Muzyka filmowa - Forum FilmMusic.pl

muzyka filmowa i nie tylko...
Dzisiaj jest śr gru 19, 2018 06:19 am

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 510 Następna
Autor Wiadomość
Ghostwriter znanego twórcy
Awatar użytkownika

Proponuję składkę dla Kolegi Turka.
Docelowo na głośniki.
Jeśli co miesiąc każdy z Forumowiczów odłoży po 10zł to przez rok (do 6 grudnia) uzbieramy kwotę, którą Kolega Turek będzie mógł przeznaczyć na:

a) nowe głośniki
b)badania laryngologiczne
c) badania okulistyczne

Tak czy inaczej zyska….

Ridley Scott
Awatar użytkownika

Nie przyjmujesz do wiadomości, że Turek słucha muzyki filmowej, tak jak chce jej słuchać, prawda?

http://eyesonfilm.wordpress.com

Hardkorowy Koksu
Awatar użytkownika

Typowy natręt. Myślę, że można zamknąć ten temat, gdyż nie będzie prowadził do merytorycznej dyskusji, ino do kolejnych konfliktów, ergo tego, czym tak bardzo Kolega Krzysztof gardzi... przynajmniej w takim świetle próbuje się stawiać.

John Williams
Awatar użytkownika

Cytuj:
Proponuję składkę dla Kolegi Turka.
Docelowo na głośniki.
Jeśli co miesiąc każdy z Forumowiczów odłoży po 10zł to przez rok (do 6 grudnia) uzbieramy kwotę, którą Kolega Turek będzie mógł przeznaczyć na:

a) nowe głośniki
b)badania laryngologiczne
c) badania okulistyczne

Tak czy inaczej zyska….

Obrazek

Ostatnio zmieniony pt gru 09, 2011 16:41 pm przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.

Ridley Scott
Awatar użytkownika

I think both...

http://eyesonfilm.wordpress.com

Awatar użytkownika

Cytat dla mnie...

"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."

Cytat dla Turka:

"Głupi potrafi w ciągu godziny zadać tyle pytań, że mądry w ciągu siedmiu lat na nie nie odpowie."

Cytat dla Wojtka:

"Głupiec jest jednak z czegoś zadowolony: zawsze jest zadowolony z siebie."

Cytat ogólny:

"Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher."

A dla Kolegi Pawła będę szukał sponsora na lepszy monitor, by w przyszłości widział co piszę.
Cytuj:
Turek podnieca się wydawnictwami około muzycznymi. Ale czy to źle? Wydaje mi się, że nie. Kwestia tego co On w re-recordingach słyszy….
Cytuj:
I w zasadzie nie interesuje mnie to na czym odsłuchuje Turek swoje płyty, o ile jego późniejsze komentarze nie wpływają na treść i przesył zawartej w niej informacji do osoby zainteresowanej.
itp... itd...
Cytuj:
Myślę, że można zamknąć ten temat, gdyż nie będzie prowadził do merytorycznej dyskusji, ino do kolejnych konfliktów, ergo tego, czym tak bardzo Kolega Krzysztof gardzi...
Ale to nie jest temat o płytach vel muzyce, więc dlaczego postulujesz o jego zamknięcie? Jeśli chcesz się wypowiedzieć o ostatnio kupionych płytach, chętnie poczytam w innym dziale.

John Williams
Awatar użytkownika

Cytuj:
Cytat dla Wojtka:

"Głupiec jest jednak z czegoś zadowolony: zawsze jest zadowolony z siebie."

Ja jestem bardzo zadowolony z ludzi, którzy przez kilka stron płaczą nad tym, że ktoś używa ich zdaniem niegodziwego sprzętu, a potem wklejają mądre wyguglowane cytaty, by zaznaczyć swoją wyższość innymi :mrgreen: A w kwestii inteligencji i poczucia humoru, to chciałbym Ci pogratulować Twojego, skoro teksty o monitorach odsłuchowych zrzucają Cię z krzesła. Jak widać niektórym niewiele potrzeba do szczęścia :mrgreen: A zakładanie oddzielnego tematu, żeby w bardzo "wysublimowany" sposób dosrać redaktorowi, że słucha na kiepskim sprzęcie, to jest tak inteligentne, zabawne i pełne klasy, że boczki zrywać :)

Ostatnio zmieniony pt gru 09, 2011 18:25 pm przez Wojtek, łącznie zmieniany 2 razy.

Hardkorowy Koksu
Awatar użytkownika

A ja mam na to tylko jeden komentarz:

Obrazek

John Williams
Awatar użytkownika

Nie fejspalmuj, bo Ci wklei odpowiedni cytat i będzie z siebie bardzo zadowolony. Podoba mi się w ogóle ta postawa - narzekanie na to, że za mało dyskutuje się o płytach, i robienie ogromnego offtopa o głośnikach :)

KameNewman
Awatar użytkownika

dziekan?!

Awatar użytkownika

Cytuj:
Podoba mi się w ogóle ta postawa - narzekanie na to, że za mało dyskutuje się o płytach, i robienie ogromnego offtopa o głośnikach
Mi też, ponieważ wystarczyło ten temat zignorowac i by było ok. Ale Ty wolisz guglować moje wypowiedzi (przeinaczając je i wprowadzając zły kontekst) a w dodatku bez konkretnych cytatów z tychże.... Sam z dobrej woli przyczyniasz się do powiększania tego tematu :mrgreen:
Cytuj:
Ja jestem bardzo zadowolony z ludzi, którzy przez kilka stron płaczą nad tym, że ktoś używa ich zdaniem niegodziwego sprzętu
Zacytuj ale nie sklejaj oddzielnych słów z moich zdań i nie twórz z tego innych...
Cytuj:
a potem wklejają mądre wyguglowane cytaty, by zaznaczyć swoją wyższość innymi
Nie jestem byłym prezydentem, który przeczytał jedną książkę a posiada też jedną (biografię napisaną przez własną żonę) Ty pewnie masz sporo takich obrazków w komputerze - w sam raz na każdą wypowiedź i nawet nie musisz szukać. Ja niestety częściowo musiałem sięgnąć po knigę by napisać kilka cytatów.
Cytuj:
A w kwestii inteligencji i poczucia humoru, to chciałbym Ci pogratulować Twojego
Dziękuję, że choć to doceniasz... aczkolwiek mnie to nie bawi.
Cytuj:
skoro teksty o monitorach odsłuchowych zrzucają Cię z krzesła
Cytuj:
I twierdzisz, iż za 5 tys nie kupi się dobrago sprzętu aduio dla przeciętnego słuchacza?? Spadłem z krzesła
DLATEGO SPADŁEM Z KRZESŁA (na szczęście gwoli uprzedzenia Twojego zainteresowania tudzież wyciągniętej pomocniej ręki NIC SOBIE NIE USZKODZIŁEM
Cytuj:
A zakładanie oddzielnego tematu, żeby w bardzo "wysublimowany" sposób dosrać redaktorowi, że słucha na kiepskim sprzęcie....
Zacytuj moje wypowiedzi (dokładnie "wygugluj"), przytocz - GDZIE W TEMATACH W KTÓRYCH SIĘ WYPOWIADAŁEM, NAPISAŁEM TO CO TY POWYŻEJ ?? :? Niestety stać Cię tylko na przenicowanie ich kontekstu oraz wklejenie dziecinnego obrazka.
Widzę, że celujesz wręcz w przestawianiu wyrazów w cudzych zdaniach (a następnie przytaczaniu jako ich wypowiedzi). Kryptolog byłby z Ciebie znakomity (agitator też) :mrgreen:
Cytuj:
To już ewidentnie jego wina. Wina tego, że nie zainteresował się sprawą poprawnego przygotowania sprzętu do odsłuchu
to nie są moje słowa pisane....
Cytuj:
Jestem z Tobą i cieszę się, że masz takie a nie inne zainteresowania muzyczne
Cytuj:
Kolega Turek może spokojnie spać, ponieważ nie naśmiewam sie z tego co słucha
a te tak :mrgreen:

Koledze Turkowi zaproponowałem inny rodzaj wypowiedzi - niestety nie przyjął go :( . Wolał nabijać swój licznik pytaniami, na które wielokrotnie odpowiedziałem.... i dał się podpuścić Adamowi
Cytuj:
i ja bym prosił o dyskusje tu a nie mailową, bo dowiedziałem się już ciekawych rzeczy o sprzęcie audio w czym jestem zielony
:mrgreen:

John Williams
Awatar użytkownika

Ja żadnych Twoich wypowiedzi nie googlowałem, domyśliłem się, że nie znasz wszystkich mądrych cytatów na pamięć, co sam zresztą potwierdziłeś. A co do obrazków - sam je googlowałem, a nawet jeśli bym miał, to co z tego? Będę zmuszony czytac kolejny pretensjonalny elaborat na ten temat, podobnie jak Turek na temat swoich monitorów?

Fajnie, że zawitałeś na to forum, od razu zrobiło się zabawniej :)

A z tym przeinaczaniem Twoich wypowiedzi, to osiągnąłeś mistrzostwo świata w czepianiu się lub trollingu, nie jestem pewien :)

Ennio Morricone
Awatar użytkownika

Krzysztof ma większy uraz do Turak jak Macierewicz do Tupolewa. :lol:
Co Ci ten Turek zrobił? Potrącił kota? Ukradł dziewczynę? Bo nie uwierzę, że można mieć taki problem tylko dlatego, że koleś słucha muzyki, na sprzęcie, który Ci się nie podoba. :P

John Williams
Awatar użytkownika

Nie wywołuj tematów politycznych, bo go rozsierdzisz i oberwiesz cytatem :P

Ennio Morricone
Awatar użytkownika

"Poznasz głupiego po czynach jego"* czy czymś w ten deseń? :D
Po czymś takim chyba bym nie mógł już się tu więcej pokazywać. ;)

*-to mama Foresta tak mówiła

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 510 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00