Pierwszy w Polsce vlog o ścieżkach dźwiękowych

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Mefisto

Re: Pierwszy w Polsce vlog o ścieżkach dźwiękowych

#16 Post autor: Mefisto » pn paź 03, 2011 22:25 pm

Wawrzyniec pisze:Hm, to może dlatego dla nas nic nie starczyło :P A na poważnie to gdzie w ogóle można było te koszulki zdobyć?
Prawda jest taka, że powinniśmy coś takiego dostać w tym całym gift secie, jak jest na każdym szanującym się festiwalu, a nie dodatkowo kupować.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Pierwszy w Polsce vlog o ścieżkach dźwiękowych

#17 Post autor: Ghostek » wt paź 04, 2011 01:50 am

Co do dźwięku... Proponuję stosowanie "auto kaczki" (automatycznego ściszania tła podczas mówienia) podczas montowania ścieżki dźwiękowej. Ustawienie programu na -5(6) dB powinno pomóc nieco. Potem całość przejechać można procesorem dynamiki - kompresorem, albo limiterem. Powiedź jakiego programu używasz do montowania, to coś wymyślimy. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
MrListenful
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 13
Rejestracja: pn paź 03, 2011 18:18 pm

Re: Pierwszy w Polsce vlog o ścieżkach dźwiękowych

#18 Post autor: MrListenful » wt paź 04, 2011 21:38 pm

Program, który najbardziej przypadł mi do gustu i którego aktualnie używam to PowerDirector. Nie miałem z nim jeszcze wcześniej styczności, dlatego powoli będę starał się udoskonalać moje filmiki.
Obecnie stosunkowo najwięcej wolnego czasu mam raczej w drugiej części tygodnia i to wtedy powinny pojawiać się nowe odcinki :)

EDIT: Po wczorajszych zmaganiach ze ścieżką dźwiękową w programie, dzisiaj udało mi się w końcu wrzucić nowy odcinek Posłuchaj. Na początek lekki offtop, ale za to potem ciekawy temat, którego początkiem był post czoug'a ;)

ODPOWIEDZ