Russkij assault

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Russkij assault

#16 Post autor: Koper » wt wrz 27, 2011 23:03 pm

Wojtek pisze:W Auschwitz chyba nie podzielali twoich poglądów :?
na wieżyczce strażniczej podzielali. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Russkij assault

#17 Post autor: DanielosVK » wt wrz 27, 2011 23:04 pm

:mrgreen:

1:0 dla czouga.

Ogólnie owszem. Strasznie pierdolenie z tym językiem niemieckim, szczególnie gadanie o "rozkazie rozstrzelania" to skrajny debilizm, chociaż przyznam, że sam za tym językiem nie przepadam, ale to chyba z powodów rodzinnych.
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Russkij assault

#18 Post autor: Wojteł » wt wrz 27, 2011 23:05 pm

Regulamin obozu w Oświęcimiu i przemówienia Hitlera :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

Re: Russkij assault

#19 Post autor: Arthur » wt wrz 27, 2011 23:07 pm

DanielosVK pisze:1:0 dla czouga.
DE 1:0 PL chyba; choć ostatnie starcie mówi co innego :(

Nie no rozumiem, duża część ma takie nastawienie przez takie a nie inne wychowanie. Przynajmniej mi tak zostało- to co było przykre w dzieciństwie, lub co mi wmawiano już tak po dużej części zostało. W szkołach na historii wspomina się tylko Niemcy w kontekście 1,2 WŚ i tak się ją później pamięta.
Ostatnio zmieniony wt wrz 27, 2011 23:09 pm przez Arthur, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33876
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Russkij assault

#20 Post autor: Wawrzyniec » wt wrz 27, 2011 23:08 pm

Oj, Panowie Gomułka, Gomułka i PRL się kłania :? :roll: :(
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Russkij assault

#21 Post autor: Wojteł » wt wrz 27, 2011 23:10 pm

DanielosVK pisze::mrgreen:

1:0 dla czouga.

Widzę, że trafił swój na swego :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

Re: Russkij assault

#22 Post autor: Arthur » wt wrz 27, 2011 23:12 pm

No więc mówię, jakie nastawienie rodziców takich później dzieci. Wszelkie poważne zmiany chociażby żywieniowe, których skutki odczują dopiero nasze wnuki potrzebują czasu.

Zejdźmy z tematu Germańskiego. Pogadajmy o wschodnim: Japońskim. Z czym, wam się kojarzy, jakie uczucia u was wzzbudzają? Ja nie byłem nigdy w Japan, więc Pearl Harbor lekko mi mózg sprało, ale jeszcze czas by się doedukować.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Russkij assault

#23 Post autor: Wojteł » wt wrz 27, 2011 23:20 pm

Moi rodzice nigdy nic do Niemców nie mieli. Ale dla mnie ten język jest paskudny. Francuski na przykład mi się podobał, póki nie zacząłem się go uczyć.

A Japończycy też zabawnie gadają, kazde słowo intonują tak samo. I przyznam, że dla mnie to jest kraj skrajności: Z jednej strony honorowi, poukładani ludzie, a z drugiej głupota w najczystszym wydaniu, tak ochoczo prezentowana w ich durnowatych teleturaniejach :roll:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Russkij assault

#24 Post autor: Koper » wt wrz 27, 2011 23:22 pm

Japoński jest ładny w brzmieniu (zwłaszcza w ustach młodej Japoneczki, hehe ;) ). Ale jest też całkiem śpiewny. Ot, znacie tę piosenkę w wersji japońskiej? http://ianeshine.wrzuta.pl/audio/9l1Me7 ... se_version
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Russkij assault

#25 Post autor: Templar » wt wrz 27, 2011 23:30 pm

czoug pisze:Zejdźmy z tematu Germańskiego. Pogadajmy o wschodnim: Japońskim. Z czym, wam się kojarzy, jakie uczucia u was wzzbudzają? Ja nie byłem nigdy w Japan, więc Pearl Harbor lekko mi mózg sprało, ale jeszcze czas by się doedukować.
Kraj, którego kompletnie nie ogarniam, tak jak wspomniał Wojtek kraj skrajności, ostatnio rozwaliło mnie to:

http://www.ps3site.pl/biegajace-kurczak ... ideo/85831

Jak dla mnie to oni są "trochę" zboczeni :D W co drugiej grze laski z wielki cycami z twarzą 13-latek, są też sklepy gdzie można kupić używaną bieliznę nastolatek :shock: Ale mimo wszystko to tam powstało Nintendo i Sony i dzięki nim mogłem zagrać w Mario, Silent Hill'a, Pokemony, MGS'a i wiele innych 8)
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Russkij assault

#26 Post autor: Koper » wt wrz 27, 2011 23:41 pm

No... nie ogarniam. Gdyby ten pies chciał to robić z mangową laską, to jeszcze bym ogarnął, ale tak...

Ale kangur w jednej scenie ma niezłe combo :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

Re: Russkij assault

#27 Post autor: Arthur » śr wrz 28, 2011 00:06 am

Ja patrze na Japonię, jak na przyszłe oblicze Ziemi. Z jednej strony coraz bardziej spychana na margines tradycja, naturalność, uległość względem surowej matki natury, ciężka praca w rolnictwie, ale za to spokojne i szczęśliwe życie; a z drugiej strony rosnąca w siłę pogoń za doskonałością, władzą nad naturą i światem maszyn i robotów, swoisty science HALFfiction. Strasznie ciągnie to co nieznane i niezbadane; kto nie chciałby żyć jak w tych wszystkich filmach? To co Japończycy wyprawiają na tej swojej wysepce. Taka masa ludzi i nikt nie marudzi, że ścisk, że ciasno :arrow: http://www.maxior.pl/film/129838/Przejs ... _w_Japonii; http://patrz.pl/filmy/id/401753. Budynki, ba wieżowce wytrzymujące trzęsienia ziemi/tajfuny. Roboty sprzątają dom, koszą trawnik(mniej niż 1% ale są). Tworzą futurystyczne miasta. A u nas ciągle z pustaków domy wszyscy budują... Zmywarki nie mają. Ostatnio na dyscovery mówili, że 15 lat temu już wymyślili sposób na oczyszczanie wody w jeziorach - wystarczy duża ilość długich zbitek włókien węglowych, a niedaleko mnie po 10 latach dyskusji doktor z uniwerka postawił jeden agregator(2x3) metry, który będzie dotleniał dno jeziora i (mniejsza o szczegóły). Po wielkiej tragedii niedawnej pozostał już tylko radioaktywny cez i jod. O widzę, włączył się autonarzekacz, więc czas otworzyć nowy wątek.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Russkij assault

#28 Post autor: Templar » śr wrz 28, 2011 00:16 am

Mnie to najbardziej fascynuje Dubaj, tam to dopiero mają rozmach, chciałbym się kiedyś tam wybrać na jakąś dłuższą wycieczkę, niestety dzisiaj nie udało mi się jeszcze trafić '6' w Totka ;)
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

Re: Russkij assault

#29 Post autor: Arthur » śr wrz 28, 2011 00:25 am

Mamy nowy szczyt szczerości:
Ewentualny szczęśliwiec może czuć się bezpiecznie
organizator gry pobierze podatek w wysokości 10 proc.
:D

Zostaje 23 mln. Podział z rodzinką i na czysto w świat z 5 mln. Inwestując mega bezpiecznie i żyjąc z odsetek w najgorszym wypadku wychodzi ~17'000/miesiąc. Niby dużo, ale czując się milionerem chciałoby się więcej. Życzę normalnego życia, choć będzie trudno.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Russkij assault

#30 Post autor: Adam » śr wrz 28, 2011 08:32 am

Templar pisze:
Adam pisze:2? to poza Wawrzkiem kto? :D
:
czoug pisze:
Wojtek pisze:Byleby Niemców nie było
Weź przestań z takimi tekstami
:mrgreen:
pytałem kto jest tu drugim niemcem po Wawrzku! :P
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ