Witajcie ;)

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Laurka
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 22, 2011 09:54 am

Witajcie ;)

#1 Post autor: Laurka » śr cze 22, 2011 15:02 pm

Dzial Powitania macie zamkniety, wiec tutaj serdecznie i bardzo cieplo witam wszystkich uzytkownikow tego pelnego milej muzyki forum...... :D

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Witajcie ;)

#2 Post autor: Adam » śr cze 22, 2011 15:04 pm

pieprzone spamery i jeszcze PW rozsyłają :evil:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Laurka
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 22, 2011 09:54 am

Re: Witajcie ;)

#3 Post autor: Laurka » śr cze 22, 2011 15:21 pm

Adam Krysiński pisze:pieprzone spamery i jeszcze PW rozsyłają :evil:
Ale jestes kulturalny, delikatny i w ogole........

A co nie mozna zapraszac? Przeciez mozna pisac na roznych forach i nie nalezy za to ze ktos zaprasza od razu obrazac..... :evil:

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

Re: Witajcie ;)

#4 Post autor: Arthur » śr cze 22, 2011 15:56 pm

Offtop zobowiązuję, nie Adam ? :)
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Witajcie ;)

#5 Post autor: Adam » śr cze 22, 2011 16:09 pm

do wysyłania pm-ów z zaproszeniem na stronki o elfach i lekach? ciekawe :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

Re: Witajcie ;)

#6 Post autor: Arthur » śr cze 22, 2011 16:18 pm

Lauro kochana! Nasze forum internetowe jest wspaniałe, poniewaz jest to wyjątkowe forum, rózniące się od innych forów. To jest niesamowite, ze na takim forum mozna dyskutowac na kazdy temat, dotyczący naszego zycia. Jestes kochana, wiesz?
Można tam naprawdę na każdy temat rozmawiać do woli? Mam pewnych dwóch znajomych, którzy z radością chcieli by rozmawiać o pewnej sprawie, a właściwie osobie i potrzebują słuchającej publiczności, gdyż o włączeniu do dyskusji nawet by nie śmieli marzyć. Mogą się zarejestrować? Ja też by,m chciał, ale nie ma opcji zarejestruj
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
merucii
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 20, 2011 11:54 am

Re: Witajcie ;)

#7 Post autor: merucii » wt sty 03, 2012 00:40 am

Dobra, dobra, pobawię się w archeologa i odkopię temat z czerwca ale przywitać się wypada.
Wojtek jestem, student a skoro student to mam mnóstwo wolnego czasu i zapycham go słuchając muzyki. A że wprost kocham muzykę filmową i to nie od wczoraj, to wynik tego równania jest prosty :D
Swego czasu trochę pisałem (ale tylko trochę) na forum soundtracks.pl, ale że tam ostatnimi czasu epoka lodowcowa trwa (choć może czegoś nie zauważyłem), a tymczasem tutaj dyskusja wrze - postanowiłem się uaktywnić :D

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Witajcie ;)

#8 Post autor: Templar » wt sty 03, 2012 01:06 am

Witamy, witamy, niestety chleba i soli nie mamy, jedynie sucharami ktoś czasem zarzuci :mrgreen:

merucii pisze:a skoro student to mam mnóstwo wolnego czasu
Przypominam, że za 3-4 tygodnie sesja

Obrazek
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

ODPOWIEDZ