
Kolekcjonerka GW2 natomiast chodzi nadal w całkiem "dobrych" cenach, także tutaj można jeszcze zarobić :P


Bo i chyba znacznie mniej tego wydali. Diablo dość długo nawet leżał w pre-orderach, a GW2 schodził na pniu jak tylko się pojawił w sklepie.
Ale w sumie to najlepsza oferta to dla mnie z tymi filmami, 50zł za Avengersów i Cartera na BR 3D, dobra oferta :)
Mnie akurat zupełnie nie interesuje. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Imprezy

#12 Post autor: Wojteł » śr gru 05, 2012 21:19 pm

Dajecie taki tytuł tematu, że każdy się nastawia na jakąś grubą forumową bibę, a tu gadać o grach :| Nołlajfy, nie mylcie innych! :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Imprezy

#13 Post autor: Templar » śr gru 05, 2012 21:38 pm

:mrgreen: Ale w sumie jak zobaczyłem pierwszy raz tytuł tematu to też myślałem, że jakaś forumowa biba się szykuje :mrgreen:
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Imprezy

#14 Post autor: Ghostek » śr gru 05, 2012 22:57 pm

To czemu by nie postarać się o takową? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Imprezy

#15 Post autor: Bucholc Krok » czw gru 06, 2012 14:20 pm

Wojtek pisze:Dajecie taki tytuł tematu, że każdy się nastawia na jakąś grubą forumową bibę, a tu gadać o grach :|


To by było "forumowa impreza".
Nołlajfy, nie mylcie innych! :P
Temat ma przyciągać. A można pisać o różnych imprezach.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ