Adam Małysz

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Adam Małysz

#1 Post autor: DanielosVK » sob mar 26, 2011 16:54 pm

Ktoś wie co to za muzyczka leciała, gdy na wielkim święcie pożegnania Małysza na początku pokazywali jakieś jego skoki z Zakopanego? Pamiętam jakiś tam męski chórek.
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Adam Małysz

#2 Post autor: Bucholc Krok » sob mar 26, 2011 19:34 pm

Czy ktoś to w ogóle oglądał? ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23253
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Adam Małysz

#3 Post autor: Mystery » sob mar 26, 2011 19:41 pm

Ja włączyłem, ale zaczęli śpiewać, a później nie chcieli skakać to wyłączyłem :)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Adam Małysz

#4 Post autor: Bucholc Krok » sob mar 26, 2011 19:46 pm

Trochę żenujące widowisko. Niech Małysz jeszcze wejdzie do polityki (co już próbuje robić) to skończą się pochwały. Przynajmniej takie gremialne. :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Adam Małysz

#5 Post autor: DanielosVK » sob mar 26, 2011 20:04 pm

Nie chcieli skakać, ale po 19 jednak skakali. Jeno Morgenstern, Schmitt, Schlierenzauer i Romoeren strzelili focha i uciekli w tym czasie. Dla mnie żenujące widowisko było jak polskie "talenty" pokroju młodego Cugowskiego i Markowskiej zaczęli śpiewać tą piosenkę pożegnalną... Mamo, co za wiocha... i beznadziejny kawałek.

Ale rozumiem, że nikt nie wie o czym mówię. :P
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Adam Małysz

#6 Post autor: Bucholc Krok » sob mar 26, 2011 20:23 pm

Było oglądać dzisiaj o 12 TVN. Tam też występowały gwiazdy razem z premierem, ale przynajmniej nie śpiewały. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Adam Małysz

#7 Post autor: Koper » sob mar 26, 2011 22:58 pm

Pożegnanie Małysza to było tydzień temu w Planicy. To dzisiaj to jakaś kaszana. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Adam Małysz

#8 Post autor: Wawrzyniec » ndz mar 27, 2011 13:47 pm

Też chciałbym, aby aż tam mi się nudziło, aby takie rzeczy oglądać :P
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ