''Lot nad kukułczym gniazdem''

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Co sądzicie o Wawrzyńcu?

Dobry,obiecujący recenzent
4
40%
Wirtuozer
2
20%
II Liga wśród recenzentów muzyki filmowej
1
10%
Fanboy i zakompleksiony człowiek
3
30%
Beznadzieja :(
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#91 Post autor: dziekan » pn sty 17, 2011 23:52 pm

Bucholc Krok pisze:Aha, o to chodzi.. ja wolę kobiety, dziekanie. Przykro mi. :P
A co mnie to obchodzi co ty wolisz? :P
Czy ja ci w jakis sposob zasygnalizowałem,że mam jakies sprzeczne z normami preferencje seksualne,że musisz mnie na siłe utwierdzac w przekonaniu,że wolisz kobiety?
Oh Boy!! :roll:

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#92 Post autor: Koper » pn sty 17, 2011 23:56 pm

Wy już tak bredzicie, że to nie jest śmieszne, ino tragiczne. :P
Bucholc to nawet offtopa potrafi zepsuć. :D Pewnie na przyjęcia go nie wpuszczają z analogicznego powodu. ;):D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#93 Post autor: Bucholc Krok » wt sty 18, 2011 00:02 am

dziekan pisze:Czy ja ci w jakis sposob zasygnalizowałem,że mam jakies sprzeczne z normami preferencje seksualne,że musisz mnie na siłe utwierdzac w przekonaniu,że wolisz kobiety?
Oh Boy!! :roll:
Jasne. Ciągle rozsyłasz sprzeczne sygnały i nic dziwnego, że żeńska część populacji na forum (ale nie tylko) poczuła się cokolwiek dziwnie. Jeśli nie chcesz być postrzegany jako osoba o odmiennej orientacji zaprzestań tego typu działań! Inaczej będą teraz postrzegane twoje osobiste wycieczki w kierunku Wawrzyńca. Pilnuj się, dziekanie. :)
Koper pisze:Bucholc to nawet offtopa potrafi zepsuć. :D Pewnie na przyjęcia go nie wpuszczają z analogicznego powodu. ;):D
:?:

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#94 Post autor: dziekan » wt sty 18, 2011 00:17 am

Bucholc Krok pisze:
dziekan pisze:Czy ja ci w jakis sposob zasygnalizowałem,że mam jakies sprzeczne z normami preferencje seksualne,że musisz mnie na siłe utwierdzac w przekonaniu,że wolisz kobiety?
Oh Boy!! :roll:
Jasne. Ciągle rozsyłasz sprzeczne sygnały i nic dziwnego, że żeńska część populacji na forum (ale nie tylko) poczuła się cokolwiek dziwnie. Jeśli nie chcesz być postrzegany jako osoba o odmiennej orientacji zaprzestań tego typu działań! W zupełnie innym świetle będą teraz postrzegane twoje osobiste wycieczki w kierunku Wawrzyńca. Pilnuj się, dziekanie. :)
Nie chce rozkladac twojej wypowiedzi na czynniki pierwsze bo nie mam do ciebie cierpliwosci :)
Ja uważam,że jak ktos czuje sie dziwnie z powodu moich wypowiedzi to ma taką mozliwosc,że nie wezmie udziału w konwersacji :)
Czy ja nalegam,żeby ktokolwiek to robił :?:
Napisałem co mysle o Wawrzyncu a wy doszukujecie sie jakis podtekstow tak jakby to miało jakies znaczenie?
Wytlumacz mi co to wnosi do dyskusji,że ty mi napiszesz,że jestem taki i siaki? :P
Ja kulturalnie przeanalizowałem błędy Wawrzyńca zawarte w jego recenzjach,więc nie rozumiem o co ci kurwa chodzi? :P
Nie rozumiem też reakcji Wawrzyńca na to co napisałem,ale przynajmniej udowodnił nam,że jest zakompleksionym fanboyem i zapewniam cie,że zrobiłem to tylko po to,żeby chłopak zrozumiał,że nie jest tak zajebisty jak mu sie wydaje :P

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#95 Post autor: Bucholc Krok » wt sty 18, 2011 00:30 am

dziekan pisze:Nie chce rozkladac twojej wypowiedzi na czynniki pierwsze bo nie mam do ciebie cierpliwosci :)
Wystarczy, że masz do siebie..
Ja uważam,że jak ktos czuje sie dziwnie z powodu moich wypowiedzi to ma taką mozliwosc,że nie wezmie udziału w konwersacji :)


Konwersacji? "Nie nazywajmy szamba perfumerią".
Wytlumacz mi co to wnosi do dyskusji,że ty mi napiszesz,że jestem taki i siaki? :P
Najpierw "konwersacji", teraz "dyskusji". Dziekanie, ja niczego takiego tu nie widzę. To są zwykłe dywagacje..
Ja kulturalnie przeanalizowałem błędy Wawrzyńca zawarte w jego recenzjach,więc nie rozumiem o co ci kurwa chodzi? :P
Mnie się zdaje, że się zwyczajnie czepiłeś, bo akurat miałeś trochę wolnego czasu i, jak to się mówi, dupa cię swędziała. :D
Nie rozumiem też reakcji Wawrzyńca na to co napisałem,ale przynajmniej udowodnił nam,że jest zakompleksionym fanboyem i zapewniam cie,że zrobiłem to tylko po to,żeby chłopak zrozumiał,że nie jest tak zajebisty jak mu sie wydaje :P
Wawrzyńca znamy nie od dziś. Natomiast ty liczyłeś, że wywołasz burzę, że Wawrzyniec będzie się bronił, odgryzał, że będziesz miał tani ubaw itp.. FYI: Wawrzyniec ma problemy z internetem, więc tę twoją prowokację wacław strzelił. :)

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#96 Post autor: dziekan » wt sty 18, 2011 00:41 am

Jedna rada Bucholc :

ODEJDZ OD KOMPUTERA I WYJDZ NA SWIEZE POWIETRZE!!!!

Ja nie mam zamiaru tobie niczego udowadniac,ale zapewniam cie,że nie zrozumiesz mojego motywu postepowania 8)

Mefisto

Re: Ghost In the Shell - Maciej Wawrzyniec-Olech Recenzja

#97 Post autor: Mefisto » wt sty 18, 2011 01:37 am

dziekan pisze:z przykroscią zawiadamiam,że zaczyna mi brakowac wnikliwych analiz i luzackiego stylu Mefisto,ktory bez wątpienia należy do I ligi recenzentów muzyki filmowej.
bardzo ładnie lejesz wodę ;) a recki się piszą, także spokojnie :)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#98 Post autor: Bucholc Krok » wt sty 18, 2011 09:21 am

dziekan pisze:Jedna rada Bucholc :
ODEJDZ OD KOMPUTERA I WYJDZ NA SWIEZE POWIETRZE!!!!
Ja też ci dam radę: na czas zimy powinieneś wyjechać do ciepłych krajów, bo niskie temperatury najwyraźniej ci nie służą. Chyba ci zamarzło pod kopułą. :)
Ja nie mam zamiaru tobie niczego udowadniac,ale zapewniam cie,że nie zrozumiesz mojego motywu postepowania 8)
Zapewne sam go nie rozumiesz. :)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#99 Post autor: Koper » wt sty 18, 2011 16:14 pm

Obaj potrzebujecie urlopu. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#100 Post autor: Bucholc Krok » wt sty 18, 2011 16:26 pm

A Tobie by się nie przydało kilka dni laby? Zabrałbyś dziekana na jakąś wycieczkę krajoznawczą. :)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#101 Post autor: Koper » wt sty 18, 2011 16:30 pm

Mam ciekawsze osoby do zabierania na wycieczki :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#102 Post autor: Wawrzyniec » wt sty 18, 2011 16:51 pm

Siostre Wojtka na przyklad :P :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7851
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

#103 Post autor: DanielosVK » wt sty 18, 2011 16:54 pm

Wawrzek w ofensywie. :D
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#104 Post autor: Wojteł » wt sty 18, 2011 17:22 pm

Wawrzyniec pisze:Siostre Wojtka na przyklad :P :wink:
To jeszcze nie jest ustalone :wink:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#105 Post autor: Wawrzyniec » wt sty 18, 2011 17:22 pm

A co Ci na razie oferuje? :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ