''Lot nad kukułczym gniazdem''

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Co sądzicie o Wawrzyńcu?

Dobry,obiecujący recenzent
4
40%
Wirtuozer
2
20%
II Liga wśród recenzentów muzyki filmowej
1
10%
Fanboy i zakompleksiony człowiek
3
30%
Beznadzieja :(
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

''Lot nad kukułczym gniazdem''

#1 Post autor: dziekan » pn sty 17, 2011 18:14 pm

Wawrzyniec zaczyna popadac w rutyne nadużywając standardowych okreslen podkreslających jego wlasne emocje i prawdopodobnie to juz nie pierwszy raz,wiec jestem zmuszony stwierdzic,ze to ogromne rozczarowanie dla jego wiernych czytelnikow.W stosunku do jego wczesniejszych recenzji nie dostrzegam postępów i z przykroscią zawiadamiam,że zaczyna mi brakowac wnikliwych analiz i luzackiego stylu Mefisto,ktory bez wątpienia należy do I ligi recenzentów muzyki filmowej.Wracając do Wawrzyńca to musze przyznac,że jego słabsza dyspozycja jest bardzo niepokojąca dla czytelników,ktorzy z zapartym tchem przyglądają sie jego obiecującej karierze dziennikarskiej.
Najgorsze w tym wszystkim jest to,że autor słynnej recenzji Harry Potter & The Prisoner Of The Azkaban opublikowanej na portalu muzykafilmowa.pl,(ktorej redaktorem naczelnym jest sir Łukasz Waligórski)
prawdopodobnie cierpi na kompleks bycia fanboyem skoro dobiera sobie
recenzje pod kątem własnych upodobań albo poprostu mamy do czynienia z mało rzetelnym recenzentem,który zaczyna sie gubic w labiryncie jego kobiecej wrażliwosci,która uniemozliwia mu spojrzenie na daną ścieżke z innej perspektywy.Nie da sie ukryc,że akurat taka recenzja Incepcji to był prawdziwy odjazd emocjonalny Wawrzyńca,który wywołał sporo kontrowersji w towarzystwie sympatyków muzyki filmowej co było jego osobistym sukcesem,ale wygląda na to,że mieszkaniec Rzeszowa pokazał już wszystkie atuty a teraz zacznie sie tzw.odcinanie kuponów od oryginału :wink:
Nie mozna mu jednak odmowic bogactwa językowego i wlasnego stylu,który niewątpliwie posiada.Jako jeden z nielicznych potrafi pisac bezbłędnie językowo.
Można mu wybaczyc jego brak wiedzy jezeli chodzi o techniczne aspekty kompozycji,ale spostrzegawczy czytelnik napewno zauwazy,że Wawrzyniec wielokrotnie próbuje załatac swoje w gruncie rzeczy dziurawe recenzje zbyt długim opisem własnych przezyc i emocji jakie towarzyszą podczas odsłuchu konkretnego kawałka i tutaj pojawia sie problem,poniewaz czytelnik w pewnym momencie zaczyna dochodzic do wniosku,że ta recenzja nie dostarcza mu wiedzy skoro jest zabojczo subiektywna :)
Ostatnio zmieniony śr sty 19, 2011 17:56 pm przez dziekan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#2 Post autor: Koper » pn sty 17, 2011 18:30 pm

LOOOL, jak się rozpisał. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#3 Post autor: Ghostek » pn sty 17, 2011 18:43 pm

To chyba dziekan dawno moich recek nie czytałeś. To dopiero kupa z masłem :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#4 Post autor: Bucholc Krok » pn sty 17, 2011 19:00 pm

Dziekan, sam napisz recenzję to się pośmiejemy.. 8)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#5 Post autor: Koper » pn sty 17, 2011 19:11 pm

Dobry pomysł :D
Dziekan, czekamy :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#6 Post autor: Wawrzyniec » pn sty 17, 2011 19:12 pm

Najmocniej przepraszam, jesli moje recenzje sie nie podobaja. Chociaz szczerze nie rozumiem zarzutow i co one maja wspolnego z "Ghost in the Shell" :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#7 Post autor: Bucholc Krok » pn sty 17, 2011 19:17 pm

Za bardzo się przejmujesz.. i to jeszcze dziekanem.. :roll:

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#8 Post autor: Koper » pn sty 17, 2011 19:36 pm

który myśli, ze "Robin Hood" Srajfelda to masterpiece filmówki. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#9 Post autor: Wawrzyniec » pn sty 17, 2011 19:44 pm

Ale akurat co do recenzji "Robin Hooda" to nie moze miec do mnie i Mefisto zastrzezen, gdyz bylismy w ocenie tego score'u nad wyraz wyrozumiali :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#10 Post autor: Bucholc Krok » pn sty 17, 2011 19:48 pm

I znowu się tłumaczysz.. :)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#11 Post autor: Koper » pn sty 17, 2011 19:50 pm

Zawyżyliście, oj zawyżyliście :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
ewelina
Michał Lorenc
Posty: 697
Rejestracja: pt lut 26, 2010 01:23 am
Lokalizacja: Kraków

#12 Post autor: ewelina » pn sty 17, 2011 19:51 pm

Mogą być dwie przyczyny tak dogłębnej analizy recek Wawrzka:
1.Dziekana rzuciła dziewczyna i chłopak nie ma kogo molestować seksualnie :wink: (pamiętaj Dziekan,że są panie które w ramach swojej pracy,Ci pomogą 8) );
2.zbliża się sesja i z racji braku zajęć bardzo mu się nudzi :wink: .

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#13 Post autor: Wawrzyniec » pn sty 17, 2011 19:52 pm

Nie tlumacze sie, gdyz ja jestem otwarty na krytyke, ale nie wiem o co dziekanowi chodzi i jaki ma to zwiazek z "Ghos in the Shell", z ktorego sam nie jestem do konca zadowolony i mogylbym wiele wad mej recenzji znalezc, ale tych akurat dziekan nie znajduje.

Dobra, rzeczywiscie nie ma co napedzac karuzeli.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#14 Post autor: Bucholc Krok » pn sty 17, 2011 19:52 pm

Dziekan chce się wkręcić na redaktora. Najlepszy sposób? Zaatakowac innego recenzenta.

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#15 Post autor: dziekan » pn sty 17, 2011 21:27 pm

ewelina pisze:Mogą być dwie przyczyny tak dogłębnej analizy recek Wawrzka:
1.Dziekana rzuciła dziewczyna i chłopak nie ma kogo molestować seksualnie :wink: (pamiętaj Dziekan,że są panie które w ramach swojej pracy,Ci pomogą 8) );
2.zbliża się sesja i z racji braku zajęć bardzo mu się nudzi :wink: .
Nie rzuciła mnie dziewczyna,nikogo nie molestuje seksualnie,nie chodze do burdelu,studia wznawiam od lutego,nie nudzi mi sie a wręcz przeciwnie świetnie sie bawie :D :D

Ostatnimi czasy rzadko tutaj zaglądam a jak już zaglądam to mam ochote nabroic i dlatego stwierdziłem,że nie bardzo nadaje sie na współplemieńca filmmusic.pl/forum zwlaszcza gdy Marek Łach wprowadził tutaj totalitarne władze i pozbawił nas wolnosci słowa.Przyczyny zaistniałej sytuacji mogą byc różne,ale najgorsze w tym wszystkim jest to,że nasze próby zaimponowania na tym forum utraciły swą moc :D

Nie rozumiem cie Ewelino skąd taka wrogosc do mojej osoby i dlaczego stanęłaś w obronie Wawrzyńca!!!Ten człowiek jest niezwykle egoistyczny a jego skromnosc jest fałszywa bo tak naprawde nie potrafi zapanowac nad swoim ego :)
Widzisz na tym polega problem,że ten dzieciak nie wie gdzie jest jego miejsce w szeregu i dlatego nie wzbudza takiej symaptii jak Adam Krysińśki i ''jego wydepilowana klata ha ha'' :) :D

ODPOWIEDZ