David Hasselhoff is back! :D

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

David Hasselhoff is back! :D

#1 Post autor: Ghostek » pt kwie 01, 2011 22:01 pm

Oficjalne press info od Sony:
Brzmi dość nieprawdopodobnie, ale to potwierdzona wiadomość - David Hasselhoff, idol młodzieży i łamacz damskich serc wraca z nową, totalnie imprezową płytą!!! Dla wielu bedzie to niespodzianka, ale aktor znany z seriali Słoneczny Patrol czy Nieustraszony (Knight Rider) jest również niezłym (i niezłomnym) wokalistą, ma na koncie 15 płyt i specjalizuje sie w piosenkach w stylu easy-listening. Nie inaczej jest i tym razem! Album "A Real Good Feeling" ukazuje się 22 lata od fonograficznego debiutu tego niezwykle wszechstronnego artysty i przynosi 15 kawałków, bez których nie może obyć się żadna prywatka! Na płycie znajdziemy takie imprezowe numery jak "Pina Colada Girl", "California Girl", utwory z przesłaniem: "You Are A Hero", "Keep My Dream Alive" czy dzieła liryczne - "Lonely Days & Lonely Nights" i "Heartbreak Café".

Krążek promuje prawdziwy party-killer: "It's A Real Good Feeling" (dla imprezowych wyjadaczy również w wersji "It's A Real Good Feeling (Malibu Mix)" !).

Obrazek
Umarłem :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: David Hasselhoff is back! :D

#2 Post autor: Koper » pt kwie 01, 2011 23:22 pm

Ja tam myślałem, że David umarł a tu proszę, jaka niespodzianka. ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: David Hasselhoff is back! :D

#3 Post autor: Bucholc Krok » sob kwie 02, 2011 09:44 am

Dejwid, coś Ty z siebie zrobił?! :o
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ