Koper i jego nieletni avatar

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Koper i jego nieletni avatar

#316 Post autor: Koper » ndz paź 09, 2011 18:20 pm

A kto każe ucinać. Niektóre mogą być tak mało znane, że nie będzie powodu ucinać, ewentualnie oświetlenie etc. załatwi sprawę.
To jak Wawrzek, zgłaszasz akces? :)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Koper i jego nieletni avatar

#317 Post autor: Wawrzyniec » ndz paź 09, 2011 18:28 pm

Ja jestem jak najbardziej na tak, za tak z tym konkursem! Pytanie, kto jeszcze? Wojtek tak i coś czuję, że Mefisto pewnie też zgłosi swą gotowość.
Trzeba tylko dokładny regulamin opisać, aby nie jakiś niedopowiedzeń. Według mnie np. nie wystarczy podać samego nazwiska i imiona aktorki, aby zdobyć, jakieś punkty, ale trzeba powiedzieć kto to tam jest nagi na tym ujęciu i z jakiego to filmu. Datę produkcji chyba możemy sobie darować.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Koper i jego nieletni avatar

#318 Post autor: Koper » ndz paź 09, 2011 19:05 pm

Myślę, że nie ma co się za bardzo rozwodzić nad regulaminem. Kilka prostych zasad powinno wystarczyć, a jako dżentelmeni ;) kulturalnie zawsze sobie wyjaśnimy na bieżąco.

No ale tak naprędce:

1. Konkurs polega na odgadnięciu imienia i nazwiska aktorki, która w kadrze z danego filmu prezentuje się nago lub półnago, oraz tytułu (oryginalnego) tegoż filmu.
2. Zagadki zadają naprzemiennie (w kolejności ustalonej przed rozpoczęciem zabawy) osoby, które zgłoszą chęć i zostaną zaaprobowane przez pozostałych uczestników. Zgadywać może każdy, kto pojawi się na forum.
3. Jeśli w ciągu jednego dnia nikt nie odpowie na zagadkę, zadający (najpóźniej w ciągu 48h od momentu zadania zagadki) dodaje podpowiedź. Jeśli w dalszym ciągu nikt nie odgadnie, to następnego dnia kolejną, a po kolejnej dobie - trzecią i ostatnią.
4. Zagadki dotyczą zarówno filmów jak i seriali. Jedynym warunkiem jest obecność w IMDB. Strona ta też jest przyjęta jako rozstrzygająca dla wszelkich niejasności (np. daty produkcji, gatunku, dary urodzenia aktorki itp.).
5. To co znajduje się na zdjęciu jest sprawą zadającego, aczkolwiek zasadą jest, że musi być na nim nagość. Obrazek musi ponadto pochodzić z filmowego kadru, acz może on być przycięty, maksymalnie w takim jednak stopniu, by porównując go z pełnym kadrem bez żadnych wątpliwości można było uznać, iż jest to fragment tego kadru. To czy na zdjęciu znajdzie się twarz aktorki jest sprawą tylko i wyłącznie zadającego i tego jak dobiera zdjęcia. Nie wolno wszakże sztucznie jej zasłaniać, wymazywać ani w ogóle dokonywać żadnej ingerencji w obraz (pomijając ewentualne rozjaśnienie czy poprawienie kontrastu celem poprawy czytelności). Minimalna wielkość zdjęcia to 480 pikseli szerokości i 360 pikseli wysokości.
6. Treść podpowiedzi również jest sprawą zadającego zagadkę. Przyjmuje się wszakże, że każda kolejna podpowiedź powinna być bardziej szczegółowa i w większym stopniu winna ułatwiać odgadnięcie zagadki. Podanie podpowiedzi zawierających fałszywe informacje będzie karane zakończeniem zagadki i pauzowaniem od zadawania w następnej kolejce. W przypadku tzw. "recydywy" zgadujący otrzymuje 1 punkt ujemny.
7. Zagadki i podpowiedzi mogą być wstawiane w godzinach od 16:00 do 23:00 czasu obowiązującego aktualnie na terenie Polski. Odpowiedzi mogą być podawane o dowolnej porze.
8. Punktacja: Za odgadnięcie kompletne (podanie imienia, nazwiska aktorki oraz tytułu filmu) bez podpowiedzi: 5 pkt. Po jednej podpowiedzi - 4 pkt. Po dwóch - 3 punkty. Po trzech - 2 punkt. W przypadku podania części informacji (np. podano prawidłowy tytuł filmu a nie podano aktorki, bądź też podano błędne nazwisko lub imię aktorki) otrzymuje się o 1 punkt mniej. Punkt ten może zostać przejęty przez innego odgadującego jeśli ten zdoła uzupełnić brakujące informacje nim zrobi to zadający. Jeśli mimo trzech podpowiedzi nikt nie odgadnie choćby części zagadki, zadający otrzymuje 1 punkt.
9. Zwycięża i tytuł "eksperta od celuloidowych cycków" otrzymuje osoba, która pierwsza zgromadzi minimum 50 punktów.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Koper i jego nieletni avatar

#319 Post autor: Wawrzyniec » ndz paź 09, 2011 19:10 pm

Bardzo ładnie. :) Oczywiście ten opis następnie przeniesiesz do osobnego tematu, poświęconego wyłącznie konkursowi, który mam nadzieję zostanie odznaczony.

Ważne chyba wydaje się także wspomnienie, aby jednak podawać oryginalne, a nie polskie tytuły filmów?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Mefisto

Re: Koper i jego nieletni avatar

#320 Post autor: Mefisto » ndz paź 09, 2011 19:54 pm

Koper pisze:Zagadki i podpowiedzi mogą być wstawiane w godzinach od 16:00 do 23:00 czasu obowiązującego aktualnie na terenie Polski.
:mrgreen: no Wawrzek, uważaj!
Wawrzyniec pisze:1. Jessica Alba, 16. Scarlett Johansson - ale reszty nie zgadnę, za trudne jednak. A po za tym nie wiem czy będzie mi się chciało bawić, z obrazkami, a specjalnie głowy aktorkom ucinać :?
Brawo, pełna lista alfabetycznie:
Alyssa Milano
Amanda Peet
Angelina Jolie
Carmen Electra
Courteney Cox (Arquette)
Daisy Fuentes
Elisha Cuthbert
Halle Berry
Jaime Pressly
Jessica Alba
Kelly Brook
Kristanna Loken
Laetitia Casta
Lisa Kudrow
Monica Bellucci
Neve Campbell
Olga Kurylenko
Salma Hayek
Sandra Bullock
Scarlett Johansson

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Koper i jego nieletni avatar

#321 Post autor: Wawrzyniec » ndz paź 09, 2011 20:17 pm

Cholera nie dam rady wytypować wszystkich biustów :? Nie mogę się dzisiaj za dobrze skoncentrować.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Koper i jego nieletni avatar

#322 Post autor: Koper » ndz paź 09, 2011 21:57 pm

Wawrzyniec pisze:Bardzo ładnie. :) Oczywiście ten opis następnie przeniesiesz do osobnego tematu, poświęconego wyłącznie konkursowi, który mam nadzieję zostanie odznaczony.
Jak zgłosi się przynajmniej jeszcze jeden chętny do zadawania
Wawrzyniec pisze:Ważne chyba wydaje się także wspomnienie, aby jednak podawać oryginalne, a nie polskie tytuły filmów?
dopiszę :)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Koper i jego nieletni avatar

#323 Post autor: Wawrzyniec » ndz paź 09, 2011 22:13 pm

Tylko gdzie te kolejne osoby :? Wedle wczesnych sondaży wyborczych, powstanie takiego konkursu jest jak najbardziej zgodne z prawem, więc nikt nie powinien się bać, że będzie prześladowany z tego powodu :) Wojtek wyrażał gotowość. Taki konkurs bez Mefisto trudno mi sobie wyobrazić. :) A w sumie nie wiadomo jeszcze co z Mysterym, który zaginął w akcji. :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Koper i jego nieletni avatar

#324 Post autor: Koper » ndz paź 09, 2011 22:15 pm

Już po wyborach to może wróci lada dzień. ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Koper i jego nieletni avatar

#325 Post autor: Bucholc Krok » ndz paź 09, 2011 22:24 pm

Wawrzyniec pisze:Tylko gdzie te kolejne osoby :? Wedle wczesnych sondaży wyborczych, powstanie takiego konkursu jest jak najbardziej zgodne z prawem, więc nikt nie powinien się bać, że będzie prześladowany z tego powodu :) Wojtek wyrażał gotowość. Taki konkurs bez Mefisto trudno mi sobie wyobrazić. :)
Ten konkurs to jedna wielka żenada. Stare dziady, które się podniecają cyckami na ekranie monitora. Żałosne. :) Jeszcze bym zrozumiał, gdyby chodziło o pryszczate dzieciaki z podstawówki. Zamiast się gapić na fotki lepiej idźcie w teren po prawdziwy towar. :lol:
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Koper i jego nieletni avatar

#326 Post autor: Koper » ndz paź 09, 2011 22:25 pm

Daj przykład i idź a nie na forum siedzisz.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Koper i jego nieletni avatar

#327 Post autor: Wawrzyniec » ndz paź 09, 2011 22:27 pm

Bucholc Krok pisze:Stare dziady
To o nas :? Ja jestem jeszcze młody i młodo się czuję :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Koper i jego nieletni avatar

#328 Post autor: Bucholc Krok » ndz paź 09, 2011 22:28 pm

Koper pisze:Daj przykład i idź a nie na forum siedzisz.
Nie siedzę w internecie po to, żeby oglądać gołe baby. :roll:
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Koper i jego nieletni avatar

#329 Post autor: Koper » ndz paź 09, 2011 22:29 pm

To po diabła włazisz w ten temat?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Koper i jego nieletni avatar

#330 Post autor: Bucholc Krok » ndz paź 09, 2011 22:31 pm

Wawrzyniec pisze:To o nas :? Ja jestem jeszcze młody i młodo się czuję :)
Zainteresowanie fotkami i tego typu konkursem wskazuje co innego. :)
Koper pisze:To po diabła włazisz w ten temat?
Żeby nawracać na normalność.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ