Piłka nożna

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#61 Post autor: Marek Łach » czw maja 18, 2006 00:01 am

BLAUGRANAAAAAAAAAA

A wyobraźcie sobie przyszłoroczny duet Xavi-Iniesta na środku... Drżyj, Europo :mrgreen:

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#62 Post autor: Koper » czw maja 18, 2006 21:35 pm

Chyba, że Rijkaard wpadnie znów na jakiś "inteligentny" pomysł ustawienia za któregoś z nich van Bommela...

Swoją drogą Xavi i Iniesta mogą się już pokazać na MŚ o ile hiszpański selekcjoner da im szansę.

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#63 Post autor: Thedues » sob lip 08, 2006 23:00 pm

No nie! wchodze na onet.pl i czytam nagłówki sportowe a tam co?!?! Lech Poznań przegrywa z klubem z Mołdawi na własnym terenie 1:3?! Jezu jaka ta nasza piłka jest słaba... Teraz nie wiem czy się smiać czy płakać.... Aż strach pomyśleć co by było jeżeli trenerem reprezentacji byłby Smuda... To nawet Kostaryka byłaby dla nas za mocna.... i To ma być 3 siła naszej ligi?!?! Nie życze Lechowi źle ale z takimi "popychadłami" w składzie to broń boże, żeby awansowali do pucharów w tym sezonie.

P.S. Łukaszu Waligórski gdzie ta świetna drużyna... Ta wasza parowa lokomotywa nigdy nie przestawi się na 21 wiek... Mi by było wstyd cokolwiek pisać po takich porażkach.... Nie wiem co bardziej boli przegrana z Czeczenami czy z Klubem z Mołdawii...
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#64 Post autor: Koper » ndz lip 09, 2006 15:09 pm

A może te leszcze obstawiały wynik u bukmacherów? :D

ODPOWIEDZ