Jerry Goldsmith - Top 10

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Arthur
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1135
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:16 pm
Lokalizacja: Pzn

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#31 Post autor: Arthur » sob kwie 09, 2011 18:18 pm

Wstyd panowie
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. - Albert Schweitzer

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#32 Post autor: Bucholc Krok » sob kwie 09, 2011 20:26 pm

:lol:
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#33 Post autor: Koper » ndz kwie 10, 2011 12:01 pm

OMG, ale mnie EPIC FAILI Blada ominęło. A ja myślałem, że chłopak na odwyk trafił, ogarnął się, a tu znowu nawrót choroby.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#34 Post autor: bladerunner » ndz kwie 10, 2011 12:10 pm

Koper pisze:OMG, ale mnie EPIC FAILI Blada ominęło. A ja myślałem, że chłopak na odwyk trafił, ogarnął się, a tu znowu nawrót choroby.
Jakie Epic Faile, to nie ja piszę, oczywiście niedosłownie że Chariotsy nie mogą się równać z Best Shotem i potem się jeszcze tego wypieram :) .

Każdemu z Nas zdarzają się faile, normalna sprawa :).

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#35 Post autor: Koper » ndz kwie 10, 2011 12:15 pm

Ja tu widzę 3 strony Twoich faili. A i dziś już zdążyłeś jednego machnąć. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#36 Post autor: Bucholc Krok » śr kwie 13, 2011 10:49 am

Ktoś Ci niektóre pliki poblokował na YT, Koper.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#37 Post autor: Koper » śr kwie 13, 2011 13:56 pm

Hmm?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#38 Post autor: Bucholc Krok » śr kwie 13, 2011 15:05 pm

Nie chcą się odtwarzać. Już nie pamiętam dokładnie które, ale chyba trafiłem na 1 z lat 70-tych i kilka z 80-tych (albo 90-tych). Najlepiej jak sam posprawdzasz. No chyba, że osoby, które wrzuciły nie maja zablokowanych. Nie wiem jak to jest.
Np. z 1977r.
"Ten film wideo zawiera treść od partnerów Believe, WMG, SME, Koch Entertainment i UMG. Co najmniej jeden z nich zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich.
Przepraszamy za usterki."
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#39 Post autor: Koper » śr kwie 13, 2011 15:14 pm

Cóż... na takie rzeczy niewiele poradzę. :(
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#40 Post autor: Bucholc Krok » śr kwie 13, 2011 15:55 pm

Możesz usunąc plik i wrzucić ponownie. Przez jakiś czas powinien działać. :) Ciekawe, że innych nie poblokowali.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#41 Post autor: Koper » śr kwie 13, 2011 18:01 pm

Właśnie nie wiem na jakiej zasadzie oni to robią, tzn. jak sprawdzają. Siedzi jakiś cenzor i ogląda filmiki? :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#42 Post autor: Wawrzyniec » śr kwie 13, 2011 18:41 pm

Niestety mój filmik o "TOP 10 Choir Themes" też nie działa już w pełni i niektórych krajach :( A ponowne wklejanie nic nie da. Np. kiedy chciałem dać "Double Trouble" z Pottera to od razu przy wgrywaniu otrzymałem komunikat, że ten kawałek jest chroniony prawami autorskimi i takie tam.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#43 Post autor: Bucholc Krok » śr kwie 13, 2011 19:31 pm

Koper pisze:Właśnie nie wiem na jakiej zasadzie oni to robią, tzn. jak sprawdzają. Siedzi jakiś cenzor i ogląda filmiki? :D
Pewnie jakiś życzliwy dupek posłuchał i zgłosił ("zgłoś naruszenie zasad"). Ciekawe czy im za to płacą.

Przy okazji: podczas wyświetlania niektórych filmów pojawiają się reklamy. Czy autorzy filmów mają za to jakieś pieniądze? :)
Wawrzyniec pisze:Niestety mój filmik o "TOP 10 Choir Themes" też nie działa już w pełni i niektórych krajach :( A ponowne wklejanie nic nie da. Np. kiedy chciałem dać "Double Trouble" z Pottera to od razu przy wgrywaniu otrzymałem komunikat, że ten kawałek jest chroniony prawami autorskimi i takie tam.
Było spróbować zmienić nazwę.
Kiedyś dla żartu chciałem wrzucić na Wrzutę zagadkę z wypełnionymi błędnie polami (nazwisko autora, tytuł filmu itp.) i wpisałem chyba Hisaishiego. W ogóle plik się nie pokazał. Albo się pokazał, tylko się nie ładował (już nie pamiętam). A jak za chwilę wrzuciłem bez wypełnionych pól to było ok.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#44 Post autor: Koper » śr kwie 13, 2011 20:59 pm

Bucholc Krok pisze:Przy okazji: podczas wyświetlania niektórych filmów pojawiają się reklamy. Czy autorzy filmów mają za to jakieś pieniądze? :)
Raczej właściciele praw autorskich do wykorzystanych fragmentów muzycznych. Parę razy przy wrzucaniu filmiku na YT miałem komunikat, że stwierdzono, że filmik zawiera materiał, którego prawa autorskie należą do jakiegoś tam wydawcy i wprawdzie będzie wyświetlany, ale mogą pojawić się przy nim reklamy. Z dwojga złego lepsze reklamy niż blokowanie.

Ja kiedyś chciałem w jednym filmiku wrzucić dosłownie krótki fragment LOTRa to mi blokowało, dopóki zamiast kawałka z oryginalnego soundtracku, nie dałem nagrania z koncertu.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jerry Goldsmith - Top 10

#45 Post autor: Bucholc Krok » śr kwie 13, 2011 21:32 pm

Trzeba sie spieszyć, bo jeszcze niedawno spokojnie słuchałem muzyki ze Star Wars, a teraz problem. Niedługo całego Williamsa (i innych znanych) zablokują. :)
Ciekawe czy dałoby się ściągnąć taki zablokowany filmik na dysk i z dysku oglądać.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ