''Lot nad kukułczym gniazdem''

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Co sądzicie o Wawrzyńcu?

Dobry,obiecujący recenzent
4
40%
Wirtuozer
2
20%
II Liga wśród recenzentów muzyki filmowej
1
10%
Fanboy i zakompleksiony człowiek
3
30%
Beznadzieja :(
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#151 Post autor: dziekan » czw sty 20, 2011 23:18 pm

A czy to moja wina,że pochodze z klasy robotniczej? :P
Gdybym był arystokratą to byc moze moje słownictwo by było bardziej wyrafinowane :D
Przepraszam,że cie rozczarowałem Wojtek :wink:

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#152 Post autor: Wojteł » czw sty 20, 2011 23:25 pm

ty nie zwalaj tego na klasę robotniczą, bo klasa robotnicza to się umie wyrażać ładnie i z kulturą w stosunku do innych osób.
A rozczarowany to ja byłem, jak Williams oskara nie dostał w 2005 :wink:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#153 Post autor: dziekan » pt sty 21, 2011 00:13 am

Wojtek pisze:ty nie zwalaj tego na klasę robotniczą, bo klasa robotnicza to się umie wyrażać ładnie i z kulturą w stosunku do innych osób.
Nie będe ci pisał żadnych elaboratów,ale obawiam sie,że jestem złym człowiekiem,więc nie dziwie sie,że ktos tak dobrze wychowany jak ty zwraca mi uwage :wink:
Wojtek pisze: A rozczarowany to ja byłem, jak Williams oskara nie dostał w 2005 :wink:
W sumie ja też :wink:
W tamtym okresie byłem zachwycony filmem ''Monachium'' i liczyłem na to,że zdobędzie sporo nagród w tym za muzyke rzecz jasna :)
Miejscami wybitna i bardzo ekspresyjna ścieżka i dodam,że byłem pod wrażeniem kompatybilnosci elektroniki,ktora swietnie budowała napięcie :wink:
Chodzi mi o ten pulsacyjny dźwięk,ktory towarzyszy nam już w pierwszej scenie jak Palestyńscy terrorysci przebiegają przez ogrodzenie wioski olimpijskiej(dzięki uprzejmosci amerykanom,ktorzy pomogli im sie wspiąc :D ) i napadają na Izraelskich sportowców.
Klasa 8)
Nie musze chyba tobie przypominac o kapitalnej etnice 8)

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#154 Post autor: Wojteł » pt sty 21, 2011 00:31 am

Ja kibicowałem bardziej Wyznaniom Gejszy, niemniej jednak Monachium również wspaniałym soundtrackiem jest. Może jest mniej słuchalny, bo Williams sporo tutaj eksperymentuje, niemniej jednak w filmie wypada to świetnie i wszystko jest na najwyższym poziomie. No i jak zawsze piękne tematy: Prayer for Peace czy ten drugi, rozpaczy(?) pięknie brzmiący zwłaszcza w aranżacji na wiolonczelę. No i budowanie napięcia też jest świetne zwłaszcza w takim The bomb Letters


I widzisz Dziekanie, jak chcesz, to potrafisz być niewulgarnym w stosunku do innych :wink:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#155 Post autor: Bucholc Krok » pt sty 21, 2011 14:58 pm

dziekan pisze:ale to nic bo masz pełne prawo zyc w niewiedzy co to znaczy byc mężczyzną :D
Ło.. sam pewnie nie wiesz. :D

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#156 Post autor: dziekan » pt sty 21, 2011 16:15 pm

Bucholc Krok pisze:
dziekan pisze:ale to nic bo masz pełne prawo zyc w niewiedzy co to znaczy byc mężczyzną :D
Ło.. sam pewnie nie wiesz. :D
Zgadzam sie z tobą Bucholc 8)

ODPOWIEDZ