Prowokacje Blada

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Czy prowokacyjne posty Blada wydają Ci się zabawne?

mega w pytę zabawne
4
24%
całkiem, całkiem
0
Brak głosów
raczej nie
0
Brak głosów
one są żenujące a nie śmieszne
7
41%
niech sobie je Bladu wsadzi
6
35%
 
Liczba głosów: 17

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: James Newton Howard - Top 10

#31 Post autor: DanielosVK » ndz wrz 25, 2011 15:02 pm

bladerunner22 pisze:
DanielosVK pisze:Z Ciebie większa, bo znowu się o bana prosisz.
Nikt się tutaj o bana nie prosi, rozmawiamy grzecznie, kulturalnie, może jedynie troszeczkę zboczyliśmy z tematu :) .
Nie troszeczkę. Napisałeś posta kompletnie z innej beczki, prowokującego w dodatku do dalszej dyskusji na nie ten temat, co trzeba.
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: James Newton Howard - Top 10

#32 Post autor: bladerunner22 » ndz wrz 25, 2011 15:05 pm

Wawrzyniec pisze:Ja bardzo lubię "Avatara". Jestem szczęśliwym posiadaczem oryginalnej płytki, do której często wracam. Dlatego też uprzejmie i z całego serca proszę do sumienia Bladu, trochę bądź rozważniejszy z opiniami na temat tej muzyki. Nie chcę, aby mi się ona źle kojarzyła i stała się na forum powodem do śmiechu.

Dziękuję uprzejmie.

Wawrzyniec

Wawrzyniec twoje niejedne opinie na temat Hansa są obiektem do pośmiewiska , to i do Avatara się przyzwyczaisz :P .
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: James Newton Howard - Top 10

#33 Post autor: Koper » ndz wrz 25, 2011 15:37 pm

bladerunner22 pisze:Koper po prostu sadzi jakieś farmazony, że Morricone jest lepszy od Mozarta
Poproszę o cytat.

I Danielos ma rację. Widać, że Ci się znudziło i zatęskniłeś za banem. To się da załatwić od ręki. Naprawdę.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: James Newton Howard - Top 10

#34 Post autor: bladerunner22 » ndz wrz 25, 2011 15:43 pm

strasznie sztywni jesteście, nic się powygłupiać nie można :) .

forum beze mnie jest nudne, taka prawda Koper i tego sam nie zmienisz :P , tak czy owak, widzę, że już Marek wrzucił na luz, to ciebie ,, coś'' wzięło :| .
Ostatnio zmieniony ndz wrz 25, 2011 15:45 pm przez bladerunner22, łącznie zmieniany 1 raz.
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: James Newton Howard - Top 10

#35 Post autor: Koper » ndz wrz 25, 2011 15:45 pm

bladerunner22 pisze:forum beze mnie jest nudne
możemy sprawdzić...
bladerunner22 pisze:strasznie sztywni jesteście, nic się powygłupiać nie można :)
Jest dział offtop do tego, załóż tam odpowiedni temat... może zresztą sam to uczynię.

I voila - wszelkie prowokacje będą lądować tu.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Mefisto

Re: Prowokacje Blada

#36 Post autor: Mefisto » ndz wrz 25, 2011 19:43 pm

Cały ten temat to marna prowokacja.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Prowokacje Blada

#37 Post autor: Adam » pn wrz 26, 2011 09:24 am

bana Bladowi bo znów zaczyna durne śpiewki na forum :?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Prowokacje Blada

#38 Post autor: Koper » pn wrz 26, 2011 09:47 am

Myślałem nad tym, myślałem...
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: JOHN WILLIAMS - THE ADVENTURES OF TINTIN (2011)

#39 Post autor: bladerunner22 » pn wrz 26, 2011 12:09 pm

nowa data 24.10.2011.
Podejrzewam, że i tak to będzie jeden z lepszych ostów ze względu na to, że ten rok w muzyce filmowej to są chyba jakieś żarty? :D. Żadnego 5 -tkowego scoru, żadnego dzieła kompletnego. Filmmusic Fail :wink: .
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: JOHN WILLIAMS - THE ADVENTURES OF TINTIN (2011)

#40 Post autor: Koper » pn wrz 26, 2011 13:15 pm

ale tak od 10 lat jest ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: JOHN WILLIAMS - THE ADVENTURES OF TINTIN (2011)

#41 Post autor: bladerunner22 » pn wrz 26, 2011 13:52 pm

Koper pisze:ale tak od 10 lat jest ;)

nie przesadzałbym, naprawdę niewiele dzieł Steinerów, Newmanów, Morricone Goldsmithów, Williamsów, Rozsów, Herrmanów, może się równać z Avatarem, Incepcją, Smokiem, Autorem Widmo, Potterami Desplata, Sinbadem,Shrekiem Forever After, Quantum of Solace. Wydaje mi się , że mimo wszystko( zalewu dziadostwa jak Tylerów, Batesów, Djawadich, Jablonskich), dzisiaj zdarza się jeszcze pisać się jeszcze lepszą muzykę niż w tamtych latach :) .
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: JOHN WILLIAMS - THE ADVENTURES OF TINTIN (2011)

#42 Post autor: lis23 » pn wrz 26, 2011 15:24 pm

Koper pisze:ale tak od 10 lat jest ;)
Tzn?,od 10 lat nie było żadnej partytury na 5?,nie było wyróżniających się prac?
nie przesadzajmy,było takich prac całkiem sporo:

John William - HP 1 i 3,Zemsta Sithów,Złap mnie,jeśli potrafisz,Terminal,A.I,Terminal,Pamiętniki Gejszy,Monachium
James Horner - Piękny Umysł,The New World,Legenda Zorro,Avatar,Karate Kid
Hans Zimmer - Black Hawk Down,Ostatni Samuraj,Kod Da Vinci,Pearl Harbor
James Newton Howard - Atlantis,Osada,Znaki,King Kong,The Last Airbender
i prace innych kompozytorów: Finding Neverland,Un Homme Et Son Chien,Powrót Mumii," Krolestwo Niebieskie ",: Opowieści z Narnii " - nie chce mi się teraz wysilać pamięci ale jest takich wyróżniających się prac sporo.
nie przesadzałbym, naprawdę niewiele dzieł Steinerów, Newmanów, Morricone Goldsmithów, Williamsów, Rozsów, Herrmanów, może się równać z Avatarem, Incepcją, Smokiem, Autorem Widmo, Potterami Desplata, Sinbadem,Shrekiem Forever After, Quantum of Solace. Wydaje mi się , że mimo wszystko( zalewu dziadostwa jak Tylerów, Batesów, Djawadich, Jablonskich), dzisiaj zdarza się jeszcze pisać się jeszcze lepszą muzykę niż w tamtych latach :) .
Zachwytów nad ' Smokiem ' nie rozumiem," Shrek " to chyba żart ;) ( HGW ma tylko dwie dobre prace ) a Pottery Desplata to nuda,którą bije na głowę nawet najgorszy Williams - John,oczywiście ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: JOHN WILLIAMS - THE ADVENTURES OF TINTIN (2011)

#43 Post autor: bladerunner22 » pn wrz 26, 2011 15:35 pm

lis23 pisze:
Koper pisze:ale tak od 10 lat jest ;)
Tzn?,od 10 lat nie było żadnej partytury na 5?,nie było wyróżniających się prac?
nie przesadzajmy,było takich prac całkiem sporo:

John William - HP 1 i 3,Zemsta Sithów,Złap mnie,jeśli potrafisz,Terminal,A.I,Terminal,Pamiętniki Gejszy,Monachium
James Horner - Piękny Umysł,The New World,Legenda Zorro,Avatar,Karate Kid
Hans Zimmer - Black Hawk Down,Ostatni Samuraj,Kod Da Vinci,Pearl Harbor
James Newton Howard - Atlantis,Osada,Znaki,King Kong,The Last Airbender
i prace innych kompozytorów: Finding Neverland,Un Homme Et Son Chien,Powrót Mumii," Krolestwo Niebieskie ",: Opowieści z Narnii " - nie chce mi się teraz wysilać pamięci ale jest takich wyróżniających się prac sporo.
nie przesadzałbym, naprawdę niewiele dzieł Steinerów, Newmanów, Morricone Goldsmithów, Williamsów, Rozsów, Herrmanów, może się równać z Avatarem, Incepcją, Smokiem, Autorem Widmo, Potterami Desplata, Sinbadem,Shrekiem Forever After, Quantum of Solace. Wydaje mi się , że mimo wszystko( zalewu dziadostwa jak Tylerów, Batesów, Djawadich, Jablonskich), dzisiaj zdarza się jeszcze pisać się jeszcze lepszą muzykę niż w tamtych latach :) .
Zachwytów nad ' Smokiem ' nie rozumiem," Shrek " to chyba żart ;) ( HGW ma tylko dwie dobre prace ) a Pottery Desplata to nuda,którą bije na głowę nawet najgorszy Williams - John,oczywiście ;)
Bez przesady z tymi tylko dwiema Spy Game np to spory megakult nawet większy niż Narnia :wink:
Terminal? fajne to to mam nawet oryginał, czasem słucham, ale bez przesady :wink: . Z Gejszą podobnie, jest to ambitna muzyka, ale żaden geniusz to to nie jest.
Najgorszy John? sporo takich :lol: . Serio, niewiele on w swoim życiu napisał prac na 5 :) .

Czekam i liczę zawsze u niego na porządne orkiestrowe granie z ładną liryką i co ciekawe zawsze to dostawałem właściwie tylko w gwiezdnych wojnach. Brakuje mi takich kos dzisiaj jak Mroczne Widmo a nawet Zemsta Sithów, chociażby, ehhh gdzie John z tamtych lat :wink: .
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: JOHN WILLIAMS - THE ADVENTURES OF TINTIN (2011)

#44 Post autor: Adam » pn wrz 26, 2011 15:42 pm

Bladu znów prowokuje i ciągnie oftopa..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: JOHN WILLIAMS - THE ADVENTURES OF TINTIN (2011)

#45 Post autor: Koper » pn wrz 26, 2011 15:45 pm

bladerunner22 pisze:nie przesadzałbym, naprawdę niewiele dzieł Steinerów, Newmanów, Morricone Goldsmithów, Williamsów, Rozsów, Herrmanów, może się równać z Avatarem, Incepcją, Smokiem, Autorem Widmo, Potterami Desplata, Sinbadem,Shrekiem Forever After, Quantum of Solace. Wydaje mi się , że mimo wszystko( zalewu dziadostwa jak Tylerów, Batesów, Djawadich, Jablonskich), dzisiaj zdarza się jeszcze pisać się jeszcze lepszą muzykę niż w tamtych latach :) .
Akurat Shreka Forever After to w kat. muzyka filmowa przewyższa chyba 90% prac panów, których wymieniłeś, więc sorry. :P
Pottery Desplata to pracę na 3,5-4. Quantum of Solace? To niby takie zajebiste, że cały świat jest pod wrażeniem?
A Sinbad to już chyba z 10 lat minęło od niego, czy nie? Zresztą fajny jest, ale to żadna mega-rewelacja, która by gatunek do góry nogami wywróciła. Tak samo jak Smok czy Avatar.
lis23 pisze:Tzn?,od 10 lat nie było żadnej partytury na 5?,nie było wyróżniających się prac?
nie przesadzajmy,było takich prac całkiem sporo:

John William - HP 1 i 3,Zemsta Sithów,Złap mnie,jeśli potrafisz,Terminal,A.I,Terminal,Pamiętniki Gejszy,Monachium
lis23 pisze:A.I. było 10 lat temu. Sithy to nie jest praca wybitna, Potter tym bardziej. Terminal...? Monachium cięzkie do strawienia, ale to dobra praca, no ale bez przesady. Gejsza pdobnie (z tym, że do strawienia nie jest ciężka)
lis23 pisze:James Horner - Piękny Umysł,The New World,Legenda Zorro,Avatar,Karate Kid
Ani jedna wybitna
lis23 pisze:Hans Zimmer - Black Hawk Down,Ostatni Samuraj,Kod Da Vinci,Pearl Harbor
James Newton Howard - Atlantis,Osada,Znaki,King Kong,The Last Airbender
Moooże Osada.
lis23 pisze: i prace innych kompozytorów: Finding Neverland,Un Homme Et Son Chien,Powrót Mumii," Krolestwo Niebieskie ",: Opowieści z Narnii " - nie chce mi się teraz wysilać pamięci ale jest takich wyróżniających się prac sporo.
Fajne prace, ale Bladu tęsknił za dziełami wybitnymi, kompletnymi, bezsprzecznie piątkowymi, przynajmniej tak go zrozumiałem.

I jakoś nie wydaje mi się, by Tin-Tin taki był, choć oczywiście bardzo bym chciał. Ale to już nie te lata ani Johna, ani Spielberga.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ