Soundtracks.pl cd. usuwania postów.

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
lumpy

Soundtracks.pl cd. usuwania postów.

#1 Post autor: lumpy » ndz kwie 23, 2006 21:42 pm

Widzieliście dyskusje po zakończeniu konkursu z okazji nowego filmu Wszyscy jesteśmy Chrystusami? Ktoś OŚMIELIŁ się skrytykować portal toruński i zaraz wszystkie posty zostały usunięte. Co więcej została usunięta możliwość komentowania tego newsa. Ech...do tej pory odwiedziałem ten portal, ale to się zmieni...

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#2 Post autor: Thedues » ndz kwie 23, 2006 23:26 pm

Przykro patrzeć na takie sytuacje, tym bardziej, że osoby wypowiadające się, walczyly o swoje prawa i próbowały dostać sensowne wyjaśnienia. Cóż moje zdanie każdy zna i nie mam zamiaru wypowiadać sie ponownie, bo i tak "ten toruński portal" udowodni, ze to ich racja jest "najmojsza".
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#3 Post autor: Koper » ndz kwie 23, 2006 23:49 pm

Ojej, to wy nie wiecie, że nie można polemizować z toruńskimi mediami? Jedyne słuszne radio od lat tłumaczy ludziom, że tylko głos z Torunia jest prawdziwy, a wy dalej nie rozumiecie i się dziwicie, że posty kasują...

;):D

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

#4 Post autor: Tomek » pn kwie 24, 2006 00:08 am

Koper pisze:Ojej, to wy nie wiecie, że nie można polemizować z toruńskimi mediami? Jedyne słuszne radio od lat tłumaczy ludziom, że tylko głos z Torunia jest prawdziwy, a wy dalej nie rozumiecie i się dziwicie, że posty kasują...

;):D
Dobrze mówi! Polejcie mu! :mrgreen:

A cała sytuacja: śmiechu warta, tak więc lumpy nie przejmuj się :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

#5 Post autor: Paweł Stroiński » pn kwie 24, 2006 01:01 am

Trudno mi się po raz kolejny wypowiadać w sprawie soundtracks.pl. Nie chciałbym, żeby nasze forum było punktem skarg na portal Łukasza Remisia, ale pewnie jeśli się dowie o tej dyskusji to znowu nam powie, że plujemy im w twarz a w ogóle, to (wsadź tutaj dowolną konkurencję wobec soundtracks) jest śmieszną stronką, ale cóż, może tak trzeba... Widać czytelnicy nie potrafią niczego nauczyć

lumpy

#6 Post autor: lumpy » pn kwie 24, 2006 08:28 am

Gdzie jak nie tutaj mamy o tym rozmawiac. Na S.pl taki post pewnie zostalby od razu skasowany. A tu mamy wolne media :)

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

#7 Post autor: Paweł Stroiński » pn kwie 24, 2006 09:04 am

Prawdą jest, że konkurencja wykazuje się podręcznikowym brakiem szacunku do czytelnika. No cóż, pozostawmy to w tej chwili na tym, że my pozwalamy się krytykować jeśli (w odróżnieniu od Michaela Moore'a) krytycy podają argumenty. To się nazywa jak dobrze pamiętam profesjonalizm.

Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

#8 Post autor: Łukasz Waligórski » pn kwie 24, 2006 09:36 am

Brak słów.. totalny brak szacunku dla czytelników i to nie po raz pierwszy. Ostatnio na przykład zorientowałem się że została usunięta cała, pomiętna dyskusja pod recenzją "Pride & Prejudice". Poza tym ten ich wydumany jubileusz... Brak słów...

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#9 Post autor: Thedues » pn kwie 24, 2006 10:21 am

Łukasz Waligórski pisze:Brak słów.. totalny brak szacunku dla czytelników i to nie po raz pierwszy. Ostatnio na przykład zorientowałem się że została usunięta cała, pomiętna dyskusja pod recenzją "Pride & Prejudice". Poza tym ten ich wydumany jubileusz... Brak słów...
Tak szczerze to nie mieszajmy się w kolejną potyczkę z naczelnym s.pl, to już jest nie nasza sprawa. Jeżeli czytelnicy s.pl nie widzą problemu to ich strata. Nas to nie dotyczy bo to nie nasz problem.
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

#10 Post autor: Tomek » pn kwie 24, 2006 10:25 am

Thedues pisze:
Łukasz Waligórski pisze:Brak słów.. totalny brak szacunku dla czytelników i to nie po raz pierwszy. Ostatnio na przykład zorientowałem się że została usunięta cała, pomiętna dyskusja pod recenzją "Pride & Prejudice". Poza tym ten ich wydumany jubileusz... Brak słów...
Tak szczerze to nie mieszajmy się w kolejną potyczkę z naczelnym s.pl, to już jest nie nasza sprawa. Jeżeli czytelnicy s.pl nie widzą problemu to ich strata. Nas to nie dotyczy bo to nie nasz problem.
Dobrze mówi! Polejcie mu! :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#11 Post autor: Ghostek » pn kwie 24, 2006 11:35 am

Tomek pisze: Dobrze mówi! Polejcie mu! :mrgreen:
Pielęgnujemy "procentowe" tradycje narodowe? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

#12 Post autor: Paweł Stroiński » pn kwie 24, 2006 15:57 pm

Owszem, nie ma co się mieszać. Komandor i tak wie swoje :D

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#13 Post autor: Koper » pn kwie 24, 2006 19:17 pm

A może tak założylibyście z chłopakami z soundtracks.pl po moherowym berecie na zgodę?*

*-taka chyba jest starotoruńska tradycja, czy nie? ;)

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

#14 Post autor: Paweł Stroiński » pn kwie 24, 2006 19:45 pm

Powiem ci, że obie strony w zgodę nie wierzą... Po dyskusji w sprawie kopiowania newsów to jest na pewno niemożliwe. Proponuję przeczytać wypowiedzi Łukasza Remisia.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#15 Post autor: Koper » pn kwie 24, 2006 20:13 pm

I oczywiście to wszystko w imię propagowania muzyki filmowej w Polsce... :P

ODPOWIEDZ