''Golden Age''- rozmyślania i dyskusje

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: Bucholca Kroka rozmyślania nad erą Goldu

#46 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » pt sty 14, 2011 17:28 pm

Bucholc Krok pisze: Głupia sprawa. Jak wkładałem płyty do koszyka to było normalnie, ale to "wkładanie" zajęło mi jakieś 5 minut (kasowanie, nowe dodawanie itp.) i w efekcie jak złożyłem zamówienie to jedną płytę zmienili w międzyczasie (w ciągu tych kilku minut) na "1 na głowę" no i w końcu będzie tylko 1 sztuka.
Eee, to na handel miała być, myślałem, że coś gorszego :)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Bucholca Kroka rozmyślania nad erą Goldu

#47 Post autor: Bucholc Krok » pt sty 14, 2011 17:33 pm

Nie do końca na handel, ale i tak dobrze, że "łaskawcy" dali choć jedną. Już raz czy dwa razy spotkałem się z sytuacją (nie u nich), że jak kupowałem więcej przedmiotów i musiałem czekac dłużej na któryś z nich to inny przedmiot, który w międzyczasie się sprzedał, był z mojego koszyka zabierany i sprzedawany komuś innemu.

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: Bucholca Kroka rozmyślania nad erą Goldu

#48 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » pt sty 14, 2011 17:37 pm

Bucholc Krok pisze:Nie do końca na handel, ale i tak dobrze, że "łaskawcy" dali choć jedną. Już raz czy dwa razy spotkałem się z sytuacją (nie u nich), że jak kupowałem więcej przedmiotów i musiałem czekac dłużej na któryś z nich to inny przedmiot, który w międzyczasie się sprzedał, był z mojego koszyka zabierany i sprzedawany komuś innemu.
Bez jaj, w takim sklepie w życiu bym nić więcej nie kupił.

bladerunner

#49 Post autor: bladerunner » pt sty 14, 2011 17:42 pm

a ja nie ogarniam w jakim sensie Ci sie nie chce tłumaczyć ? :) . Wrzucam do koszyka płyty i powinno wyskoczyć, że przesyłka za free.

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

#50 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » pt sty 14, 2011 18:04 pm

bladerunner pisze:a ja nie ogarniam w jakim sensie Ci sie nie chce tłumaczyć ? :) . Wrzucam do koszyka płyty i powinno wyskoczyć, że przesyłka za free.
Dokładnie, tak to wygląda. Dobra, spadam na meczyk. Udanych zakupów :lol:

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Bucholca Kroka rozmyślania nad erą Goldu

#51 Post autor: Bucholc Krok » pt sty 14, 2011 19:07 pm

nadszyszkownik Kilkujadek pisze:Bez jaj, w takim sklepie w życiu bym nić więcej nie kupił.
Jak jest bardak w sklepie to czasem może się tak zdarzyć. To był chyba jakiś polski sklep. :)
bladerunner pisze:a ja nie ogarniam w jakim sensie Ci sie nie chce tłumaczyć ? :) . Wrzucam do koszyka płyty i powinno wyskoczyć, że przesyłka za free.
Ale musisz mieć tego towaru za 20 czy 25 funtów. Przecież to było wałkowane w dziale płytowym.

ODPOWIEDZ