Bladu i jego oceny

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Turek

Bladu i jego oceny

#1 Post autor: Turek » ndz gru 26, 2010 20:10 pm

Heloł ! Chciałem poruszyć pewną istotną kwestię. Otóż regularnie sprawdzając Bladowe komenty pod reckami zaliczam facepalm jeden za drugim. Oczywiście kolego Bladu, ten temat nie ma w ciebie uderzać w żaden sposób i nie mam najmniejszego zamiaru z Ciebie robić sobie jaj, co to to nie. Uważam Bladu że jesteś naprawdę spoko gość i liczę na to że wspólnego picia wódy na 4FMF nie odmówisz :D Ale czym do diaska kierujesz się waląc takie failowe oceny mega kultowym scorom?:D Toż co co piszesz pod Rambo, Under Fire itd woła o pomstę do nieba :D

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7854
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

#2 Post autor: DanielosVK » ndz gru 26, 2010 20:19 pm

A gregsonowe kaszany wychwala pod niebiosa. Na czym Ty się wychowałeś? :P
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#3 Post autor: Bucholc Krok » ndz gru 26, 2010 20:23 pm

Na Modern Talking. ;) A co do ocen to każdy ma swój gust.

bladerunner

Re: Bladu i jego oceny

#4 Post autor: bladerunner » ndz gru 26, 2010 20:53 pm

Turek pisze:Heloł ! Chciałem poruszyć pewną istotną kwestię. Otóż regularnie sprawdzając Bladowe komenty pod reckami zaliczam facepalm jeden za drugim. Oczywiście kolego Bladu, ten temat nie ma w ciebie uderzać w żaden sposób i nie mam najmniejszego zamiaru z Ciebie robić sobie jaj, co to to nie. Uważam Bladu że jesteś naprawdę spoko gość i liczę na to że wspólnego picia wódy na 4FMF nie odmówisz :D Ale czym do diaska kierujesz się waląc takie failowe oceny mega kultowym scorom?:D Toż co co piszesz pod Rambo, Under Fire itd woła o pomstę do nieba :D
Zawsze patrzę na kategorie słuchalność i prawie zawsze oceniam płyty, nie słucham bowiem filmów :D, a Wy stawiacie wypadkowe, stąd może te moje ''niskie oceny''. Oczywiście, że nie odmówię picia wódki :D

Tak X-Men Origins w moim prywatnym rankingu ma mocne 4 starsy :D .

Turek

#5 Post autor: Turek » ndz gru 26, 2010 21:09 pm

Rambo II i Under Fire są nisko słuchalne?:D

bladerunner

#6 Post autor: bladerunner » ndz gru 26, 2010 21:12 pm

Turek pisze:Rambo II i Under Fire są nisko słuchalne?:D
aleś się uczepił tych scorów :P, 3+ to dobre oceny, a nie złe. Rzadko, bo rzadko, ale wracam do tych płyt czasem, ale z Goldsmitha o wiele bardziej cenie sobie np Mumię czy 13 Wojownika nawet pod względem utworów akcji i to dla nich są zarezerwowane prawie maxy :wink:.

Turek

#7 Post autor: Turek » ndz gru 26, 2010 21:17 pm

bladerunner pisze: aleś się uczepił tych scorów :P
Ale Wind and Lion to też nuda z przebłyskami :D

bladerunner

#8 Post autor: bladerunner » ndz gru 26, 2010 21:20 pm

Turek pisze:
bladerunner pisze: aleś się uczepił tych scorów :P
Ale Wind and Lion to też nuda z przebłyskami :D
Ee tam, dałem pełną trójeczkę za ten score w wydaniu 1 CD. Również uważam, że dawanie 5 to gruba przesada :P.

Raisuli Attacks naprawdę miażdży, ale tak nudzi mnie ten score, może to może tamto, może, dlatego, że nie widziałem, bądź nie pamiętam filmu ? Nie wiem.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#9 Post autor: Koper » ndz gru 26, 2010 23:16 pm

Kupowaty X-Men Gregsona na 4, a klasyk Goldsmitha na 3 czy 3,5??
Przecież to Forrest Gump by tego tak nie ocenił... :roll:
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33894
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#10 Post autor: Wawrzyniec » ndz gru 26, 2010 23:17 pm

Koper pisze:Przecież to Forrest Gump by tego tak nie ocenił... :roll:
A właśnie ciekawe, jak Bladu ocenił "Forresta Gumpa" :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

bladerunner

#11 Post autor: bladerunner » ndz gru 26, 2010 23:43 pm

Koper pisze:Kupowaty X-Men Gregsona na 4, a klasyk Goldsmitha na 3 czy 3,5??
:roll:
Ty, Ty, Ty tak przy okazji dzisiaj pisałem komentarz to przeczytałem, że oceniłeś Under Fire na 4 i napisałeś, że to nie jakieś bardzo mocne :D . A ze mnie tu drwisz :P.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#12 Post autor: Koper » ndz gru 26, 2010 23:46 pm

Ale to było dawno, byłem młody i głupi. :D Poza tym to było za płytę, bo jej piątki bym nie dał. Czwórkę, ale niech będzie ze solidną. Za oryginalność 5, za film... nie pamiętam już. 4 albo 5. Powiedzmy, że 4,5 byłaby optymalną notą łączną. :)
Ale w sumie Bladu "Bajo Fuego" spycha w cień całą dyskografię HGW, więc wiesz... :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33894
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#13 Post autor: Wawrzyniec » ndz gru 26, 2010 23:48 pm

Chociaż według mnie Bladu poruszył swoimi ocenami pewną dość ważną i istotną kwestię. Czy sam fakt, że dany soundtrack uważany jest powszechnie za klasyka oznacza, że należą mu się najwyższe noty :? :?:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

bladerunner

#14 Post autor: bladerunner » ndz gru 26, 2010 23:49 pm

Koper pisze:Ale w sumie Bladu "Bajo Fuego" spycha w cień całą dyskografię HGW, więc wiesz... :P
już bym powiedział, że ewentualnie Rafael :P:P.

Ja oceniam płyty, nie biorę pod uwagę oceny wypadkowej.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#15 Post autor: Koper » ndz gru 26, 2010 23:52 pm

Wawrzyniec pisze:Chociaż według mnie Bladu poruszył swoimi ocenami pewną dość ważną i istotną kwestię. Czy sam fakt, że dany soundtrack uważany jest powszechnie za klasyka oznacza, że należą mu się najwyższe noty :? :?:
Nie, ale chyba bez powodu dany score nie jet za klasyka uważany? Ale Bladu pewnie ocenia po szybkim przesłuchaniu i nie zastanawia się nad kontekstem, oryginalnością, nie wsłuchuje w różne ciekawe aspekty... i potem wali takie noty, że FAIL za FAILem. ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ