Fanbojstwo

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Kto jest najbardziej nawiedzonym fanbojem na forum?

Czas głosowania minął pt lis 18, 2011 19:43 pm

Adam na Tylera
0
Brak głosów
Adam na scory, które sam wydaje
0
Brak głosów
Bladu na HGW
1
6%
Koper na Morricone
0
Brak głosów
Paweł na Zimmera
0
Brak głosów
Wawrzyniec na Zimmera
4
22%
Wawrzyniec na Williamsa
1
6%
Muadibb_dw na Williamsa
9
50%
Wojtek na Williamsa
0
Brak głosów
Danielos na Shore'a & Vangelisa
1
6%
Bucholc na PiS
0
Brak głosów
Turek na Prażan
2
11%
 
Liczba głosów: 18

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Fanbojstwo

#31 Post autor: Adam » sob lis 12, 2011 18:49 pm

abstrahując to jak można było przy moich przyciskach napisać takie bzdurne argumenty :D o Barrym to ja tu pisałem dwa razy w życiu - jak umarł, i przy tworzeniu tematu o Specjaliście. A współtworzonych wydań płytowych od dawna tutaj nie zamieszczam. Wojtas FAIL :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Fanbojstwo

#32 Post autor: Wojteł » sob lis 12, 2011 18:52 pm

Nie cieszysz się, że jesteś w ankiecie? :(
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Fanbojstwo

#33 Post autor: Marek Łach » sob lis 12, 2011 18:52 pm

Adam miał szanse, ale wykasował się, jak Williams przy podwójnych nominacjach. :(

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Fanbojstwo

#34 Post autor: DanielosVK » sob lis 12, 2011 18:53 pm

No właśnie, bardziej pasowałby Tyler. :)
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Fanbojstwo

#35 Post autor: Adam » sob lis 12, 2011 18:53 pm

ciesze tylko bez szans na wynik dobry z takimi nieprawdziwymi argumentami :P było o Tylerze coś wstawić - bliżej prawdy by było ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Fanbojstwo

#36 Post autor: Wojteł » sob lis 12, 2011 18:54 pm

Adam pisze:ciesze tylko bez szans na wynik dobry z takimi nieprawdziwymi argumentami :P było o Tylerze coś wstawić - bliżej prawdy by było ;-)
Fak, nie wiem jak mi to mogło umknąć :o faktycznie, przyfailowałem

Na szczęście można edytować :mrgreen:
Ostatnio zmieniony sob lis 12, 2011 18:55 pm przez Wojteł, łącznie zmieniany 1 raz.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Fanbojstwo

#37 Post autor: Adam » sob lis 12, 2011 18:55 pm

to tez by było nieprawdą ale przynajmniej bliżej forumowej prawdy i postów pisanych :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Fanbojstwo

#38 Post autor: DanielosVK » sob lis 12, 2011 18:56 pm

Chcesz powiedzieć, że nie jesteś fanboyem Tylera? Dobre. :P
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
muaddib_dw
Zdobywca Oscara
Posty: 3237
Rejestracja: wt lis 24, 2009 16:40 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: Fanbojstwo

#39 Post autor: muaddib_dw » sob lis 12, 2011 18:57 pm

He, he Adam nadal nie cyknąłeś kwestii nie chodziło mi o Tylera 8)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Fanbojstwo

#40 Post autor: Wawrzyniec » sob lis 12, 2011 23:31 pm

Nie uwłaczając, ale ta ankieta nie jest doskonała :? Sam pomysł dobry, ale kiedy się za coś takiego zabieramy, to trzeba jednak zacząć pracę od podstaw.
Po pierwsze rażą mocno pewne braki: Np. Mystery - Giacchino, Mefisto - Newman/Kamen, hp_gof - Desplat, Goska - Horner. I też przy moim dozgonnym szacunku, ale dla Marka też tutaj by się miejsce znalazło :wink:

Do tego Adam powinien być jako fanboy Briana Tylera. Z Barrym to akurat nigdy nie failował. :wink:

I w ogóle dlaczego np. Danielos może być fanboyem - Shore/Vangelis. A ja jestem osobny fanboyem Williamsa i osobno Zimmera. :?: :? Skoro na kroku powtarzam o mojej poligamicznej miłości. :P Według mnie to poważny błąd, który w ostateczności zaważył na mojej porażce. Gdyż tym samym moi wyborcy czuli się pogubieni, czy głosować na Wawrzyńca Fanboya Williamsa, czy Wawrzyńca Fanboya Zimmera. :? :?:

Tak jak na wstępie napisałem pomysł fajny, gdyż dobitnie pokazuje, że fanboystwo to nie tylko zjawisko przypisane wyłącznie do mej osoby. Ale jednak można było to zrobić lepiej.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

hp_gof

Re: Fanbojstwo

#41 Post autor: hp_gof » sob lis 12, 2011 23:35 pm

Nie przejmuj się, Wawrzyniec. Ja zagłosowałem na Ciebie i Williamsa :D A to tylko, że dałeś mi się ostatnio ze swoimi wypowiedziami o Williamsie we znaki hehehe :P Chociaż na co dzień to pewnie by królował Zimmer :P

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Fanbojstwo

#42 Post autor: Templar » sob lis 12, 2011 23:40 pm

Wawrzyniec pisze:I w ogóle dlaczego np. Danielos może być fanboyem - Shore/Vangelis. A ja jestem osobny fanboyem Williamsa i osobno Zimmera. :?: :? Skoro na kroku powtarzam o mojej poligamicznej miłości. :P Według mnie to poważny błąd, który w ostateczności zaważył na mojej porażce. Gdyż tym samym moi wyborcy czuli się pogubieni, czy głosować na Wawrzyńca Fanboya Williamsa, czy Wawrzyńca Fanboya Zimmera. :? :?:
Myślę, że to zależy od tego czy ktoś ma rozdwojenie jaźni, czy też nie :mrgreen:
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
karcharoth
Jestem Żydem
Posty: 336
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 12:05 pm
Lokalizacja: Wrocław, niekiedy Kargowa, ale głównie Planet Armstrong

Re: Fanbojstwo

#43 Post autor: karcharoth » ndz lis 13, 2011 08:23 am

Bullshit. Ja jestem największym fanboyem Dżona. Melanżboy się nie umywa. Willy mnie nawiedza nawet w snach :D

Gdy podczas obiadu wpatruję się w stejka, nawet nie muszę go solić. Wystarczy, że pomyśle o muzyce mistrza, łezka się kręci, skapuje na talerz i pozamiatane.
"If our music survives, which I have no doubt it will, then it will because it is good." - Jerry Goldsmith

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Fanbojstwo

#44 Post autor: Bucholc Krok » ndz lis 13, 2011 10:20 am

Nie rozumiem, co znowu robię w ankiecie :?: Nie jestem żadnym fanbojem - nie jestem wariatem. :P Ale jak już zostałem wrzucony to było rozwinąć termin, bo może dojść do głupich nieporozumień - Prokofjew i Strawiński.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Fanbojstwo

#45 Post autor: Mystery » ndz lis 13, 2011 10:23 am

Po pierwsze rażą mocno pewne braki: Np. Mystery - Giacchino, Mefisto - Newman/Kamen, hp_gof - Desplat, Goska - Horner. I też przy moim dozgonnym szacunku, ale dla Marka też tutaj by się miejsce znalazło :wink:
Bo to ankieta tylko o nawiedzonych fanbojach :P

ODPOWIEDZ