Odtwarzacz Bluray

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
bladerunner

Re: Odtwarzacz Bluray

#16 Post autor: bladerunner » czw mar 24, 2011 17:02 pm

Blade Runner 2 x Blu-ray dodatki z polskimi napisami w sklepach :shock:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Odtwarzacz Bluray

#17 Post autor: Adam » czw mar 24, 2011 17:52 pm

no i? ja mam metalboxa 5DVD z anglii z pocztówkami, kadrem filmowym i innymi pierdołami który ma 5 płyt w tym wszystkie wersje filmu i co najlepsze wszystkie płyty, poza 3 (z pierwszą wersją filmu i jakąś nie finalną czyli płyta do kosza) mają polskie napisy w tym dodatki 8) . u nas to wydanie było bez matalboxa i 2razy droższe :D także wersja blu wysiada pod względem zawartości :P
#FUCKVINYL

bladerunner

Re: Odtwarzacz Bluray

#18 Post autor: bladerunner » czw mar 24, 2011 19:33 pm

mam nadzieję, że będzie ta wersja 5 płytowa na blu-ray.

Dodatki podobno świetne, to prawda ?

Awatar użytkownika
Krelian
Ghostwriter znanego twórcy
Posty: 893
Rejestracja: pn sty 11, 2010 20:28 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: Odtwarzacz Bluray

#19 Post autor: Krelian » czw mar 24, 2011 23:41 pm

Dangerous Days praktycznie 3,5 godzinny dokument o powstaniu filmu od a do z mistrzostwo , a na wydaniu 5 dvd jeszcze więcej ( o prozie Dicka itp.)

Nie wiem bladerunner o jakim wydaniu na BD mówisz bo ja na razie w Polsce widziałem tylko wydanie film na bd a dodatki na 1 dvd (z regularnej wersji) coś mnie ominęło ?

edit. ok ominęło teraz to jakaś wersja platinium, bo ja widziałem wersję BD+ DVD i powiem że obraz na BD taki średni był (jak na BD)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Odtwarzacz Bluray

#20 Post autor: Adam » pt mar 25, 2011 08:37 am

bladerunner pisze:mam nadzieję, że będzie ta wersja 5 płytowa na blu-ray.

Dodatki podobno świetne, to prawda ?
dodatki miażdżą. sam jeden główny film making of (płyta 2) trwa przeszło... TRZY godziny :shock: :!:
do tego mase storybordów, wywiady, analizy, komentarze. wszystko po polsku :!: 8)

5-płytowa edycja kolekcjonerska kultowego filmu science-fiction w ekskluzywnym opakowaniu (kartonowa obwoluta u nas / metalowa skrzynka w UK), zawierająca wszystkie dotychczas zrealizowane wersje filmu (wersja ostateczna 2007, oryginalna kinowa z USA z 1982 r., kinowa z rynków międzynarodowych z 1982r., wersja reżyserska 1992, robocza wersja filmu tzw. WorkPrint) oraz niezwykle bogate archiwa.

BOX posiada bogate dodatki kolekcjonerskie:
- oryginalna klatka z taśmy filmowej (zafoliowana z numerem seryjnym)
- 16-stronicowy przewodnik po wydaniu
- pocztówki na laminowanym papierze kredowym (7 szt), prezentujące oryginalne prace scenograficzne Syda Meada
- list od Ridleya Scotta (na laminacie)
- certyfikat autentyczności
- etui na pocztówki
- laminowany kartonowy digipack na wszystkie płyty
- zbiorcze etui na całość

Płyta 1: OSTATECZNA WERSJA REŻYSERSKA (2007). Przearanżowana przez samego Ridleya Scotta, cyfrowo odnowiona i na nowo zmontowana wersja zawierająca nigdy wcześniej niepublikowane materiały oraz efekty specjalne. Ścieżka dźwiękowa na nowo zmontowana w Dolby Digital 5.1. Wprowadzenie reżysera Ridleya Scotta oraz 3 komentarze twórców filmu.

Płyta 2: DOKUMENT NIEBEZPIECZNE DNI: TWORZĄC ŁOWCĘ ANDROIDÓW. Pełnometrażowy dokument odkrywający tajemnice powstawania tego dzieła. W dokumencie można usłyszeć relacje aktorów, członków ekipy, krytyków filmowych oraz innych związanych z tym projektem. Zawiera informacje o genezie film, doborze aktorów, produkcji i efektach specjalnych.

Płyta 3: 1982 AMERYKAŃSKA WERSJA KINOWA. Prowokacyjna wizja przyszłości. Wersja zawiera narrację Deckarda (Harrison Ford) oraz końcową scenę z happy endem w której Deckard i Rachel uciekają przed pościgiem; 1982 MIĘDZYNARODOWA WERSJA KINOWA. Wersja wydana także w USA na rynku video. Jest to edycja niecenzurowana zawierająca dodatkowe sceny; 1992 WERSJA REŻYSERSKA. Jest to wersja reżyserska pozbawiona narracji Deckarda oraz końcowej sceny z happy endem. Zawiera kontrowersyjną scenę z jednorożcem, która sugeruje, że Deckard może też być replikantem.

Płyta 4: PŁYTA BONUSOWA Wzbogacone archiwa: Elektryczny wizjoner - wspomnienia o Philipie K. Dicku; Ofiarna owca: powieść kontra film; Philip K. Dick: wywiady - Łowca Androidów (Audio; Znaki czasów: projektowanie graficzne; Moda wybiegająca w przyszłość: Kostiumy i charakteryzacja; Zdjęcia próbne: Rachael i Pris; Światło, które wciąż jaśnieje: wspomnienia o Jordanie Cronenweth; Sceny usunięte i alternatywne oraz materiały promocyjne; Zwiastuny filmowe; Dystopia: tworzenie; koncepcji plakatu; Deck-a-Rep: prawdziwa natura Ricka Deckarda; Generacja Nexus: fani i twórcy.

Płyta 5: WERSJA ROBOCZA. Wersja filmu uznawana za najbardziej radykalną w stosunku do pozostałych. Zawiera inne rozpoczęcie, narracja Deckarda pojawia się w ostatnich scenach, nie ma sceny z jednorożcem, nie ma sceny z happy endem z Deckardem i Rachel, scena z Tyrellem (Joe Turkell) oraz Batty'm (Rutger Hauer) zawiera inne dialogi, zmieniona jest muzyka i wiele innych detali. Płyta dodatkowo zawiera: Komentarz Paula M. Sammona, autora Future Noir: The Making of Blade Runner; Materiał filmowy Wszystkie różne wersje przyszłości: od wersji roboczej do ostatecznej wersji reżyserskiej.

U nas ten box został wydany w kartonikowej obwolucie i kosztuje przeszło 2 stówki. Wersja UK ma to dodatkowo zapakowane wszystko w dużą, otwieraną metalową skrzynię i kosztuje ~ 100 zł :D Druga różnica w stosunku do naszego wydania jest taka że płyta trzecia w wersji UK (bo nasza ma) nie ma ani lektora ani polskich napisów, ale to raczej zbędna płyta bo zawierająca poprzednie wersje filmu no i nie ma na niej żadnych dodatków. A tak to cała reszta ma polskie napisy w tym wszystkie dodatki, a płyta 1 i 5 ma nawet dodatkowo polskiego lektora w 5.1 - zarówno w wersji UK jak i PL.

Także gest Kozakiewicza dla naszego imperiala :lol:

real foto po rozłożeniu całości edycji UK.

Obrazek
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Odtwarzacz Bluray

#21 Post autor: Bucholc Krok » pt mar 25, 2011 12:43 pm

Kiedy będzie fota regałów?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Odtwarzacz Bluray

#22 Post autor: Adam » pt mar 25, 2011 15:13 pm

nie będzie, już pisałem, bo już były.. a to tutaj przecież nie moja fota tylko przykładowe z allegro :)
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ